Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: The Chain Game
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4
UrahahaUrahahaUrahahaUrahaha

-jocul asta e in avantajul nostru si nu mi se pare... corect-
@Fiction, ma bucur ca nu l-am spart eu, dar parca trebuia un moderator sa rupa lantul cu ceva, dar oricum...
cat timp va certati am sa las asta aici


#include <iostream>
using namespace std;
int main()
{
for (int count = 0; count <= 10; count += 1)
{
cout << count << ", ";
}
cout << endl;
return 0;
}
Cine a zis ca ne certam? 21
-promit ca nu o sa mai intervin in lantul vostru pentru cateva zile-
^^ This is SO not fun. C++, nightmares.

Am stat 1 moment sa ma gandesc daca sa postez aici, chiar daca tzahranul a rezolvat oarecum jocul, da' nu dupa reguli. 21

edit: a postat yaoiu' inaintea mea, trebuia sa modific sagetutele.
It would be a shame to stop something that never started Pulpfiction
Astazi am avut 2 momente de fericire. Mi-am prins profesorii la metrou si am avut cum sa vorbesc ca o moara stricata.21
2 mi s-a parut un numar dragut- seamana cu o lebada-, dar pentru unii este numarul diavolului (nu stiu de unde au scoas asta 0.0), dar este si numarul zodiei mele. 65
(Please stay alive, dear chain)
Capra cu 3 iezi a plecat azi dimineata la mall sa isi cumpere din Zara ciubotele epice cu zorzoane din haur de 24 de cara-te acasa. Pe drum s-a intalnit cu lupul cel smexos care e un womanizer atroce. Acesta a fluierat dupa capra, si-a dat jos ochelarii de soare Barmanii si a zambit in timp ce limba i se plimba pe bot. To be continued ... .
azi s-au afisat rezultatele la bac, desi cam tarziu. am fost curios si am cautat notele/media la 4 cunoscuti. desigur, toti au trecut si i-am felicitat mental. apoi am inceput sa ma gandesc ca in cativa ani voi trece si eu prin acelasi lucru, chestie care nu-mi prea convine, mai ales daca am de dat si examen de admitere pe urma. acum ma plictisesc si incerc sa lucrez o imagine, dar am ramas fara idei.
Scotand o bancnota de 5 ieuro, lupul o intreba insinuant pe capra 'Beibi, nu vrei sa ne jucam impreuna?'. Capra, dameza serioasa, ii spuse lupului: 'Cu 5 euro sa te joci tu, ba!'. In timp ce isi aruncau priviri inflacarate, din boschetii alaturati s-a ivit o sticla de 'Unirea', apoi un brat, apoi un chip de vanator alcoolic. To be continued ... .
Pagini: 1 2 3 4