Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cabal

#1
Cabal:Este un joc de acţiune şi strategie în care se folosesc diferite clase de personaje ca: warrior, mage, archer etc. L-am jucat acum aproximativ un an si jumate dar pot spune ca dintre toate rpg-urile jucate pana acum are cele mai frumoase skill-uri si weapon-uri. Grafica este foarte buna iar mapele bine conturate. Chiar mi-a placut. As vrea totusi sa aflu parerile voastre despre acest joc.
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#2
Cabal Online este un joc care merita jucat ... de cand sa lansat si pana astazi are cele mai frumoase skilluri sii tocmai ce au mai adaugat altele luna trecuta , am avut lvl 134 dar nu lam mai jucat din cauza calculatorului meu ... ma saturasem sal joc mereu la low ... asa ca iam dat unninstal
[Imagine: i1UaYaJ.jpg]
Humans, puzzles.

#3
Cabal, pe asta lam jucat si eu Smile oricum am stat putin pe el, 3 sau 4 luni mam tot jucat. dupa miam reinstalat windowsu... si nu lam mai luat. Oricum chiar merita jucat :X...grafica e foarte buna, caracterele sunt super 15 stiu ca imi facusem un balder. Nu am mai avut curiozitatea sa mai imi fac alt caracter 21 eram fascinata de ala.
[Imagine: misterios.png]

#4
Am jucat Cabal cand eram in clasa a 10-a, adica acum 4-5 ani si imi placea sa joc pe wizz, dar aveam un cont in colaborare cu Arthur (fratele meu); el juca ziua, iar eu noaptea. Personajul era un force shielder si ajunsesem la 140 in momentul in care am zis ca m-am plictisit de conceptul de 'care are mai multe skilluri si armura mai smechera'. Practic lore-ul era inexistent, singura chestie care imi placea era faptul ca era de-a dreptul amuzant sa faci parte din anumite guilduri, gen ROMANIA sau cum se chema si se te iei la war cu alt guild.

Detalii, nu-mi aduc aminte, ceva vag despre harti si faptul ca imi placea soundtrack-ul hartii in care era tot timpul iarna.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)