Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Cabal
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Cabal:Este un joc de acţiune şi strategie în care se folosesc diferite clase de personaje ca: warrior, mage, archer etc. L-am jucat acum aproximativ un an si jumate dar pot spune ca dintre toate rpg-urile jucate pana acum are cele mai frumoase skill-uri si weapon-uri. Grafica este foarte buna iar mapele bine conturate. Chiar mi-a placut. As vrea totusi sa aflu parerile voastre despre acest joc.
Cabal Online este un joc care merita jucat ... de cand sa lansat si pana astazi are cele mai frumoase skilluri sii tocmai ce au mai adaugat altele luna trecuta , am avut lvl 134 dar nu lam mai jucat din cauza calculatorului meu ... ma saturasem sal joc mereu la low ... asa ca iam dat unninstal
Cabal, pe asta lam jucat si eu Smile oricum am stat putin pe el, 3 sau 4 luni mam tot jucat. dupa miam reinstalat windowsu... si nu lam mai luat. Oricum chiar merita jucat :X...grafica e foarte buna, caracterele sunt super 15 stiu ca imi facusem un balder. Nu am mai avut curiozitatea sa mai imi fac alt caracter 21 eram fascinata de ala.
Am jucat Cabal cand eram in clasa a 10-a, adica acum 4-5 ani si imi placea sa joc pe wizz, dar aveam un cont in colaborare cu Arthur (fratele meu); el juca ziua, iar eu noaptea. Personajul era un force shielder si ajunsesem la 140 in momentul in care am zis ca m-am plictisit de conceptul de 'care are mai multe skilluri si armura mai smechera'. Practic lore-ul era inexistent, singura chestie care imi placea era faptul ca era de-a dreptul amuzant sa faci parte din anumite guilduri, gen ROMANIA sau cum se chema si se te iei la war cu alt guild.

Detalii, nu-mi aduc aminte, ceva vag despre harti si faptul ca imi placea soundtrack-ul hartii in care era tot timpul iarna.