Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Llama, llama, doorknob, ankle, llama
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52
Si pe lia cu ce a barfit-o?.
------------------------
(28-06-2012, 10:58 PM)Narnia A scris: [ -> ]Stii una bucata de "Aly duce lipsa de "pre-cum" " si ala cu disable la cont? sau "Ti-au sarit prea repede la gat" ?

Chiar vrei sa ma provoci? Ca dovedesc ca ne barfesti.

Si pentru stiinta voastra, nu am banat nici un cont, okay? Nu ma intreba de ce domnul nu poate posta, probabil acel bad words get banned plugin l-a prins din urma 21) E cam incet si e pe bune. Am instalat acum multa vreme ceva contra diacriticelor si pentru cuvinte urate sa se suspende posturile gen 10 zile parca.


Da, stiu despre ce e vorba. Chiar vrei sa vezi ce i-am raspuns, sau stii despre ce e vorba cu adevarat? Nu prea cred...
Ce ti se pare in neregula cu pmurile pe care i le-am trimis? 22 Nu te-am insultat nici pe tine, nici pe Lia si niciun fel de moderator.



EDIT Stii una bucata de "Aly duce lipsa de "pre-cum" " si ala cu disable la cont? sau "Ti-au sarit prea repede la gat" ?
ASTA NU AM SCRIS EU! 22

Aly

Nu e vorba de insultat. Atunci cand m-am certat cu Reich ai sarit sa-l pupi in posterior pe romaneste. Acuma cu respectivul idem. ieri vorbeam cu Lia si cu daria despre o trebusoara si zbang intrebi si tu despre ce e vorba ca nu intelegeai de parca cine stie ce mare chestie era vorba. Era un pariu cum ca Flaw nu va face o chestie care a promis si tinand cont ca se apropie rapid o zi de care nu aveti idee ca vine, nu am ce sa va cer.

Also, ai zis ca sunt rea si ca i-am sarit prea repede.

DO YOU KNOW WHAT *** AND A BUNCH OF OTHER SEXUAL THINGS MEAN??? La dracu, e forum de minori. Nu avem ficuri, nici macar yaoi, cu explicit sexual content si vine pffboy sa ne dea lectii si apoi tot el sare revoltat ca forumul i-a banat automat privilegiile de a posta! Si tu mai zici si ca exagerez si sunt rea! Fine by me!
In momentul in care banezi pe cineva ii apare pagina de autodirect si nu poate intra absolut deloc, am primit eu pe user id de la tan. Iar eu si Aly nu avem access la prune admin pentru smecherii de genul.

Iar daca tu esti in necunostiinta de cauza nu spune ca am sarit noi pe el cu un ton de genul ca vai draga suntem niste vrajitoare fara scrupule. Intereseaza-te de istoria pustiului si de ce e banat pe anime-empire si de ce a fost pe animax si manga-anime. Voi cei noi habar n-aveti de vechiile comunitati. Suntem putini cei ramasi. Si stim destule. Si incercam sa protejam forumul. Dupa hack imagineaza-ti cum ar fi sa pierdem iar munca depusa in ultimile 3 luni.

Te risti tu? Daca te risti tii pun pe toti in cap si dezactivam plug inul ala.
Nu ai injurat tu, dar ai fost de acord cu ce ti-a zis el si nu mi se pare corect dupa faptul ca noi ne-am pus increderea in tine si eu ti-am dat sansa sa devii moderatori si te-am tinut la rang cu ceilalti prieteni.

Nu-mi plac chestiile ascunse, nu-mi place ca ai sarit sa il aperi pe Reich cand nu stii care era de fapt treaba cu Reich.

Ma rog.

Nu mai faceti chestii de genul.

Nu sunteti de acord cu ce facem? Facem conferinta si discutam. Dar nu asa. Nu faceti decat sa dati putere celor care ne-ar putea face rau.
Aly, eu stiu ce zi e. E ziua zupului. Se apropie rapid.
Defapt a lu zuppy 39 Defapt a forumului.

Dar am uitat. Parca pe 1 sau 7. Stiu ca flaw a venit pe 1 dar stiu ceva de 7 si nu are legatura cu luna.
Asta mi-a scris el.
Asta i-am raspuns eu.

Ce ti se pare in neregula? Ti se pare o jignire la adresa ta sau a Liei? Nu, nu e, te inseli, nu am jignit pe nimeni.
Daca vrei dau print screen si la celelalte pmuri, pentru ca am impresia ca pffboy cand ti-a explicat, nu ti-a explicat bine.

@Arya, intr-adevar nu-i cunosc niciun trecut si am si mentionat asta.
@Narnia,
Citat:eri vorbeam cu Lia si cu daria despre o trebusoara si zbang intrebi si tu despre ce e vorba ca nu intelegeai de parca cine stie ce mare chestie era vorba. Era un pariu cum ca Flaw nu va face o chestie care a promis si tinand cont ca se apropie rapid o zi de care nu aveti idee ca vine, nu am ce sa va cer.
In primul rand nu-mi aduc aminte despre ce era vorba si ca m-am bagat in treaba respectiva. In al doilea rand, de ce sa nu ma bag? Am impresia ca sunt singurul moderator care comunica FOARTE, dar FOARTE putin cu restul staffului si mi se pare si normal sa ma bag in vorba, ca sa nu fiu lasata deoparte si sa fiu cunoscuta ca fiind "forever alone"
Frate, daca ziceam clar ca LIA sau ALY nu stiu cum sunt ( ceea ce nu am facut niciodata ) mai spuneam ca e jignire, dar nu am facut asta, i-am explicat doar motivele pentru care a primit ceea ce a primit.

Aly

(28-06-2012, 11:13 PM)Arae A scris: [ -> ]Aly, eu stiu ce zi e. E ziua zupului. Se apropie rapid.
Defapt a lu zuppy 39 Defapt a forumului.

Dar am uitat. Parca pe 1 sau 7. Stiu ca flaw a venit pe 1 dar stiu ceva de 7 si nu are legatura cu luna.

Thanks for ruining the surprise!




@Biersack, Lia ti-a zis sa incetezi cu barfele [Reich, pffboy, faza cu lia si daria de ieri], pffboy si-a luat acel posts suspended pentru vocabular indecent si daca erai pe aici ieri, ai fi vazut si postul cu pricina.

http://animezup.com/forum/modcp.php?action=modlogs

Uite coalea link cu ce am facut eu ieri. Am facut un topic sticky.

[attachment=1985]

Si admin panel unde apare clar ca nu i-am facut nimica lui pffboy.

[attachment=1986]

Si nu pot da prune administrator logs. Si daca dau la Modcp dispar TOATE, inclusiv TOATE.
Ai spus ca nimeni nu stie...am aratat ca cineva si-a adus aminte ._.'
Oricum, crezi ca o astepta cineva cu cadouri si toate cele? Sterge posturile, poate nu e tarziu.
Uhm... Postasem inainte si nu am mai dat refresh ca sa vad al doilea mesaj al Liei. Da, am inteles cu ce am gresit, dar la inceput ai zis ca te vorbesc pe la spate, si asta nu e vorbit pe la spate, e doar aprobare. In fine, schimbam subiectul.
Can you approve my apologises?
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52