Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Llama, llama, doorknob, ankle, llama
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52

Aly

(05-07-2012, 12:11 AM)Fata cu par de foc A scris: [ -> ]Pff, asta iarna romanii au iesit in strada cu lozinci anti-Basescu, iar acum se gasira sa protesteze contra opozitiei.

Loool, asta iarna nu era USL-ul care protesta si a scos lumea in strada pentru ca le-a dat vreo 5 milioane la fiecare? Ce te mai mari ca acuma protesteaza anti-USL, care plateste mai mult la ala se duce.
La Universitate e pro-USL,anti-Basescu.
Cam acelasi numar de oameni.



P.S. In weekendul asta kreator,obituary,messhugah,woooo!

Aly

Oficial sunt moarta.

Nu, nu am facut vreo prostie, e pe bune, in acte mai nou figurez moarta si cu certificat de deces. Lol. Am o problema cu faptul ca nu figurez asigurat desi sunt si am fost la doctorul de familie, ai nevoie de aia aia aia, dute la ANAF si i-ati ca nu faci venit, acuma nu am putut sa ma duc la cuca macaii pe General Titeica la CASMB si am trimis-o pe mama, care saraca a cautat si a stat la coada si cand ajunge la rand, sa depuna actele, da CNP-ul meu, "e decedata doamna" si incepe mama sa ii explice tipei ca nu am cum sa fiu moarta daca tocmai am terminat facultatea, si ii arata certificatul de nastere, ii arata hartiile de la ANAF [nu-mi eliberau aia hartie acum o saptamana ca nu fac venituri daca era moarta nu?], tot, nimica frate, sunt moarta cu acte in regula. De aproape o ora de cand a venit mama rad ca nebuna la asta. I'M DEAD!!! MWHAHAHAHA, I just can't 24)

Imi vine imi minte "Dead Men Walking" a lu' Smiley, yep, indeed, dead person walking, living and breathing xD

Ma intreb, la cine e certificatul meu de deces? Ca la mine clar nu e...
(05-07-2012, 10:15 PM)Narnia A scris: [ -> ]Oficial sunt moarta.

Nu, nu am facut vreo prostie, e pe bune, in acte mai nou figurez moarta si cu certificat de deces. Lol. Am o problema cu faptul ca nu figurez asigurat desi sunt si am fost la doctorul de familie, ai nevoie de aia aia aia, dute la ANAF si i-ati ca nu faci venit, acuma nu am putut sa ma duc la cuca macaii pe General Titeica la CASMB si am trimis-o pe mama, care saraca a cautat si a stat la coada si cand ajunge la rand, sa depuna actele, da CNP-ul meu, "e decedata doamna" si incepe mama sa ii explice tipei ca nu am cum sa fiu moarta daca tocmai am terminat facultatea, si ii arata certificatul de nastere, ii arata hartiile de la ANAF [nu-mi eliberau aia hartie acum o saptamana ca nu fac venituri daca era moarta nu?], tot, nimica frate, sunt moarta cu acte in regula. De aproape o ora de cand a venit mama rad ca nebuna la asta. I'M DEAD!!! MWHAHAHAHA, I just can't 24)
Imi vine imi minte "Dead Men Walking" a lu' Smiley, yep, indeed, dead person walking, living and breathing xD

Ma intreb, la cine e certificatul meu de deces? Ca la mine clar nu e...
Omfg21 şi cum se simte?Am mai auzit greşeli dinastea,mă rog i să devină ceva normal la un momendat. Acum o să te doară capul pe unde tre sa umbli....
Anyway,live your life

Aly

Habar nu am, saptamana viitoare dupa licenta sa ma duc sa umblu sa aflu ce si cum. Probabil ii dau iar in judecata 24)
24)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Aly e moarta, hahahahah! Of doamne, cat de idiot sa fii sa faci astfel de greseli, asta lasand gluma la o parte... In orice caz, bafta Aly cu alergatul dupa acte si dupa ce-ti va mai trebui ca sa numai figurezi ca moarta .-.]

edit: ADINA PE UNDE PAPUCII MEI VERZI CU BROSCUTE UMBLI! I NEED YOU! grr

Aly

Tu pe Adeh si eu pe Buns! Cand sunt eu nu e ea, cand e ea nu sunt eu! THIS IS NUTS!!!
Aly esti un zombie ambulant.

Iar eu nu's departe... frate, tura de 11 ore -.- just kill me... Si duminica fac extra ca un idiot a luat booking pentru ora 8 si noi suntem inchisi la ora aia si acum trebuie sa deschidem 22 Si eu vroiam sa merg la Prometheus 3D cu Jack T.T

Aly

I am NOT!

dute la culcare hun 2
Yeah, I'll go, but I'll wake up at 12 again and my day is gone, and when I come home everybody is asleep...
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52