Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Eu....Pink~Dea

#1
Buna , sunt noua pe acest forum ,mi-am facut cont pentru ca imi place foarte mult sa citesc fic-uri si imi plac foarte mult anime-urile

Despre mine :
Ma numesc Andreea
Am 15 ani
Sunt din Nasaud [sunt sigura ca multi dintre voi nu ati auzit de acest oras ]
Ce imi place/imi plac :
Sa ascult Muzica \:d/ buna
Sa stau mult timp pe forumuri si pe messenger
Sa ma plimb cu prietenele
Pisicile ,caini (cei crescuti de om nu cei de pe drumuri ) si multe alte animale
Vacanta de vara


Nu imi place Scoala !!
Urasc : Manelele , populara
Nu suport : Increzuti/increzutele , fitosi/fitoasele , pitipoancele si cei care folosesc limbaj de messenger pentru asi ara cat de "destepti" sunt
Nu imi place cand cineva tipa la mine sau ridica tonul


Topul animeu-rilor mele preferate arata cam asa :
1.Code Geass R1 /Code Geass R2
2.Vampire Knight
3.Kaichou wa Maid-sama
4.Naruto Shippunden
5.UraBoku
Si ar mai fi.....

#2
Bine ai venit pe Animezup, Pink~Dea!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Multumesc Zuppy pentru primirea calduroasa ,sunt sigura ca o sa ma distrez

#4
Bun venit pe site >:d<. Sper sa te faci repede comoda si sa te imprietenesti cu cei de pe acest site, care crede-ma majoritatea sunt niste persoane minunate. Acum cateva intrabari pentru a te cunoaste un pic mai bine 4

1. Care gen de muzica predomina la tine? Si care a trupa/cantaretul favorit/a?
2. Dar gen de anime?
3. Iti place sa citesti? Si daca da ai vreo carte preferata? Sau scriitor?
4. Ce hobby-uri ai? Desenzi, scri etc?
5. Manga citesti?

Cam atat. Sper ca nu te-am incarcat cu intrbari.

:bye:

#5
Mersi ~_~ PsYcHo KiD ~_~ pentru urarea de bun venit , sunt siugura ca o sa imi fac prietenii
1. Pop si Rock , artista preferata : Rihanna
2. Actiune ,romantic ,drama
3. Nu imi prea place sa citesc carti , iar la scris nu ma descurc
4. Ca hobby am desenatul
5. Da , citesc Noblesse si uneori Naruto

Nu mai incarcat cu intrebari

#6
Bine ai venit pe Animezup:*
De unde ai dat de acest site?
Ai frati/surorir?
Cam atat..paaa:*:*

#7
Mersi theia
Pe google am cautat un fic pe care sa il citesc si am dat de animezup :d
Da , mai am un frate

#8
bun venit pe zuuup iubita pupic sper sa te distrezi si sa-ti faci prieteni multi , fapt de care nu ma tem 3 sincer eu astept un ficulet de la tine , vreau sa vad cat de creativa esti pupic poi ce sa-ti mai spun ? 39
Inca un bun venit , pentru ca nu strica 21 prieteni , am spus , nu le port grija , pentru ca sigur o sa-ti faci o sumedenie de amici . Eu sunt printre ei pupic deci ti-am si aratat ca vorbele mele sunt adevarate
bine atunci , te pup
Ja Na !
[Imagine: 82s.png]
When you look into my eyes, tell me what you see,
Do you feel my love for you, makes you HAPPY, sets you free?


#9
Bun vanit pe zup dea,eu sunt myharu dar poti sa imi spui si maria caci asa ma cheama defapt, cum ai gasit site-ul? din greseala sau ti-a spus cineva de el, care e culoarea ta preferata, care este anotimpul tau preferat, care este animalul tau preferat, vrei sa fim prietene?
Scuze daca a mai scris si altcineva intrebarile astea dar imi este lene sa mai citesc ce au scris ceilalti.

bye :bye:
[Imagine: IzayaOrihara2.jpg]

#10
@Toxic Multumesc pentru urarile tale , sunt absolut sigura ca o sa imi fac prietenii aici . Fic-uri de la mine nu cred ca o sa vezi numai daca ma lovesc cumva la cap si imi vine inspiratia 65

@Myharu Mai mult din greseala , am cautat un fic pe care sa il citesc si am dat de Animezup . Culorile preferate sunt : Rosu , roz . Anotimpul preferat e vara . Imi plac caini si pisicile :X .Sigur ca da Smile




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)