Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

The Chain Game

#21
UrahahaUrahahaUrahahaUrahaha

-jocul asta e in avantajul nostru si nu mi se pare... corect-
@Fiction, ma bucur ca nu l-am spart eu, dar parca trebuia un moderator sa rupa lantul cu ceva, dar oricum...
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#22
cat timp va certati am sa las asta aici


#include <iostream>
using namespace std;
int main()
{
for (int count = 0; count <= 10; count += 1)
{
cout << count << ", ";
}
cout << endl;
return 0;
}
[Imagine: nhkmisatosatousighh3.jpg]

#23
Cine a zis ca ne certam? 21
-promit ca nu o sa mai intervin in lantul vostru pentru cateva zile-
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#24
^^ This is SO not fun. C++, nightmares.

Am stat 1 moment sa ma gandesc daca sa postez aici, chiar daca tzahranul a rezolvat oarecum jocul, da' nu dupa reguli. 21

edit: a postat yaoiu' inaintea mea, trebuia sa modific sagetutele.
[Imagine: tumblr_mc1u38yB7f1rtr21qo1_500.gif]

#25
It would be a shame to stop something that never started Pulpfiction
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#26
Astazi am avut 2 momente de fericire. Mi-am prins profesorii la metrou si am avut cum sa vorbesc ca o moara stricata.21
2 mi s-a parut un numar dragut- seamana cu o lebada-, dar pentru unii este numarul diavolului (nu stiu de unde au scoas asta 0.0), dar este si numarul zodiei mele. 65
(Please stay alive, dear chain)
[Imagine: syred2_by_antonie15-d6tdkwx.gif]
Ashes to ashes. Dust to dust. We are nothing, but dust and to the dust we shall return.� Amen�

#27
Capra cu 3 iezi a plecat azi dimineata la mall sa isi cumpere din Zara ciubotele epice cu zorzoane din haur de 24 de cara-te acasa. Pe drum s-a intalnit cu lupul cel smexos care e un womanizer atroce. Acesta a fluierat dupa capra, si-a dat jos ochelarii de soare Barmanii si a zambit in timp ce limba i se plimba pe bot. To be continued ... .
[Imagine: Dark-Tranquillity-raman-fara-basist.jpg]
We are delusional
To go against mortality
Still we fight, love and create
As the only creatures
In on life's grand secret
We sense the pointlessness beyond

#28
azi s-au afisat rezultatele la bac, desi cam tarziu. am fost curios si am cautat notele/media la 4 cunoscuti. desigur, toti au trecut si i-am felicitat mental. apoi am inceput sa ma gandesc ca in cativa ani voi trece si eu prin acelasi lucru, chestie care nu-mi prea convine, mai ales daca am de dat si examen de admitere pe urma. acum ma plictisesc si incerc sa lucrez o imagine, dar am ramas fara idei.
[Imagine: nDIKwXJ.png]

#29
Scotand o bancnota de 5 ieuro, lupul o intreba insinuant pe capra 'Beibi, nu vrei sa ne jucam impreuna?'. Capra, dameza serioasa, ii spuse lupului: 'Cu 5 euro sa te joci tu, ba!'. In timp ce isi aruncau priviri inflacarate, din boschetii alaturati s-a ivit o sticla de 'Unirea', apoi un brat, apoi un chip de vanator alcoolic. To be continued ... .
[Imagine: Dark-Tranquillity-raman-fara-basist.jpg]
We are delusional
To go against mortality
Still we fight, love and create
As the only creatures
In on life's grand secret
We sense the pointlessness beyond

#30




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)