Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Annyeong

#1
Annyeong, eu sunt ''dot dot curve :)'', poate ma cunoasteti, poate nu..
Am avut niste mici probleme cu(,) contul. Din plictiseala mi-am schimbat parola iar de desteapta ce-s am scris-o gresit. Ca sa ma fac si mai rau de ras... nici id-ul pe care am facut contul nu-l mai stiu. Deci acesta este noul meu cont.
De ce mi-am facut un nou cont? Pentru ca m-am apucat de scris un yaoi pe care sper sa-l postez cat mai curant, aici. Sper sa-mi recuperez amici de pe acest site si, de ce nu, sa-mi fac altii noi.^_^
Daca vreti sa aflati alte lucruri despre mine, intrebati-ma aici sau direct pe profil.

#2
Bine ai venit pe Animezup, 'abbie!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Yay!! Zup e cel mai tare! Unde se mai gasesc asemenea yaoiuri?! De membri ce sa mai zic. ^_^
De facut prieteni, nu-mi fac griji, ma descurc cu usurinta sa-mi fac amici. Ma inteleg bine cu toti, sun o fire pasnica, pacifista. Peace!;))

#4
Bine ai venit pe AnimeZup!

BTW, Zuppy e un bot care raspunde automat tuturor celor care deschid un topic aici.
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.

#5
Thnx, Yondaime! Stiu ca Zuppy e doar un robotel, nu sunt atat de noua pe acest site pe cat o arata contul meu, stiu de mult timp de zup, si pot spune ca titlul de ''cel mai prierenos forum anime si manga din Romania'' i se potriveste de minune. Multumesc inca o data pentru urare! :o3

#6
Bine ai revenit. Incearca sa vorbesti cu vreun administrator sau ceva ca sa iti trimita parola si id-ul (106).
[eu te-am vazut pe celalalt cont 39 si am schimbat cateva vorbe, insa nu stiu cum te cheama sau cati ani ai -106 eu oricum nu retin lucrurile astea-, asa ca te intreb pentru ca imi e lene sa ma uit dupa celalalt cont *exista vreo problema?*]
Cum te numesti?
Varsta?
La ce liceu esti (stiu, parca, ca ai cinsprazece ani sau ceva mai mult... daca nu ma insel ._.'')?
Cel mai inspaimantator sau/si realistic?
O zi buna. 21
[18:55 PM]
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#7
Cum te numesti? Pai in buletinul meu apare ''X'' Oana Gabriela, iar cum ''Oana'' nu-mi place sa mi se zica a ramas Gabriela, adica Gabi... dar, daca e dupa mine, prefer sa mi se zica 'abbie [ citire: abi ]
Varsta? Acum cinci zile am facut saisprezece ani. *baba de mine* >.<
La ce liceu esti? Sunt bobocica la Constantin Brancusi [Bucuresti-Pipera]
Cel mai inspaimantator sau/si realistic? Eh, pe-asta n-am inteles-o. Cel mai inspaimantator sau/si realistic ce...?
O zi buna Mersi la fel, dar, din pacate, mai buna de atat nu se poate... sau cel putin nu vreau.21



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Annyeong haseyo ^^ ! Saky*Pyon 4 2.330 15-05-2011, 08:42 PM
Ultimul răspuns: Saky*Pyon


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)