Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Salutare AnimeZup
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
Bună, Claudiu. Bine ai venit pe anime zup. Sper să te simţi bine aici şi toate celelalte.

Văd că ai fost oricum îmbombardat cu o mulţime de întrebări ( heeei întrebarea cu zodia era a mea, exclusiv, it's noooooooooot faaaaaair! * laughs* ).
Oricum, şi mie îmi place Yu Yu Hakusho, este unul dintre primele anime-uri pe care le-am vizionat şi a fost multă vreme şi unul din favoritele mele, e pur şi simplu fain - şi toate celelatle apelative-laude pe care nu am de gând să le reproduc aici. Eu una m-am lăsat de Naruto/Shippuuden pt. că are prea multe episoade şi la un moment dat mi se pare că devine boring. Bleach nu am văzut * cough * Anyway, don't mind that.
Manga citeşti? ( nu ştiu dacă s-a mai pus întrebarea, sorry dacă mă repet * cough reloaded *

see ya around. Şedere plăcută şi tot tacâmul.
Buna, Claudiu ! Vin si eu pe la tine cu cateva intrebari. 15
La ce facultate esti?
-Vad ca mai multi pun aceasta intrebare- De ce?
Cu cat ai intrat?
Ce vrei sa te faci?
Si...cam atat. ^,^ Alte intrebari pentru tine nu mai am momentan. 4 Distractie placuta pe net. 3
(06-11-2010, 04:48 PM)Kr3at0r_90 A scris: [ -> ]tan care nu il inteleg prea mult 22 :O:O

o.O, well, injuri un admin pe chat, stresezi userii si primesti ban, ce e asa de neinteles?
Sincera sa fiu nu cred ca m-ai sunt intrebari dar o sa incerc sa gasesc unele. Din pacate au fost puse atat de multe si cam din toate domenile asa ca o sa te intreb lucruri mai ciudate. Intrebarile sunt cam astea:
~ De ce ti-ai pus acest avatar?
~ Care este anotimpul tau preferat? ( imi cer mi de scuze daca aaceasta intrebare a mai fost puse o data)
~ DE ce ti-ai ales acest nume?
~ Cum este viata la 20 ed ani?
Sper ca o sa ai timp ca sa-mi raspunze la intrebari.
Sigyn :
1 Munte - aerul curat si rece e :X
2 sunt nativ in fecioara 5
3 nush sigur nu am aflat inca.
4 da am avut si am ... Prosa - vine de la un film rusesc ... un actor din film cu numele de scena prosa semana cu mn Smile

Teh :
nope nu citesc manga 5

Sue :
1 nu sunt la facultate
2 ...
3 ...
4 pai vreau sa ajung sef de sala momentan ... mai departe o sa vad

Tan:
de streasat ... nu am vazut pe nimeni stresat inafara de tn si de alin 4 ... de injurat nu am injurat ... cum folosesti cuvintele si cum le-ntelege altcineva sunt doua lucruri total diferite ( ce-ti imaginezi tu ... e treaba ta ... fiecare are imaginatia lui 4 )

~~Andreea~~:
1 pai e hyperactiv 4 ... cum sunt eu ...
2 primavara-i un anotimp de milioane ... :X
3 folosesc nick-ul acesta de foarte mult timp 5 si-mi aduce aminte de vremea cand aveam 13 - 14 ani si jucam CS 4
4 pt inceput e grea, te lovesti de multe lucruri la care nu te-astepti ... vin grijile / datoriile si multe altele ... incepi sa-ti caut un rost pe lume si sa faci ceva in viata ... la un nivel mult mai inalt fata de perioada de la inceputul liceului cand incepe-ai sa-ti dai seama cum se fac banii , mai bn zis cat de greu ... dar are si parti bune 5 ... tinand cont de faptul ca nu-ti mai spune nimeni ce sa faci ... cum sa-ti petreci timpul ( dar deja ai ajuns la un punct in care stii exact cum sa-ti imparti timpul ... si 24h nu-mi ajung sa fac tot ce vreau ) ... ce sa mai e si bn, e si rau, dar pana la urma este frumoasa 4

P.S. Va multumesc pt primirea calduroasa hug
whatever >.<", I still don't like you, dar sa zicem ca ai inteles ce vroiai sa zic... vezi ca ti-am scos banul de pe chat.
Pagini: 1 2