Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Heya

#1
Ma numesc Madalina , sunt din Ploiesti si am aproape 16 ani . Sunt un mare fan al anime-urilor , iar preferatele mele sunt : Bleach , Kaleido star , Yu yu hakusho , Death note , Team mew mew , Elfen lied , Full metal panic , Full metal alchimist , Inuyasha , Galery fake , Gravitation , Jigoku shoujo(Hell girl) , DICE , Slayers , Spiral , Blood+ si multe altele . Ador sa-mi petrec timpul in compania prietenilor mei si sa scriu fic-uri . Sunt o fire prietenoasa , dar si agresiva cand e nevoie . Toata lumea imi spune ca sunt nebuna , dar eu o iau ca pe un compliment .
Abia astept sa ne cunoastem si sa ne imprietenim . Ja ne !
PS : daca aveti intrebari , puneti-le , eu va voi raspunde cu placere .
[center][Imagine: sunsetsig.png][/center]

[center] My Anime List[/center]

#2
Heya sayuri !!Ma bucur sa te vad pe aici !! Iti urez distractie si postare placuta !!dance
Don't deny our r2Ï€.
[Imagine: ri935j.png]




#3
multumesc mult mey esti tare dragutza hug
in mod sigur o sa ma distrez
[center][Imagine: sunsetsig.png][/center]

[center] My Anime List[/center]

#4
Se pare ca suntem de varste apropiate ~

Am eu o intrebare: citesti manga cumva? :}

Abia astept sa te vad pe aici facundu-ti prieteni noi. Deja ma poti numara printre ei , pt ca avem niste titluri preferate comune: Death Note , YuYu Hakusho, fma.

So yeah. Hapy posting , dear friend and don't drink and drive xD

#5
pey ...nu am citit manga inca , dar tare mult imi doresc sa o fac , deci in mod sigur voi citi in curand (poate imi sugerezi tu cate ceva ) si ma bucur tare mult sa vad ca cei de pe Aminezup sunt asa de prietenosi
uite ca deja mi-am facut o prietena hug
[center][Imagine: sunsetsig.png][/center]

[center] My Anime List[/center]

#6
Hy! Bun venit pe Animezup. Sper sa te distrezi . Se pare ca avem gusturi comune la anime :Yu Yu Hakusho,Gravitation Death Note,Slayers, Kaleido Star, Blood + .Sigur te vei integra repede.Happy posting3
[Imagine: th9fcb4c781.gif] ~In fiecare suflet exista o parte colorata~


[Imagine: 1.jpg]

#7
multumesc mult pentru intampinare sunteti foarte dragutzi
[center][Imagine: sunsetsig.png][/center]

[center] My Anime List[/center]

#8
Laliho!Cam tarziu pentru Welcome,dar...asa sunt eu...am reactie intarziata.Intrebari pentru tine...doar una:
Ce crezi despre zup?
Cam atat...nu imi mai ramane sa iti spun decat have fun si spor la postat.
Nu te mai intreb daca vrei sa fim prietene...pentru ca deja suntem10
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#9
wow , ma simt onorata pentru ca ma consideri prietena ta
anyway , pe animezup l-am descoperit de mai multa vreme , si am continuat sa intru pe el , dar nu m-am inregistrat decat recent . Oricum , se vede ca la baza lui stau foarte multi useri care au muncit neincetat pentru ca noi ceilalti sa ne simtim bine aici si pot spune ca si-au atins scopul . Consider ca acest site este printre cele mai bune si imi place tare mult atmosfera de aici .
By the way , am vazut azi pe animax ca aminezup este un fel de sponsor pentru nijikon si m-am bucurat tare mult .
Sper ca te-am lamurit !:biggrin:
[center][Imagine: sunsetsig.png][/center]

[center] My Anime List[/center]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)