Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Annyeong
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Annyeong, eu sunt ''dot dot curve :)'', poate ma cunoasteti, poate nu..
Am avut niste mici probleme cu(,) contul. Din plictiseala mi-am schimbat parola iar de desteapta ce-s am scris-o gresit. Ca sa ma fac si mai rau de ras... nici id-ul pe care am facut contul nu-l mai stiu. Deci acesta este noul meu cont.
De ce mi-am facut un nou cont? Pentru ca m-am apucat de scris un yaoi pe care sper sa-l postez cat mai curant, aici. Sper sa-mi recuperez amici de pe acest site si, de ce nu, sa-mi fac altii noi.^_^
Daca vreti sa aflati alte lucruri despre mine, intrebati-ma aici sau direct pe profil.
Bine ai venit pe Animezup, 'abbie!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Yay!! Zup e cel mai tare! Unde se mai gasesc asemenea yaoiuri?! De membri ce sa mai zic. ^_^
De facut prieteni, nu-mi fac griji, ma descurc cu usurinta sa-mi fac amici. Ma inteleg bine cu toti, sun o fire pasnica, pacifista. Peace!;))
Bine ai venit pe AnimeZup!

BTW, Zuppy e un bot care raspunde automat tuturor celor care deschid un topic aici.
Thnx, Yondaime! Stiu ca Zuppy e doar un robotel, nu sunt atat de noua pe acest site pe cat o arata contul meu, stiu de mult timp de zup, si pot spune ca titlul de ''cel mai prierenos forum anime si manga din Romania'' i se potriveste de minune. Multumesc inca o data pentru urare! :o3
Bine ai revenit. Incearca sa vorbesti cu vreun administrator sau ceva ca sa iti trimita parola si id-ul (106).
[eu te-am vazut pe celalalt cont 39 si am schimbat cateva vorbe, insa nu stiu cum te cheama sau cati ani ai -106 eu oricum nu retin lucrurile astea-, asa ca te intreb pentru ca imi e lene sa ma uit dupa celalalt cont *exista vreo problema?*]
Cum te numesti?
Varsta?
La ce liceu esti (stiu, parca, ca ai cinsprazece ani sau ceva mai mult... daca nu ma insel ._.'')?
Cel mai inspaimantator sau/si realistic?
O zi buna. 21
[18:55 PM]
Cum te numesti? Pai in buletinul meu apare ''X'' Oana Gabriela, iar cum ''Oana'' nu-mi place sa mi se zica a ramas Gabriela, adica Gabi... dar, daca e dupa mine, prefer sa mi se zica 'abbie [ citire: abi ]
Varsta? Acum cinci zile am facut saisprezece ani. *baba de mine* >.<
La ce liceu esti? Sunt bobocica la Constantin Brancusi [Bucuresti-Pipera]
Cel mai inspaimantator sau/si realistic? Eh, pe-asta n-am inteles-o. Cel mai inspaimantator sau/si realistic ce...?
O zi buna Mersi la fel, dar, din pacate, mai buna de atat nu se poate... sau cel putin nu vreau.21