Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Caracterizeaza userul de deasupra (2)
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
In ultimul timp intru ceva mai rar pe forum ...
Rusine sa imi fie, dar nu te cunosc decat superficial din vazutul profilui tau si din spusele altora.Noi amandoua, din cate observ avem multe in comun...chiar si prenume.

Esti o persoana destul de comunicativa o.o, chiar prea... e logic pentru ca esti din zodia fecioara.

dau edit putin mai tarziu
Serqet, hmm, de cand am intrat in comunitatea Zup te observasem ca unul din moderatori, desi nu mai stiu sigur sub ce nume umblai pe coridoarele forumului, oricat as incerca nu reusesc sa-mi aduc aminte. Parca faceai parte din grupusorul roz, desi nici pe afirmatia asta nu pot sa jur.

In fine, observ ca iti place sa iti faci aparitia pe la Nou Veniti, fie doar ca sa te faci placuta, sau pe de alta parte cunoscuta, desi nu-mi pari o persoana care sa provoace neintelegeri. Stiu ca au fost unele la un moment dat, dar as fi mai sigura daca as stii ce nickname aveai.

Ce mai stiu despre tine, esti una din putinele persoane majore de pe forum, ceea ce m-a facut sa te privesc mereu dintr-un unghi mai realist, spre deosebire de nivelul la care ii pun pe majoritatea.

Um, revin mai tarziu cu ceva mai multa caracterizare, momentan ma doare mana cumplit.

/research
Uberwald

Mare lucru, n-am de spus. Nu că nu ai fi e o persoană interesantă şi despre care nu aş putea să vorbesc toată ziua ( la urma urmelor, sunt faimoasă cu vorbăraia mea prea lungă şi nefolositoare ), dar nu te cunosc îndeajuns de bine pentru a face prea multe ... presupuneri.

Anyway, dacă tot sunt aici, voiam să spun că în ceea ce mă priveşte îmi pari o persoană inteligentă, diplomată şi prietenoasă, prin anumite rânduri. De asemenea, te consider o persoană foarte obiectivă, I don't know why, nu îmi pari genul de persoană care ar putea să fie influenţată de părerile celorlalţi sau care ar vrea, pur şi simplu, să linguşească pe cineva din diferite şi diverse motive. I think that you are what you are, fără să ducem asta la extrem şi să te transformăm (ignoră pluralul ) într-o persoană rebelă, cu trăsături reci, dure, anti sociale şi whatever. Nu vreau să spun că eşti genul de persoană care se enervează la fiecare pas şi acţionează cu răutate în diferite sau cele mai multe ipostaze. Nah, doar genul de persoană care are o opinie, şi-o exprimă dacă doreşte şi nu o alterează, indiferent de consecinţe.

I actually respect fellow readers, cred că avem nevoie să citim, atât pentru noi cât şi pentru... salvarea speciei. Aşa că din punctul ăsta de vedere, jos pălăria. Nu comentez mai mult despre asta că devin penibilă.

Cât despre calitatea de a fi inteligentă, nu bag mâna în foc şi nu dau nici cu presupusuri prea înalte. Aşa îmi pari, la fel şi cu diplomaţia şi caracterul prietenos ce se naşte, lol, din calitatea de dinainte. Cât despre comportamentul tău în cercuri mai restrânse/personale and friendship, I don't know and it's not my business either. Ca şi user, cum te-am văzut pe ici şi colo, îmi pari foarte agreabilă ( nu zic nici drăguţă, nici simpatică, nici adorabilă şi nici altceva de genul ăsta pentru că ar fi pur şi simplu weird, dat fiind că nu am schimbat prea multe vorbe şi nu ne-am cunoscut îndeajuns de mult ) - şi apoi, din momentele de interacţiune pe care le-am avut până acum, am dedus ( sau în fine 'am presupus' ) caracteristicile menţionate.

Meh, nu ÅŸtiu cum stai cu humor for real life, because we didn't really talk and all, but either way, I kind of think you have some sense of humor there and you appreciate funny jokes and funny scenes and funny stuffs. Heh.

Da, post sumar, dar n-are aşa multă importanţă. Ca părere personală despre tine, yeah you're very OK. Şi se pune mare accent pe 'very' ăla, la cât de multe surprize am avut în ultima vreme cu persoane ici şi colo, I tend to appreciate those whom I think to deserve it. End of story.


Teh
Eşti open-minded, scrii foarte frumos *şi da, ţi-am citit cam toate fic-urile, fără să mai pomenesc pe one-shot-urile la care eram "NOM NOM NOM *cries* back to NOM NOM NOM-ing"* şi, din câte am văzut, asculţi cam orice-ţi pică în mână şi sună bine, ceea ce nu e neapărat un lucru rău.

Te-am tot citit pe la dezbateri şi, exceptând topic-ul despre fumat unde eram oarecum vexată după ce ţi-am citit posturile, am observat că în general aduci argumente solide şi, chiar dacă alt user încearcă să-ţi schimbe opinia, abordezi o atitudine de "haters gonna hate" şi-ţi susţii în continuare propria părere - which is not really a bad thing, tbh.

Eşti mai isteaţă decât majoritatea persoanelor de pe aici *probabil de vină e şi vârsta* şi, după cum pare, vezi numai anime-uri bune. Ţin minte că lăsasei pe profilul cuiva un comentariu cu "I love my younger sister" şi, curioasă fiind, mi l-am căutat şi eu *puţin incest, totuşi interesant*.

Atât am avut de zis *sau atât mi-am permis să spun*, probabil vom avea ocazia să discutăm pe larg să-mi pot forma o părere despre tine.
History~

Mah girl~ nu am mai vorbit de mult ;-;. Esti cold asa la prima chatt-uiala [exista asa ceva] ? Cu cine vrei sa fi cold ;-;. Uhm, dar in realitate esti tare simpatica *pinches her cheeks* si esti matura, foarte matura. [ ce e cu copii din ziua de azi, prea maturi pentru varsta lor ;-;]. Uhm, nu stiu de ce de fiecare data cand te vad la un post ai o aura 'neagra' in jurul tau 24 mi si frica sa intru la topic, really, idk why.
Hm, nu stiu de ce mi-ai parut si inca imi pari putin mai retrasa [poate pentru ca esti] si nu prea te bagi in seama cu alti useri decat cei pe care ii cunosti. ;-;
Le me si-a dat seama de un lucru, chiar daca am vorbit cu tine, odata ce am incetat sa o mai facem, parca suntem doua straine 39 ca si cum nu am fi vorbit niciodata, am avut impresia ca te cunosc, but now 39 not really. Sau ne-am schimbat amandoua fara sa ne dam seama ? xD
Denny .

Pufoasă mică. Îmi aduc aminte cum ne-am cunoscut O.o *keke* era aşa frumos în atmosferă . . . *aberez* actually you were [ and still ] pretty cute now you sexeh *laughs* but still cute. Prima dată crezusem că eşti mai mare ca mine şi când am aflat că eşti mititca mea HooBae O.o I was socked. Now I treat you equally in age and everything because dunno you are a very mature girl and sometimes yoz act older, but you have the same cuteness you had long ago when we first met. You can be sarcastic and in some situations you can be serious with the other ones but you remain a great girl even though are users that are afraid of you o.o for unknown reasons.
Lynn -

Dude, you're a nice dude. We haven't been talking lately or anything, but I think you're kind of a sweet girl. I mean, you seem to me a strong girl, with good principles of life/and everything and you seem to have a really nice character.

I don't even remember how we started to talk to/with each other, I guess it was on the forum. We had some funny talks once in a while, if I recall it correctly and I still got a good impression on you.

First of all, I think you're a smart dude. I remember you said you wanna attend Medicine University - right? - which really rocks, I mean I'm surrounded by Medicine students/people I'm getting used to this thought. I mean, really getting used to it and it looks good to me and good luck with it. But well I don't know, I guess you seem smart to me and you also read, which is a very good think if it were to ask me. Reading makes you smarter - I mean, it opens your mind and eyes and brains and everything and I tend to have good impressions about those people that actually care to read a book once in a while. Even though there's no rule that if you read you're smart. It depends. I guess. But I don't know, I already told you, I think you're a smart dude.

And then, I can say you're funny at times too. i don't know if it's a generally speaking thing, but you tend to be funny at times. Though you've got the impression ( from people's view I mean, generally speaking ) to be serious. You seem serious at times. Like really serious. But I don't think you're like that.
You're sweet, funny and smart and I don't know about your other features, the bad ones. Maybe you're hysterical * and I laugh * maybe not. I think you tend to be evil at times and bad, like a bad girl lol. Which isn't that bad, I mean I don't think it is and I think that when someone upsets you, he/she really upsets you and should look out for his own butt. Or something. I don't know why I get the impression that when you're not sweet, but angry or anything, you tend to be rough.
It's my impression, after all.

Anyway *gives a hug* that's all.
- well forgive if it's in English but I can't make myself write anything in Romanian right now : )
Deci english duda, ce mai faci? Cred ca te-am caracterizat de atatea ori incat te-ai plictisit sa iti spun toate parerile alea de bine. Ma gandeam sa iti spun o parere de "nebine" dar nu am niciuna. Mi-e dor de tine, sincer ma asteptam sa ne vedem acum la nijikon, but nu a fost sa fie. [imi place tare engleza ta, si the "i mean" fact. Daca cineva mi-ar spune sa scriu in engleza as fi praf si pulbere. Anyway, stii ca te-am visat? Ti-am zis?Cica eram la tine acasa, si aveai casa pe un deal si cautam sa ajung intr-un fel sau altul dar ma ratacisem pe stradute. Mi-a ramas visul asta in minte, e foarte vechi si nu stiu daca ti-am zis de el. Oricum sper ca la otaku sa vii, a si btw nu stiu daca mai am idul tau in lista.
I love ya <3
ASA DECI ! First of all, fu~ you ;-; voiam sa o caracterizez pe my honey cu care nu am vorbit de un car de ani, dar nici nu indraznesc sa o fac, i'm afraid, ok ;-;
Now, now, sa caracterizam castravetii xD
Mitsu, mitsu ;_; u mah friend esti o prietena veche <3 de pe cand am fost eu pe aici un noob, de cand aveam eu 12 ani <3. Imi amintesc cum stateam si-ti citeam ficurile yaoi *mwhaha* imi e dor de ele, erau hardcore ;-;
Ca persoana mereu ai fost vesela, cred ca pot numara pe degetele de la o mana cand te-am prins intr-o faza mai nasoala pe shout or smth like that ;_; id-ul tau l-am pierdut de mult prin listele de la iduri ._.' cum le-am tot schimbat.
Ador faptul ca esti mereu vesela si ca esti o persoana foarte foarte foarte foarte foarte deschisa <3 Esti foarte sweet ;-; dar cateodata mai iei peste picior persoanele ;-; si esti foarte glumeata <3 Nu am cum sa intru in detalii , pentru ca pur si simplu esti o fata care arata totul pe fata si nu tine in ea ;-; asa ca nu stiu ce lucruri ascunse as putea scoate de la tine .-.
Ador faptul ca avem acelasi bias in BB, G-Dragon <3 la mine vine la pachet cu TOP-shii xD.
Anyway, Mitsu, ilu, ok ;_; si sa nu te schimbi ! <3 Esti o fata super draguta si talentata <3





You're like a bird O.o câteodată te văd aşa ca o pisicuţă pufoasă pe care aş strânge-o în braţe neh ? Dunno you're the best-ie of FF şi fără tine nu ar mai fi acelaşi lucru, you were my Sunbae long time ago when I first came to FF.
Dunno what to say more cuz you know better. I like to think that you are a warm, nice person but can be a very bad one and mean when you want.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16