Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Efemeritatea artei
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6
Hmm, citesc de ceva vreme acest fic si inca nu gaseam momentul potrivit de a-mi spune si eu parerea. Da, imi place. Cam asta cred ca zic toti, dar lucrul care m-a atras cel mai mult este ca fic-ul are ceva in comun, imi place mult arta:)). Da, adevarat plus faptul ca imi plac personalitatile personajelor si mai ales ca acum a intervenit si Leon, care mi se pare genial. Nu am nimic cu nici un personaje in parte, dar bietul Eric este intre nicovala si ciocan. Dar din cei doi Leon si Josh eu tot l-as lua pe Eduard, nu? O vorba mai veche: Doi se cearta si al treilea castiga :)) . Acum sa vedem ce va urma. Spor la scris^^
Motivul principal pentru care se citeste fic-ul, hmm, este si arta, dar conteaza si continutul. Asta sa zicem ca este primul lucru pe care-l intelege cititorul si pe care uneori il si adora, dar mai departe este implicarea personajelor si conteaza. Imi place povestea prin caracterul personajelor, fie energic, fie calm. Ador cum actiunea ''deruleaza'' (parca m-as uita la un fil :D..) si dialogul ajuta mult aici, am inteles mai mult decat ce se povesteste :D
Acum in capitolul 7 :
Uaa si eu eram convinsa ca Leo nu-i asa diabolic, dar m-am inselat. Asta a fost o adevarata surpriza^^. M-a cam speriat aceasta latura a lui. Hmmm, chiar mi se pare nesuferit acum:)) . Chiar si Josh pare ca are o alta atitudine fata de cea obisnuita, din ochii lui Eric...(da de gandit) este un prefacut sa zicem. Eduard cand apare in peisaj? Omul asta ma face curioasa, dar nu vreau ca Leon sa-i faca ceva lui Eric. Poate apare Eduard si-l scapa ;)
Pana atunci spor la scris
Oooo atat de repede!! Yay^^ ce lectura placuta. A fost delicios, l-as mai lua o data, dar dupa ce scriu aicisa:)).
Deci mi-a placut cand a incercat Eric sa fie nepasator cu Josh, dar nu a prea tinut. Macar a incercat. Am ras la inceput cu faza cand Eric il visa pe Josh si cand se terzeste da cu ochii de el. A fost amuzant (chiar acum zambesc cand imi amintesc). Au luat 10 al proiect. Yay..si eu vreau unul.
Am ramas uimita la faza din masina. Ui...pervers...hmmmm.., dar strica momentul unul...cred ca este Eduard, nu stiu de ce am presimtirea asta...( a da..pt ca sper sa apara cat mai repede)
Oke, acum spor la scris....ca te astept cu next:D
Pagini: 1 2 3 4 5 6