Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: ^Hey^
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Hey,
Habar n-am cum sa incep sau cum sa-mi fac o descriere buna, dar totul are un inceput:
Numele meu e Irina, am 15 ani.
Ador animeurile. Si oricat ar incerca cineva nu-mi poate schimba gandirea 19

Imi amintesc foarte bine ca mi-am facut mai demult un cont pe acest site, dar nu mai stiu absolut nimic despre el...deci cel mai bine e sa o iau de la inceput, e cam tot ce-mi trece prin minte...

Daca va mai intereseaza ceva, va stau la dispozitie dupa ore pentru a raspunde la intrebari. 3
Bine ai venit pe Animezup, xAkiraKya!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Bine ai venit Irina!
Sper ca de data asta sa nu mai uiti de cont si sa ramai sa te distrezi aici cu noi 3
Hmm, ce animeuri preferate ai? Si ce genuri iti plac?
Daca ai vreo nelamurire sau intrebare, nu ezita sa dai adminilor un mesaj privat 4
(dar nimeni nu face asta, n-au nevoie de noi :helpSmile
Kehe

Mersi de primire 24)) De data asta nu uit si ma straduiesc sa fiu activa, pe cat de activ poti fi in timpul scolii T_T

Asaaa...Anime preferat? Azi zic... Katekyo Hitman Reborn si Kuroshitsuji si Naruto si Fairy Tail... mai bine spus cam toate care le-am vazut. Nu ma pot hotara. Sunt prea multe animeuri, si mult prea frumoase o//o Si ca genuri cam toate 5

Si nu o sa ezit daca am nevoie de ajutor ^^


Ja ne :bye: