Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Fazan cu nume din animeuri
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6
~~~Asa...nu prea cred ca este ceva din anime care sa inceapa cu Tv deci am sa schimb eu cu alte doua litere pentru a nu avea nimeni F
asa acum cu alte doua litere si anume:Ts
stiu ca am fost off deci scuze~~~Zuppy02Zuppy04
Tsubaki: personaj din Soul Eater, arma, partenera lui Black Star. Este foarte tacuta, blanda si inteleapta, deasemenea se poate transforma in orice arma (se spune). Note: Tsubaki=Camelia

next: ki
Kin [Tsuchi]-personaj feminin din Naruto,membru in aceeasi echipa cu Dosu si Zaku[Orochimaru's team-sound]. In meciul de la examenele chuunin se lupta cu Shikamaru, iar mai tarziu este sacrificata de Orochimaru pentru a ii reinvia pe primul si al 2 lea hokage.....

so ,next: In
Inuyasha! => Personaj masculin din Inuyasha, semi-demon,ucis de Kikyo, fosta preoteasa. Reinvie cu ajutorul lui Kagome, noua preoteasa.
Se difueaza si la tv acum :d Nu la ora asta, dar in perioada asta :p
Sa va uitati :d E foarte kawaii!
So next: HA!
Hanzo-Este vechiul lider al Amegakurei si cel care le-a daruit numele de senini lui Jiraiya, Orochimaru si Tsunade, consider
Zoey ... tipa cu parul roz din Mew Mew Power, puteri de pisica parca39 Si... era cam timida si foarte prietenoasa... Nu?

Next, EY
EYes (Rutheford )=> din Spiral: cantaret celebru cunoscut de intregul oras. Este un copil spintecator, care a crezut in fiecare clipa in deciziile lui Narumi, desi prietenii sai il indemnau sa nu o faca.

Next => Es
iar trec eu pe aici
deci nu cred eu ca este un nume cu es si ca sa nu fie nimeni F schimb
cu Fu si cu asta este:-p
haide ca e simplu:-p
Eu eu Takahiro...yaoi-urile astea ce fac din om Este personaj din Junjou romantica. este fratele lui misaki. este cel de care este sau cel putin a fost indragostit Usamim cel ce va fi cu misaki. E poveste complicata 21 Takahiro se va casatori cu o femeie sil va rani pe Usami si uite unde se ajunge... next Ro
Robin din Witch Hunter Robin.

Robin,un mestesugar ajunge din Italia in Japonia pt a lucra pentru o organizatie cu numele Divizia STN Japonia (STN-J), ca un
Pagini: 1 2 3 4 5 6