Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

ID-uri de mess

#21
"separatistul2012" stiu ca pare ciudat dar e id-ul al meu.Nu prea intru, iar cand intru majoritatea timpului stau pe invizibil, deci buzz!
[Imagine: tumblr_mx788wBv4z1t2mzddo1_500.gif]

#22
Eu mi-am schimbat idul. Aveam foarte multi user ai ZUPului asa ca mi-ar placea sa ii am din nou in lista.
eskiboo.ella@yahoo.com
Va rog sa imi spuneti cine anume sunteti inainte de a va da add.

#23
despina_damianeci@yahoo.com
De obicei nu fac id-urile publice, dar dacă sunt pe aici fani Harry Potter, Yaoi, J-Rock şi 30 Seconds to Mars, daţi-mi add şi specificaţi cine sunteţi.
Zuppy02

#24
a.nightcore_delight

Vorbiti de fani Harry Potter? Sau k-pop? Sau ce vreti? In fine, daca tot e popular, hai ca il pun si eu, doar nu ma mananca nimeni. Anywho, daca nu va dau acc imediat nu e nici un bai.
[Imagine: ak8THBQ.png]


#25
Specificați vă rog, cine sunteți dacă dați add ;o3

camy_0608 .

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley

#26
Well ... my id is ... byanka_202@yahoo.com . Cel putin unul din id-uri. Specificati cine sunteti. Nu imi plake sa stau o ora si sa ma gandesc : O fi ala ... O fi alalt. Deci fani yaoi, j-rock etc .

#27
Daca tot am trecut si pe aici hai sa il las si eu44
theia20083

#28
Eu am 2 ID-uri datorită faptului că cineva îmi umblă mult pe primul, dar puteţi da add la ambele. Btw, dacă tot îmi daţi add, spuneţi-mi şi cine sunteţi ;3.

you.ll_get_stupify
ÅŸi
bad.ass_girl
" Ce mi-a placut odata imi place intotdeauna, pentru ca optiunea mea este motivata. Fie ca urasc, fie ca iubesc, stiu clar de ce... "


Suntem diferiti atunci cand avem pe cineva care ne iubeste pentru ca... acestia ne ofera sute de motive de a trai.

#29
In acest moment mor de plictiseala, imi vine sa ma urc pe pereti, am dat de topicul asta asa ca-mi voi lasa id-ul: meelloooo (spuneti cine sunteti) . Ceau si pa 4 !
[Imagine: Untitled-3-6.png]

#30
Me2.

Id-ul meu : deea_andreea200996
Are deja 2-3 ani id-ul de cand l-am facut, mai am si altele, dar tot pe asta-l folosesc, obisnuinta 21




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)