Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Efemeritatea artei
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6
Interesant capitol.Imi pare rau ca acest fic se apropie de sfarsit.Saracul Eric nici nu mai stie ce sa creada, si sincer ,ma asteptam sa reactioneze mai violent.Eric avea dreptate cand a zis ca Eduard vorbeste in nonsensuri.Cred ca totul are legatura cu fostul iubit a lui Eric care a murit,din cate am inteles.De Leon ,cum am mai spus,nu imi place,Josh m-a cam dezamagit si sper sa nu faca la fel si Eduard.Mor daca nu citesc continuarea cat mai repede,sunt foarte,foarte curioasa.Bafta la scris!
Ooo, ce-i asta? Te rog spune-mi ce-i asta? O.o Am ramas uimita si Eduard nu spune prea multe in interiorul sau (ce scrie naratorul :))..), lasa totul in ceata. Un mister care m-o inebunit acum. Despre ce secret este vorba? Da, da..aflu in capitolul urmator, dar nu vreau sa mai astept. Bine, poate doar putin, dar o fac pentru Eduard, cel de care am fost obsedata mai pe la inceput. Josh vine dupa Eric, ui va iesi scantei, mai rau decat focul dintre Edy si Eric. Sper sa nu se desparta. Sper ca Josh sa nu mai intervina, iar Eric sa ierte.
Sti ca-mi plac mult frazele tale. Sunt magnifice. Mai ales cele de la inceputul fiecarui capitol. Sunt absolut divine si spor la scris:D
Un nou capitol si un nou val de probleme. Yupi, da sunt aici^^ , am venit cat se poate mai repede.
Nu cred ca Eduard l-o mintit, ci a preferat sa-i spuna adevarul ca un barbat. Da este dureros, dar il respect pentru asta. Nu stiu ce reactia va avea Eric, aproape ca-mi imaginez un discurs de-al lui ceva in gen: ''Cum a-ti putut face asta, sunteti niste nenorociti, va vreau afara din viata mea...si bla, bla bla" . Sper sa ia totul la rece (in mare parte) Josh, pot spune ca a picat intr-un moment prost, pentru el. Dar tot nu inteleg ce legatua are Leon cu babilonia asta :-? . Apoi faza cu Aleksandr si Eduard, God pe ce planeta am aterizat ? O.o Clar nu-i Marte, c-o fost cucerita deja de Chuck Norris si Smiley, dar revenind la subiect, totul imi este in ceata. Sper sa ma ajuti la next. *hughs* Spor la scris
Capitol nou!!!Imi place la nebunie acest fic,chiar ca povestea a luat o intorsatura neasteptata.M-am gandit la toate lucrurile si intamplarile care s-ar putea petrece dar nu mi-a venit in gand faptul ca Aleksander(apropo imi place numele,un nume de baiat aristocrat) ar avea mai multe personalitati.Saracul Eric,cred ca e debusolat,si il inteleg,cred ca totul l-a lovit, ca o mingie,si fix in fata.Eduard si Josh,mi se pare mie sau se cearta pe Eric?Cred in continuare ca ambii il plac pe Eric.Nu mi-a venit sa cred ca Eduard si Aleksander au fost...(nici nu vreau sa scriu asta).Asta da soc pentru Eric.De Leon cum citesc deja ma si enervez,nu imi place deloc de el.Sunt foarte curioasa sa aflu ce se intampla mai departe.Bafta in continuare la scris!P:S:Nu-mi vine sa cred ca acest fic se apropie de sfarsit.
Ooooo..cum sa se poata intampal asta? :O...no way. Eduard, m-o dezamagit complet.. T_T . Si am gandeam ca va fi bun , nu-l va mai ranii, dar asta? Nu mi se pare corect. Doar Eric sa sufere pentru prostia lui Josh de a se indragosti de el si Eduard care pan si el o profitat de bietul baiat. Pff, in legatura cu Leon , toti au avut dreptate, este sadic, nebun, de ce nu se duce la spitalul 9?!
Dar ultima parte, mi-a trezit o anume curiozitate, deci pana la urma Eric ii trezea amintiri lui Eduard, isi amintea de Aleksandr. A murit?...oooo...prea mult suspans...oricum stiu ca faci o treaba buna deci pot sa fiu cuminte si sa astept next.
*hugs*
Woooooooooooowwwww!!!Sunt total socata!Aproapa imi mai gasesc cuvintele!Nu imi vine sa cred ca Eduard ingaduie ca Leon sa il raneasca pe Eric,si in plus totul se petrece de fata cu fratele sau,Josh.Sicer,acest fic este singurul care m-a facut sa imi schimb parerea despre anumite personaje de la un capitol la altul,desigur ca parerea mea despre Leon ramane consecventa(este un nesimtit,nesuferit,baka si multe altele).Eduard m-a dezamagit,in schimb Josh m-a uimit in sensul bun al cuvantului.Saracul Eric,acum va fi si mai rau pentru el,dar si pentru Josh(chiar imi pare foarte rau de el).Bine a zis Josh,cand l-a intrebt pe Eduard, la sfarsit: daca vrea sa ajunga ca si el ?!Eduard greseste amarnic,Josh nu va fi niciodata asa ca el. Astept cu nerabdare next-ul.Bafta in continuare.P.S:Ce mai ocupatie au si Leon,Eduard si ati tipi la fel ca ei.
Wow!Nu stiu daca ma crezi sau nu dar pot sa zic ca in momentul asta lacrimile imi curg pe fata.Mi-a placut extrem de mult capitolul.Nu imi vine sa cred ca este ultimul ,ma atasasem asa mult de acest fic.Refuza pur si simplu sa cred ca sarmanul Eric a murit ,boul,cretinul,idiotul ala (si lista poate continua),(apropo,nu ii mai pomenesc numele caci ma enervez si fac rau de tot) a fost nebun total,cand i-a dat o supradoza.Ma bucur totusi ca Josh si Eduard s-au trezit la realitate si au renuntat sa faca ceea ce faceau,macar a iesit ceva bun din tot.Admir faptul ca cei doi le dedica lui Al si lui Eric toate lucrarile si cantecele lor.Fic-ul asta m-a invatat o importanta lectie de viata.Sunt total deacord cu ultima insiruire de propozitii despre ziua de maine.A fost un fic foarte reusit,care mi-a facut placere sa il citesc.Ce pot sa zic,sper sa revii in forta si cu alte fic-uri la fel de minunate ca si acesta..P.S:Esti geniala!
Pagini: 1 2 3 4 5 6