Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Heya
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Ma numesc Madalina , sunt din Ploiesti si am aproape 16 ani . Sunt un mare fan al anime-urilor , iar preferatele mele sunt : Bleach , Kaleido star , Yu yu hakusho , Death note , Team mew mew , Elfen lied , Full metal panic , Full metal alchimist , Inuyasha , Galery fake , Gravitation , Jigoku shoujo(Hell girl) , DICE , Slayers , Spiral , Blood+ si multe altele . Ador sa-mi petrec timpul in compania prietenilor mei si sa scriu fic-uri . Sunt o fire prietenoasa , dar si agresiva cand e nevoie . Toata lumea imi spune ca sunt nebuna , dar eu o iau ca pe un compliment .
Abia astept sa ne cunoastem si sa ne imprietenim . Ja ne !
PS : daca aveti intrebari , puneti-le , eu va voi raspunde cu placere .
Heya sayuri !!Ma bucur sa te vad pe aici !! Iti urez distractie si postare placuta !!dance
multumesc mult mey esti tare dragutza hug
in mod sigur o sa ma distrez
Se pare ca suntem de varste apropiate ~

Am eu o intrebare: citesti manga cumva? :}

Abia astept sa te vad pe aici facundu-ti prieteni noi. Deja ma poti numara printre ei , pt ca avem niste titluri preferate comune: Death Note , YuYu Hakusho, fma.

So yeah. Hapy posting , dear friend and don't drink and drive xD
pey ...nu am citit manga inca , dar tare mult imi doresc sa o fac , deci in mod sigur voi citi in curand (poate imi sugerezi tu cate ceva ) si ma bucur tare mult sa vad ca cei de pe Aminezup sunt asa de prietenosi
uite ca deja mi-am facut o prietena hug
Hy! Bun venit pe Animezup. Sper sa te distrezi . Se pare ca avem gusturi comune la anime :Yu Yu Hakusho,Gravitation Death Note,Slayers, Kaleido Star, Blood + .Sigur te vei integra repede.Happy posting3
multumesc mult pentru intampinare sunteti foarte dragutzi
Laliho!Cam tarziu pentru Welcome,dar...asa sunt eu...am reactie intarziata.Intrebari pentru tine...doar una:
Ce crezi despre zup?
Cam atat...nu imi mai ramane sa iti spun decat have fun si spor la postat.
Nu te mai intreb daca vrei sa fim prietene...pentru ca deja suntem10
wow , ma simt onorata pentru ca ma consideri prietena ta
anyway , pe animezup l-am descoperit de mai multa vreme , si am continuat sa intru pe el , dar nu m-am inregistrat decat recent . Oricum , se vede ca la baza lui stau foarte multi useri care au muncit neincetat pentru ca noi ceilalti sa ne simtim bine aici si pot spune ca si-au atins scopul . Consider ca acest site este printre cele mai bune si imi place tare mult atmosfera de aici .
By the way , am vazut azi pe animax ca aminezup este un fel de sponsor pentru nijikon si m-am bucurat tare mult .
Sper ca te-am lamurit !:biggrin: