Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

New Theme?

#1
Dupa cum stiam cu totii, avea sa vina si o tema de iarna, care sosi de prin nameti si e albastra! YAY! Si totul e cum trebuie [daca vedeti ceva verde sau care nu se paote citit, point it out to me, idk what i changed and what not]

Can I just say i totally am in love with the header? the one on the upper left corner? I LOVE IT!!!

De asemenea, daca vreti o alta pentru acel gri sau ceva, doar ziceti. Nu vom renunta la albastru, poate doar in favoarea unuia mai deschis, dar doar atat 71

#2
Ah da, stim ca "quote" si "multiquote" sunt portocalii... xD mie una imi palce cum pica acea bucatica de culoare uitata in albastru si daca nu va place, o sa faca Lia unele. [Uite cum promit eu in numele altor persoane lol].

#3
Lalalala, tema relativ noua, de fapt numai partea grafica e schimbata la ea, dar suntem imediat in decembrie si parca tema de toamna nu mai mergea.

Cred ca albastrul asta e un pic cam puternic, dar altfel pare mai potrivit in comparatie cu portocaliul 39 Plus headerul e asa deschis ca trebuie ceva care sa faca un anume contrast. BG-ul ar trebui schimbat, cum a zis si Sy, griul ala nu prea merge.

Ma bucur ca iti place logo-ul 15 e ceva mai personalizat zic eu 39
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#4
Da, le voi schimba 21 arata putin dubios. O sa salvez butoanele ca nu le mai am (de aici si motivul pentru care astea nu au fost schimbate) si le fac de dimineata.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#5
Imi place super mult. E albastru. Dupa saptamani de roz si saptamani de mai bune de portocaliu ati ajuns la culoarea mea favorita 4 so never delete this cause it's gonna be my main from now on 4
[Imagine: FinalFantasyIXBahamutvsAlexandregh.jpg]

#6
I like this one. I've got nothing more to say, it's beautiful. And the header, Aly; yeah, my favourite part. Well, you've done an awesome work here (talking about all of you) May I give potatoes to the crew?
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#7
N-a observat nimeni butoanele 2? Si eu care le facusem in tema cu zapada /sigh. Ala e logo-ul. Headerul e bannerul :3

Ma bucur ca va place albastrul totusi 39

As vrea sa pot sa mai fac un banner dar nu cred ca e posibil pe moment. Mi s-a spus ca e prea feminin 29 de parca 80% din useri nu sunt fete. Anw, am resurse acum sa fac unul ceva mai putin feminin, sa vad de timp 10
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#8
Mie mi se pare cam prea inchis albastrul asta dar mi se pare ok totusi.
Imi place tema, ca de obicei. Ce pot zice 108?
[Imagine: Jun0xCa.png]

#9
Asta e un albastru regal! Ni se potriveste 15

#10
Imi place tema si butoanele. Am fost placut surprinsa cand am vazut cand am intrat astazi si "totul" era schimbat. Buna treaba!
-albastru, albastru, albastrau!!!!!, cea mai frumoasa culoare-
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Tema noua - Zup Lite Theme Flaw 4 4.019 30-07-2010, 10:19 PM
Ultimul răspuns: Flaw
  Animezup V5 theme - Bugs report Flaw 7 5.819 07-07-2010, 06:32 PM
Ultimul răspuns: Remus
  Tema noua pentru forum - Zup Color Theme Flaw 6 5.286 14-04-2010, 09:23 PM
Ultimul răspuns: Fifilina


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)