Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Eu....Pink~Dea
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
Buna , sunt noua pe acest forum ,mi-am facut cont pentru ca imi place foarte mult sa citesc fic-uri si imi plac foarte mult anime-urile

Despre mine :
Ma numesc Andreea
Am 15 ani
Sunt din Nasaud [sunt sigura ca multi dintre voi nu ati auzit de acest oras ]
Ce imi place/imi plac :
Sa ascult Muzica \:d/ buna
Sa stau mult timp pe forumuri si pe messenger
Sa ma plimb cu prietenele
Pisicile ,caini (cei crescuti de om nu cei de pe drumuri ) si multe alte animale
Vacanta de vara


Nu imi place Scoala !!
Urasc : Manelele , populara
Nu suport : Increzuti/increzutele , fitosi/fitoasele , pitipoancele si cei care folosesc limbaj de messenger pentru asi ara cat de "destepti" sunt
Nu imi place cand cineva tipa la mine sau ridica tonul


Topul animeu-rilor mele preferate arata cam asa :
1.Code Geass R1 /Code Geass R2
2.Vampire Knight
3.Kaichou wa Maid-sama
4.Naruto Shippunden
5.UraBoku
Si ar mai fi.....
Bine ai venit pe Animezup, Pink~Dea!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Multumesc Zuppy pentru primirea calduroasa ,sunt sigura ca o sa ma distrez
Bun venit pe site >:d<. Sper sa te faci repede comoda si sa te imprietenesti cu cei de pe acest site, care crede-ma majoritatea sunt niste persoane minunate. Acum cateva intrabari pentru a te cunoaste un pic mai bine 4

1. Care gen de muzica predomina la tine? Si care a trupa/cantaretul favorit/a?
2. Dar gen de anime?
3. Iti place sa citesti? Si daca da ai vreo carte preferata? Sau scriitor?
4. Ce hobby-uri ai? Desenzi, scri etc?
5. Manga citesti?

Cam atat. Sper ca nu te-am incarcat cu intrbari.

:bye:
Mersi ~_~ PsYcHo KiD ~_~ pentru urarea de bun venit , sunt siugura ca o sa imi fac prietenii
1. Pop si Rock , artista preferata : Rihanna
2. Actiune ,romantic ,drama
3. Nu imi prea place sa citesc carti , iar la scris nu ma descurc
4. Ca hobby am desenatul
5. Da , citesc Noblesse si uneori Naruto

Nu mai incarcat cu intrebari
Bine ai venit pe Animezup:*
De unde ai dat de acest site?
Ai frati/surorir?
Cam atat..paaa:*:*
Mersi theia
Pe google am cautat un fic pe care sa il citesc si am dat de animezup :d
Da , mai am un frate
bun venit pe zuuup iubita pupic sper sa te distrezi si sa-ti faci prieteni multi , fapt de care nu ma tem 3 sincer eu astept un ficulet de la tine , vreau sa vad cat de creativa esti pupic poi ce sa-ti mai spun ? 39
Inca un bun venit , pentru ca nu strica 21 prieteni , am spus , nu le port grija , pentru ca sigur o sa-ti faci o sumedenie de amici . Eu sunt printre ei pupic deci ti-am si aratat ca vorbele mele sunt adevarate
bine atunci , te pup
Ja Na !
Bun vanit pe zup dea,eu sunt myharu dar poti sa imi spui si maria caci asa ma cheama defapt, cum ai gasit site-ul? din greseala sau ti-a spus cineva de el, care e culoarea ta preferata, care este anotimpul tau preferat, care este animalul tau preferat, vrei sa fim prietene?
Scuze daca a mai scris si altcineva intrebarile astea dar imi este lene sa mai citesc ce au scris ceilalti.

bye :bye:
@Toxic Multumesc pentru urarile tale , sunt absolut sigura ca o sa imi fac prietenii aici . Fic-uri de la mine nu cred ca o sa vezi numai daca ma lovesc cumva la cap si imi vine inspiratia 65

@Myharu Mai mult din greseala , am cautat un fic pe care sa il citesc si am dat de Animezup . Culorile preferate sunt : Rosu , roz . Anotimpul preferat e vara . Imi plac caini si pisicile :X .Sigur ca da Smile
Pagini: 1 2