Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Say Cheese : ]
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
Uhm, first. . . Hi ! *smile*
Nu m-am prezentat de ceva timp în scris, dar voi încerca să fac asta încât să înţelegeţi ceva : ) . Well, mă numesc Alexandra Costinela, dar îmi puteţi spune Allie sau Cori. Nu ştiu de unde vine "Cori", but whatever. Am paişpe ani, aproape cinşpe şi sunt dintr-o localitate de prin Dolj, dar ca origine pură-pură *funny face* sunt din Braşov, adică acolo m-am născut...Mda, mai departe *smile*.
Ahm, mi-am ales username`ul fiindcă sunt metalistă de la doişpe ani, deci sunt oarecum obsedată de genul acesta de muzică - rock, black metal, death metal, ş.a .
Îmi plac lucrurile care mă fac să ies în evidenţă, dar totuşi să rămân în umbră, ca să spun aşa. Ahm, urmăresc Black Butler; Helssing, Nana; Naruto- Shippuden.
*Btw, Ciel is cute ;x*
Ador royal blue, negrul, şi roşul aprins, sau cel sângeriu. Adorabile culori ! : ] Uhm, am un motănel pe care-l cheamă Axel *smile* , nume ales de mine şi tata.
Ăăăh, era să uit că-mi place să citesc. Scriitori preferaţi ar fi :
~ Mihail DrumeÅŸ ;
~ Sven Hassel ;
~ L.J. Smith [ Yeah, sunt fană V.D ]
~ Stephanie Meyer ;
Etc. Mai sunt, dar momentan pe aceştia îi am în gând *smile* .

Dacă aveţi întrebări or smth, voi răspunde cu mare plăcere. (:
Bine ai venit pe Animezup, Metal A.!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Hey Alliehug Eu sunt Adina, incantata. Ai un motanel deci? Oh, ador pisoiasii, si ce nume dragut are:X:X Coincidenta! Ascult aceeasi muzica ca si tine21
Anyway, dap, am cateva intrebari:
1. Citesti ficuri?
2. Ce hobby`uri ai?
3. Iti plac dulciurile?
4. Ce zodie esti?
5. Ce culoare au ochii/parul tau?
6. Btw, vrei sa fim prietene?
Cam atat. Astept rapunsul la intrebari3
Hey buna Allie hug Bine ai venit!
Eu sunt Cristina [Grella] de la prea frumosul Grell sutcliff.
Am vazut ca asculti aceeasi muzica ca mine si te uiti la animeuri la care ma uit si eu!
Si dintre autorii pe care i-ai enumerat, imi place doar L.J. Smith si Stephanie Meyer!
Vad ca avem multe in comun, deci, ai vrea sa fim prietene? 5
Care este personajul tau favorit inafara de Ciel 8 ?
Dar din Naruto? Care este cel mai cute and hot boy?
Ok! Cam atat! Astept sa raspunzi la intrebari!
Helău girls ! :]

@~MusicxD~ ; mulţam pentru întâmpinare *smile* .
1. Uhm, nu, dar o să-ncep ^^
2. Păăi, îmi place să cânt la chitară [ chiar dacă nu sunt profesionistă ] ; să merg pe skate şi să scriu xD . Astea`s doar câteva dintre ele.
3. Da, în special acadelele mari şi colorate 8
4. Vărsător 5
5. Căprui, şi părul castaniu închis xD
6. Why not ? Dap, dap, vreau :]

@Grella ; thanks pentru bun venit *pretty smile* .
Aş vrea cu mare plăcere să fim prietene, deci yup 5 .
Sebastiaaan ÅŸi desigur, Grell 8 Din Naruto e Itachi, my love 8 ÅŸi Gaara xD .

Mulţumesc încă odată pentru bun venit ! hug
Salutări, salutări. Eu sunt Alex, dar prefer să mi se spună Metal ( my old old old nickname ) . Anyway, îmi place nickul tău şi cred că din acest motiv te-am căutat pe aici.
Ai un motan deeeeci. Cum arată ? Săracuţului de mine îi plac la nebunie pisicile, deci sunt extrem de curios să aud cum arată.
Ce trupe îşi plac ? Sonata Arctica cumva ?
Ce sporturi îţi plac ?
Te dai pe skateboard sau snowboard ?
Scrii ficuri ?
Cam atât presupun. Anyway, au pus alţii destule întrebări * laughs * .
Şedere plăcută pe zup şi sper să ne intersectăm pe forum. Ah, şi-mi place nickul tău ( doar ca să ştiu sigur că ţi-am zis 21 ) .
Heei, Me†al [ Ce nick adorabil poţi avea ; x ]
Thx pentru primire, alea-alea, you know *sweet smile* . În orice caz, să-ţi răspund la întrebări. Axel, păăăi are ochii verzi, şi albaştri : )) , adică stângul e albastru la soare 39 din câte am descoperit mai nou, şi blana lui e un gri spălăcit or smth 8 Dar îl iubesc aşa cum e !
Ăăăh, am poster cu Sonata Arctica, dăăăh *laughs* , şi-mi plac şi Black Sabbath; AC/DC ; Evanescene; The pretty reckless ; Metallica [ era şi normal ] ; Iron Maiden ş.a .
Sporturi. . . ăh, skateboarding`ul cred că se pune, şi dap, de curând am învăţat să mă dau pe snowboard xD . Ăh, mai îmi place şi basket`ul, chiar dacă "sunt cea mai tare" - nu sunt bună de nimic .
Da, scriu, i mean...trebuie să postez unul, dar am un one-shout postat de curând *smile* .
Thanks încă o dată de calduroasă primire , mda, şi eu sper *pretty smile* !
:] Btw, like your nickname ; )
Ne-ai zis că genurile tale preferate-s rock, black şi death metal ["ş.a."], şi ne-ai dat ca exemple de formaţii preferate 2 formaţii de heavy, una de thrash, una de hard rock, două de rock şi una de power.

Zi-ne şi din celelalte două genuri preferate cu care te mândreşti ce asculţi.

Later edit: now that's more like it.
Păi câte ? Ehm, cred că două ajung ^^
~ The Nefilim;
~ Negură Bunget;
~ Samael ;
~ Immortal Souls :]
Sper că-i bine. . . >.>"
Well, n-am putut sa nu-mi bag nasul dupa ce am vazut descrierea pe care ti-ai facut-o.
Pot doar sa-ti spun Welcome on Zup, sper sa te simti bine aici etc : ))
Si eu am o pisica : x si pur si simplu o ador. De fapt, ador pisicile in general. Pe a mea o cheama Sushi ( don't ask : )) ). Anw, mi s-a parut interesant faptul ca ai zis ca unul din scriitorii tai preferati e Mihail Drumes. Ei bine pot sa spun ca ador cum scrie : D . Presupun ca ai citit Invitatie la vals, nu? Cum ti s-a parut?
Din cate am observat ai si un fic pe aici, inca n-am avut timp sa-l citesc, dar promit ca o s-o fac si o sa-ti las si un comentariu.
Cam atat...
Iti urez din nou un calduros Bun venit, pari o fata foarte simpatica! : *
Pagini: 1 2