Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: New Theme?
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3

Aly

Dupa cum stiam cu totii, avea sa vina si o tema de iarna, care sosi de prin nameti si e albastra! YAY! Si totul e cum trebuie [daca vedeti ceva verde sau care nu se paote citit, point it out to me, idk what i changed and what not]

Can I just say i totally am in love with the header? the one on the upper left corner? I LOVE IT!!!

De asemenea, daca vreti o alta pentru acel gri sau ceva, doar ziceti. Nu vom renunta la albastru, poate doar in favoarea unuia mai deschis, dar doar atat 71

Aly

Ah da, stim ca "quote" si "multiquote" sunt portocalii... xD mie una imi palce cum pica acea bucatica de culoare uitata in albastru si daca nu va place, o sa faca Lia unele. [Uite cum promit eu in numele altor persoane lol].
Lalalala, tema relativ noua, de fapt numai partea grafica e schimbata la ea, dar suntem imediat in decembrie si parca tema de toamna nu mai mergea.

Cred ca albastrul asta e un pic cam puternic, dar altfel pare mai potrivit in comparatie cu portocaliul 39 Plus headerul e asa deschis ca trebuie ceva care sa faca un anume contrast. BG-ul ar trebui schimbat, cum a zis si Sy, griul ala nu prea merge.

Ma bucur ca iti place logo-ul 15 e ceva mai personalizat zic eu 39
Da, le voi schimba 21 arata putin dubios. O sa salvez butoanele ca nu le mai am (de aici si motivul pentru care astea nu au fost schimbate) si le fac de dimineata.
Imi place super mult. E albastru. Dupa saptamani de roz si saptamani de mai bune de portocaliu ati ajuns la culoarea mea favorita 4 so never delete this cause it's gonna be my main from now on 4
I like this one. I've got nothing more to say, it's beautiful. And the header, Aly; yeah, my favourite part. Well, you've done an awesome work here (talking about all of you) May I give potatoes to the crew?
N-a observat nimeni butoanele 2? Si eu care le facusem in tema cu zapada /sigh. Ala e logo-ul. Headerul e bannerul :3

Ma bucur ca va place albastrul totusi 39

As vrea sa pot sa mai fac un banner dar nu cred ca e posibil pe moment. Mi s-a spus ca e prea feminin 29 de parca 80% din useri nu sunt fete. Anw, am resurse acum sa fac unul ceva mai putin feminin, sa vad de timp 10
Mie mi se pare cam prea inchis albastrul asta dar mi se pare ok totusi.
Imi place tema, ca de obicei. Ce pot zice 108?

Aly

Asta e un albastru regal! Ni se potriveste 15
Imi place tema si butoanele. Am fost placut surprinsa cand am vazut cand am intrat astazi si "totul" era schimbat. Buna treaba!
-albastru, albastru, albastrau!!!!!, cea mai frumoasa culoare-
Pagini: 1 2 3