Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Furtul Animezupului
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Cu o ocazie asa draguta permiteti`mi sa ma prezinnnnt. Sunt Grinch, iar anul asta nu veti avea forum *laughs hard* asta pentru caaaaa asa vreau eu. In curand va incepe o noua era, a lui Grinch. Asa ca feriti`va caci teroarea bate la usa. Flaw nu mai detine nici o putere. Trebuie sa mi se alature si supuna la fel si restul dintre voi.

daca va opuneti, o sa fiti exclusi de pe acest forum. De asemenea Zuppy, mascota aceia paroasa si fluffy e tinuta in beci ostatica. Daca o mai vreti, supuneti`va mie.

Aly

LMAO!!!

That's all I have to say.
Tu, fata . fato, nu stii cine sunt eu si ce puteri marete am eu, bai fata
Ma opun....sa vedem ce faci.
Daca nu ii dau drumul lui zuppy, te impusc in degetul mic de la mana.
Vrei asta?

JOS CU TERORISTII!!!!!!!!!!!!

wtf?
Tu, baiatule cu nume de hamster. Te opui, MORI !!!!
21 Good idea,asa de craciun.Da cu mascota ce-ai avut?
Rascumparare nu vrei??
mascota e prea dragalasa pentru mine. sunt alergic la dragalasenii absolute.
tu, baiatu` alatura`te mie si vei beneficia de multe lucruri cum ar fi cadouri, telefoane, Apple`s si Mainframe`uri.
Nume de hamster? ma lighioana, te impusc. Il chem acum pe Bobby si te spinteca.
Lighioana ? Tuu, copil baiat ce esti. Flaw va fi intemnitat pentru assta 500 de ani de curatat floarea soarelui in minele de aur din Selogajgheverenoţke
Ma, eu mi te supun tie, dar vezi sa pui in locul lui Zuppy fluffy ceva sexeh, nu m-as supara daca vreo bunaciune dintr-un anime... 39
Salve!
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9