Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: CE MAI FACETI, OH ZUPISTILOR?!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Zuppy04 DA da am ajuns pana aci...pai sunt fana anime de vreo patru ani, de la 9-10 ani. Imi place sa scriu( MULT), imi place sa cant, sa traduc romanji simple^^
De voi am aflat mai demult, dar cunoscandu-ma pe mine si traficul meu scazut pe asemenea site-uri v-am ignorat. Insa, doresc si eu sa imi exprim parerile(vaste as putea adauga). Tot ce trebuie sa stiti este ca am cateva fetisuri Smile
Fetisul numarul unu: majordomii >.<. Da da, eu insami sunt 4 majordomi diferiti dintre care cam doi isi desfasoara acitivitatea regulat.(Oare cine m-a inspirat21?)
Fetisul numarul doi: albastrul. Fie om, animal, haina, cer, stea, fiinta, lucru, activitate, ceea ce e albastru este crucial pentru mine. :]
Fetisul numarul trei: hiperactivii. Exemplele sunt NENUMARATE. Asa ca nu trebuie sa va dau explicatii Zuppy07
Fetisul numarul patru:...mda, merge mai greu aici...aham...shounen-ai/BL/yaoi. OMORATI-MA SI SCAPATI DE MINE. Stiu e desgustatorZuppy08
Cam ataaat merci c-ati creat site asta minunat ne vedem la posturi!^^
Bine ai venit pe Animezup, OneCloudSky!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Hey OneCloudSky!Bine ai venit pe animezup.Sper sa ai o sedere palcuta si sa-ti faci multi prieteni noi(nu-ti va fi greu).Vad ca esti o persoana ff interesata,chiar funny as putea spune 4 (Pare-se ca sti ceva japoneza daca poti traduce romanji.)De vreme ce-ti place sa scri,ce-ar fi sa postezi ceva din lucrarile tale?De asemenea nu ezita sa-ti exprimi parerile 3 .Acum cateva intrebari...Iti place sa citesti(daca da,ce?)Care e manga-ul/anime-ul preferat?Ce fel de muzica asculti?....si cam atat deocamdata.Distractie placuta pe forum :bye:
DA DA ADOR sa citesc. De la carti la manga. Absolut orice. La momentul actual anime-ul meu preferat este(*bat tobele*) Kuroshitsuji. Manga: Naruto >.<
J-Hip-Hop, J-Rock, J-Pop, Visual Kei, Pop, Blues, Rock...muzica mea preferata^^.
Merci, sunt sigura ca ma voi distra! Si da, cred ca si postez ceva scris de mine.
Yay,Welcome here!Fanii kuroshitsuji se inmultesc ^^
Sper sa ne imprietenim,sa respecti regulile si sa nu faci spam Smile
Asa ...intrebari:
- De cine-ti place din Kuroshitsuji? (personaje secundare,so Alois,Claude,Ciel & Sebby sunt exclusi,parca imi pare rau sa-l exclud pe Sebby,da neah)
- Trupe pe care le asculti?
- Cu ce-ti omori timpul?
- Culori favorite?
- Iti place Sebastian? :pls:
1. Grell, Undertaker, Lau, Finny, Soma, Agni(o tona...stiu!)
2. HMKU, SuG, FLOW(asta cand vine vorba de J-Pop, J-Rock, J-Hip-Hop). In rest, mi-e greu sa spun din astia normali, adica englez , americani, blah blah. Ascult si eu ce-mi place:bv:
3. Cu muuuulte. Fratimiu, scris, chat, desenat, cantat, ras, postat, tipat, vorbit la telefon, visand la Sebastian.
4. Albastru, verde, negru, rosu, mov.
5. DAAAA. ORICAND, ORIUNDE, ORICAND, INTOTDEAUNA.