Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Caracterizeaza userul de deasupra (2)
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Edit : Daiana. [uber] hug
abea am aflat numele tau real. o.o
Imi cer scuze de intarziere, si ca te-am tinut in suspans. Dar, iata. Conversatiile noastre le-am inceput daca nu ma insel acum 1 an, sau jumatate de an, cand ne certam. Apoi eu te uram si cred ca si tu la fel. Apoi prin conversatiile mele cu aly, am inceput sa te cunosc. Si de aici porecla ta "buns". :3 Am inceput noi sa vorbim prin comentariile la profil, intrand in diferite teme. Am si uitat de disputa noastra. Si eram chiar uimita ca NOI putem vorbi. Nu mai stiu daca eu sau tu am inceput conversatia. Am vorbit noi, cu unele intreruperi, pana ti-am cerut id-ul. Pana la id mai am de povestit. Pe parcurs mi-am dat seama ca nu esti o persoana incuiata si rece cum te credeam. Bine, cu cei care te enerveaza, nu poti fi calda si zambitoare. Nu prea poate nimeni. Mi-am schimbat total impresia despre tine, de atunci. Te consider o persoana realista, spui lucrurile pe nume si dai niste sfaturi foarte bune. Ai un tatuaj bestial. o.o . Pot vorbi cam ori ce cu tine, ma asculti si consolezi. M-ai facut sa zambesc in ziua aia cand ti-am povestit despre fostul meu prieten insurat. Deci stii ce este viata si asta imi place enorm. Mai esti si ironica, ceea ce este de apreciat din nou.
Ti-am trimis si de ziua ta, cand ai implinit 20 de ani, o dedicatie.
Ca la 20 de ani
Fara griji si cu bani
Ca la 20 de ani
Fara griji si cu bani
*modificata*
M-a amuzat si m-a surprins ca fratele tau face prajituri. 71 Eu nu stiu. -.-
Cert ca pe mess am aflat lucruri mai multe despre tine. Crede-ma, eu deja de consider o prietena. MA inteleg bine cu tine. Despre treaba de pe zup, am ce zice. Te implici mult, ajuti cureti si sincer, cred ca esti cea mai activa din staff. o.o hug

Poate voi veni si eu intr-o vacanta in Cipru. 10 Ann iti trimite o imbratisare mare, dear. hug *huuuugggs*
EDIT
Am uitat sa vorbesc despre camera ta. E suberba. Ai gust in design. Orange. <3

N-am mai trecut de ceva vreme pe aici. Uhm, deci pot eu ? Mulţumesc.
Când ţi-ai schimbat nick-ul în Ann nu ştiam de unde să te iau, dar după am văzut că eşti fata care a fost toate reţelele de telefonie mobilă şi 2011. (după nick-urile respective te-am recunoscut)
Păi din câte îmi amintesc, noi ne-am mai citit cam cu un an în urmă, dacă nu mă înşel, dar nu mai ştiu ce-am vorbit. Din posturile tale am observat că încerci să îi ajuţi în ce măsură eşti capabilă pe ceilalţi şi să pui Zup-ul pe picioare. Îmi pari sociabilă. Nu ştiu ce asculţi ca să îti spun ce părere am despre gusturile tale, dar e timp. Lăsând la o parte mica dispută pe care am avut-o în legătură cu concursul de la FF&FA, îmi pari super ok. Şii cam atât fiindcă nu te cunosc suficient încât să-ţi fac o caracterizare kilometrică. See ya'! ^^

xoxo, Ang.
Ann .

Tu eşti o tipă foarte de treabă. Din câte am observat eşti o fire politicoasă ce aşteaptă să primească respect din moment ce tu îl dai, însă dacă acest lucru nu se întâmplă [ nu neapărat te superi ] mai bine zis îţi schimb părerea faţă de acea persoană şi ajungi să îţi displacă dacă nu îţi oferă ce tu ai dat. Cel puţin asta am sesizat aseară şi aici sunt de acord cu tine. Dar mă rog, nu degeaba se spune despre români ce se spune. En fin. În majoritatea timpului comunici mult cu ceilalţi şi eşti o useriţă activă. Mă înţeleg foarte bine cu tine. Îmi aduc aminte că odată nu prea discutam noi aşa :]] însă pe parcurs am ajuns să cetuim tot mai mult şi să ne cunoaştem. Sper că pot într-un viitor mai apropiat să spun în acest topic ceva mai mult despre tine decât ceva general. Momentan mă rezum la ce am prins de colo şi de colo. Primiţi o prăjiturică virtuală dacă mă caracterizaţi şi la părţile negative
Lynn.

Lynnie, ești o persoană foarte amabilă și amuzantă. Mereu m-ai ajutat când am avut nevoie și pe ceilalți la fel. Îți faci treaba de moderator foarte bine, ești muncitoare și mereu săritoare la nevoie. Ai un talent uriaș la fic-uri și fotografiile tale sunt geniale, înainte știu că erai activă și la gfx, până acum câteva minute ți-am purtat un avatar cred că timp de câteva luni. Ești și frumoasă și ai o voce sweet. Ești în zodia gemeni ca și mine și cam atât, mi-e lene să scriu mai mult. Oricum, ești o prietenă foarte bună, te știu de când îmi spuneai să încetez cu spammul de acum un an și câteva luni xD.
Luv u.
Daria .


Dăruiţă maică :]] îmi amintesc perfect cum ne-am cunoscut. Te atenţionasem la spam. Nu credeam însă că vom lega o prietenie dat fiind că fusesem oarecum scorpie cu tine probabil de la nervii acumulaţi, însă ai dovedit că eşti o persoană cu care se poate discuta normal şi fără să sară în sus că i s-a vorbit urât deşi nu este adevărat ci doar impresii aiurite. De-alungul timpului te-am descoperit aşa muncitoare, îţi faci treaba foarte bine la Fan Fiction şi te impui în faţa celorlalţi lucru ce mi se pare foarte ok pentru ca apoi să nuîţi sară nimeni în cap. Nu ştiu dacă aş putea să punctez vreun lucru rău faţă de tine mai ales că noi două nu ne cunoaştem personal în sensul de f2f, dar aşa pe forum sau messenger te văd mereu ca pe o tipă drăguţă. Ştiu că anul trecut erai mult mai nebună aşa în sensul bun al cuvântului. I like you as my fellow mod which is kind of fun and relaxing.
Dragă Lynn, pot spune cu mâna pe inimă că ești cea mai enervantă persoana de pe zup. Ești plină de tine; dacă nu primești ceva anume începi să țipi ca nebuna, nu că nu ai fii una.
Ești plină de tine și dacă cineva nu face după cum cânți tu[mă refer pe zup] îi dai ban permanent imediat, că na nu a făcut ce ai spus tu. >_>
Ființă fără inimă.
Glumesc 24
Cred că ești cea mai de treabă persoană de pe zup. Am vorbit de multe ori și asta ma făcut să cred că poți fii o prietenă de încredere, însă știu că nu e de bine atunci când te enervezi. Uraganul Lynn o.o
Altceva nu am ce să mai zic, am spus cam totul despre tine în paginile din urmă...
Castiel - Nu, nu te cunosc, dar am să încerc să spun vreo două - trei vorbe despre tine.
Nu m-am uitat nici la profilul tău, nici printre postările tale, pentru că, ei bine, n-are niciun rost să încerc să-mi formez o părere despre tine - poate fii una total greşită.
Ştiu că într-o perioadă mă "holbam" la topicul tău de la GFX, dar cum o perioadă lungă de timp nu a mai fost nimic nou pe acolo, nu am mai intrat de mult. Eniuei, îmi place cum lucrezi în photoshop şi, ca să-mi dau şi eu cu presupusul, cred că eşti o persoană de treabă. Parcă îţi făcusei tu topic şi la Fan Fiction şi plănuiam să citesc capitolul acela - parcă era ceva cu Vin, sau aşa ceva :]] -, dar n-am mai citit. Whatever, poate ne-om mai citi pe aici. :]
Umm, înainte te credeam o zgripțuroaică, adică îmi păreai foarte înfricoșătoarea, credeam că vrei să mă spânzuri numai ce îmi vedeai posturile, dar acum chiar mi se pare că ești cute and fluffeh. Îți ador sig-urile, ești chiar genială, cel puțin după ce mi-am transformat o porcărie de sig în ceva chiar plăcut la vedere. Cu tine se poate discuta pe orice temă, i think. Am vorbit cred că de trei ori până acum, dar cel mai mult alartăieri parcă pe skype. De multe ori am crezut că ești răutăcioasă, când de fapt, erai sinceră 21. Credeam că ai ceva cu mine de când îmi făcuseși o caracterizare umm, mai puținn plăcută acum un an, dar de fapt nu ai nimic. După asta am răsuflat ușurată. Anw, cam atât 21.
Pot eu ?

Păi, n-o să mă lungesc pentru că am şi alte lucruri de făcut. În primul rând, am zis să te caracterizez pe tine fiindcă e ceva timp de când te cunosc şi mi-am format o oarecare părere despre tine care -sper eu- să fie cât mai aproape de adevăr. Eşti o fată oarecum matură, fiindcă deşi eşti în clasa a 7-a (parcă aşa) dai impresia că eşti mai mare. Well, aici ai un plus de la mine fiindcă nu eşti ca toate pipiţele de vârsta ta. Am văzut că eşti prietenoasă, sociabilă, sari în ajutor (încă dinainte de a deveni mod) şi, per ansamblu, un user 'cuminte' 21. Am văzut şi puoze-alea în care ţi-am zis că adopţi poziţia de divă- şi eşti tare drăgălasă. Dar ca să nu zici că sunt aici ca să umplu un post cu pupincureli, o să zic câte ceva şi despre minusuri. Nu îmi place faptul că de când ai devenit mod ai adoptat o poziţie superioară celorlalţi, şi asta nu dă bine să ştii. Mai apoi, nu îmi place că atunci când critici pe cineva o faci într-un mod răutăcios, fără ca probabil să îţi dai seama, dar din partea asta se vede. Îmi place cum scrii, eşti foarte creativă - şi la desen şi când vine vorba de Photoshop - şi aşa, eşti super ok. Adică, ne înţelegem destul de bine, deşi ne citim cam rar.
Sper să nu te fi deranjat nici o remarcă de a mea şi şi ... atât. Ne mai intersectăm noi pe-aici. Keep lovin' Ang. :3

ÅŸi m-am lungit T.T

xoxo, Ang.
Sa incepem, right?

Intai si intai, esti foarte prietenoasa cu most everyone, foarte mare plus. Pe de alta parte, stii si cand anume sa fii sarcastica/stingy, si asta e un lucru foarte bun.

Mai apreciez si ca nu esti din cale afara de matură (ca sa nu se inteleaga altceva >.>), in ziua de azi e din pacate cam greu sa ramanem catusi de putin copii...

Mai ce... urasti cu draci "brb"-ul sau orice similar. XD

Si well esti pur si simplu awesome, ca doar d-aia scrie la mine in sig ca sunt...

*se pun reflectoarele pe el*

OFFICIAL... ANG.... FAN.

Bun, am terminat. :3
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16