Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

^Hey^

#1
Hey,
Habar n-am cum sa incep sau cum sa-mi fac o descriere buna, dar totul are un inceput:
Numele meu e Irina, am 15 ani.
Ador animeurile. Si oricat ar incerca cineva nu-mi poate schimba gandirea 19

Imi amintesc foarte bine ca mi-am facut mai demult un cont pe acest site, dar nu mai stiu absolut nimic despre el...deci cel mai bine e sa o iau de la inceput, e cam tot ce-mi trece prin minte...

Daca va mai intereseaza ceva, va stau la dispozitie dupa ore pentru a raspunde la intrebari. 3

#2
Bine ai venit pe Animezup, xAkiraKya!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bine ai venit Irina!
Sper ca de data asta sa nu mai uiti de cont si sa ramai sa te distrezi aici cu noi 3
Hmm, ce animeuri preferate ai? Si ce genuri iti plac?
Daca ai vreo nelamurire sau intrebare, nu ezita sa dai adminilor un mesaj privat 4
(dar nimeni nu face asta, n-au nevoie de noi :helpSmile
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

#4
Kehe

Mersi de primire 24)) De data asta nu uit si ma straduiesc sa fiu activa, pe cat de activ poti fi in timpul scolii T_T

Asaaa...Anime preferat? Azi zic... Katekyo Hitman Reborn si Kuroshitsuji si Naruto si Fairy Tail... mai bine spus cam toate care le-am vazut. Nu ma pot hotara. Sunt prea multe animeuri, si mult prea frumoase o//o Si ca genuri cam toate 5

Si nu o sa ezit daca am nevoie de ajutor ^^


Ja ne :bye:




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)