Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Fazan cu nume din animeuri
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6
Inari-este acel baiat din Naruto care si-a pierdut "tatal" din cauza lui Gato:d
next:voi veti trebui sa puneti un nume din anime cu :"Ri"
ja ne
useri cu:
F:---
Fa:---
Faz:---
Faza:---
Fazan:---
Rio din Spirala...
Rio este cel mai inocent "Blade Child".Ii plac foarte mult pepenii...Pierde concursul cu Narumi unde se si raneste..dar are incredere in "Kiyotaka little brother".
Next: io
(sper sa am voie un cuvant atat de scurt 65)
Yondaime- Este al patrulea Hokage din satul frunzei din Naruto [posibil este sa fie chiar tatal lui Naruto]
Next: me
Medicham (este un pokemon din anime-ul cu acelasi nume)

Next : am
Amelia [corect: Ameria] din Slayers...cred ca o stiti cu totii pe bruneta aia simpatica, ne?
next: ia
[sa vedem daca mai gasiti...]

Muse

Ian [ Hasumi ] - personaj din manga'ul Fairy Cube
Next: An
Anko [Mitarashi]- este cel de-al 2 examinator al examenului chunnin. Ea este fosta studenta a lui Orochimaru si fiind putin cam nebuna(parerea mea)
Next:
Ko
Konan-Naruto-face parte din Akatsuki,apare pentru prima oara in Naruto in episodul 135 si este din satul ploii.
an(Anita King din R.O.D the Tv) este cea mai mica dintre "surorile de hartie' aceasta are o personalitate foarte vulcanica si este foarte agitata .

urmatoarul : ta
urmatoarul : ta
Ei bine : Takuto. Este un personaj din anime-ul Full Moon Wo Sagashite,un shinigami.Un tip foarte interesant si destul de cute. ^^ Acesta o ajuta foarte mult pe Mitsuki iar ca personaj masculin acesta este favoritul meu din Full Moon wo Sagashite
Urmatorul :
~ to ~
Pagini: 1 2 3 4 5 6