Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: ID-uri de mess
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
"separatistul2012" stiu ca pare ciudat dar e id-ul al meu.Nu prea intru, iar cand intru majoritatea timpului stau pe invizibil, deci buzz!
Eu mi-am schimbat idul. Aveam foarte multi user ai ZUPului asa ca mi-ar placea sa ii am din nou in lista.
eskiboo.ella@yahoo.com
Va rog sa imi spuneti cine anume sunteti inainte de a va da add.
despina_damianeci@yahoo.com
De obicei nu fac id-urile publice, dar dacă sunt pe aici fani Harry Potter, Yaoi, J-Rock şi 30 Seconds to Mars, daţi-mi add şi specificaţi cine sunteţi.
Zuppy02
a.nightcore_delight

Vorbiti de fani Harry Potter? Sau k-pop? Sau ce vreti? In fine, daca tot e popular, hai ca il pun si eu, doar nu ma mananca nimeni. Anywho, daca nu va dau acc imediat nu e nici un bai.
Specificați vă rog, cine sunteți dacă dați add ;o3

camy_0608 .
Well ... my id is ... byanka_202@yahoo.com . Cel putin unul din id-uri. Specificati cine sunteti. Nu imi plake sa stau o ora si sa ma gandesc : O fi ala ... O fi alalt. Deci fani yaoi, j-rock etc .
Daca tot am trecut si pe aici hai sa il las si eu44
theia20083
Eu am 2 ID-uri datorită faptului că cineva îmi umblă mult pe primul, dar puteţi da add la ambele. Btw, dacă tot îmi daţi add, spuneţi-mi şi cine sunteţi ;3.

you.ll_get_stupify
ÅŸi
bad.ass_girl
In acest moment mor de plictiseala, imi vine sa ma urc pe pereti, am dat de topicul asta asa ca-mi voi lasa id-ul: meelloooo (spuneti cine sunteti) . Ceau si pa 4 !
Me2.

Id-ul meu : deea_andreea200996
Are deja 2-3 ani id-ul de cand l-am facut, mai am si altele, dar tot pe asta-l folosesc, obisnuinta 21
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10