Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Ciel Phantomhive VS Alois Trancy
Ciel 21
100.00%
7 100.00%
Alois 20
0%
0 0%
Total 7 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

CE MAI FACETI, OH ZUPISTILOR?!

#1
Zuppy04 DA da am ajuns pana aci...pai sunt fana anime de vreo patru ani, de la 9-10 ani. Imi place sa scriu( MULT), imi place sa cant, sa traduc romanji simple^^
De voi am aflat mai demult, dar cunoscandu-ma pe mine si traficul meu scazut pe asemenea site-uri v-am ignorat. Insa, doresc si eu sa imi exprim parerile(vaste as putea adauga). Tot ce trebuie sa stiti este ca am cateva fetisuri Smile
Fetisul numarul unu: majordomii >.<. Da da, eu insami sunt 4 majordomi diferiti dintre care cam doi isi desfasoara acitivitatea regulat.(Oare cine m-a inspirat21?)
Fetisul numarul doi: albastrul. Fie om, animal, haina, cer, stea, fiinta, lucru, activitate, ceea ce e albastru este crucial pentru mine. :]
Fetisul numarul trei: hiperactivii. Exemplele sunt NENUMARATE. Asa ca nu trebuie sa va dau explicatii Zuppy07
Fetisul numarul patru:...mda, merge mai greu aici...aham...shounen-ai/BL/yaoi. OMORATI-MA SI SCAPATI DE MINE. Stiu e desgustatorZuppy08
Cam ataaat merci c-ati creat site asta minunat ne vedem la posturi!^^
"Era foarte necajit/Bietul cer de ambra-albastra/Ca era indragostit/De marea verde/De marea albastra."
"La stapan demon, majordom demon."
"Fa ce vrei, toti piratii sunt liberi, esti un piraaat!"
"In lumea shinobi, cei care incalca regulile sunt ticalosi...dar cei care isi lasa prietenii in urma sunt chiar mai jos decat ticalosia."
"Suntem O.K. , O.K.! Sau suntem K.O.?"
"Intra in sufletul meu, monsieur. Nu o sa gasesti altceva decat intuneric."

"Life is a comedy for those who think, but a tragedy for those who feel."


[Imagine: 402222.jpg]
NINJA SEBASTIAN-SAMA! NIN NIN!:love:

[Imagine: 282638.jpg]
Da' nu te mai hlizli la mine ca stiu ca te iubesc...Zuppy02

http://static.zerochan.net/600/22/21/446072.jpg
Suzaku is glaring...manca-te-ar mama.



#2
Bine ai venit pe Animezup, OneCloudSky!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Hey OneCloudSky!Bine ai venit pe animezup.Sper sa ai o sedere palcuta si sa-ti faci multi prieteni noi(nu-ti va fi greu).Vad ca esti o persoana ff interesata,chiar funny as putea spune 4 (Pare-se ca sti ceva japoneza daca poti traduce romanji.)De vreme ce-ti place sa scri,ce-ar fi sa postezi ceva din lucrarile tale?De asemenea nu ezita sa-ti exprimi parerile 3 .Acum cateva intrebari...Iti place sa citesti(daca da,ce?)Care e manga-ul/anime-ul preferat?Ce fel de muzica asculti?....si cam atat deocamdata.Distractie placuta pe forum :bye:
Of course I'm weird.If I wasn't weird, you'd be weird and I'd be out of job:yes:

#4
DA DA ADOR sa citesc. De la carti la manga. Absolut orice. La momentul actual anime-ul meu preferat este(*bat tobele*) Kuroshitsuji. Manga: Naruto >.<
J-Hip-Hop, J-Rock, J-Pop, Visual Kei, Pop, Blues, Rock...muzica mea preferata^^.
Merci, sunt sigura ca ma voi distra! Si da, cred ca si postez ceva scris de mine.
"Era foarte necajit/Bietul cer de ambra-albastra/Ca era indragostit/De marea verde/De marea albastra."
"La stapan demon, majordom demon."
"Fa ce vrei, toti piratii sunt liberi, esti un piraaat!"
"In lumea shinobi, cei care incalca regulile sunt ticalosi...dar cei care isi lasa prietenii in urma sunt chiar mai jos decat ticalosia."
"Suntem O.K. , O.K.! Sau suntem K.O.?"
"Intra in sufletul meu, monsieur. Nu o sa gasesti altceva decat intuneric."

"Life is a comedy for those who think, but a tragedy for those who feel."


[Imagine: 402222.jpg]
NINJA SEBASTIAN-SAMA! NIN NIN!:love:

[Imagine: 282638.jpg]
Da' nu te mai hlizli la mine ca stiu ca te iubesc...Zuppy02

http://static.zerochan.net/600/22/21/446072.jpg
Suzaku is glaring...manca-te-ar mama.



#5
Yay,Welcome here!Fanii kuroshitsuji se inmultesc ^^
Sper sa ne imprietenim,sa respecti regulile si sa nu faci spam Smile
Asa ...intrebari:
- De cine-ti place din Kuroshitsuji? (personaje secundare,so Alois,Claude,Ciel & Sebby sunt exclusi,parca imi pare rau sa-l exclud pe Sebby,da neah)
- Trupe pe care le asculti?
- Cu ce-ti omori timpul?
- Culori favorite?
- Iti place Sebastian? :pls:
[Imagine: girlsignature.png]

Kiss me, k-k-kiss me
Infect me with your love,
And fill me with your poison.
Take me, t-t-take me
Wanna be your victim,
Ready for abduction.
Boy, you're an alien,
Your touch is foreign
It's supernatural, extraterrestrial.


[Imagine: ilikemusicsignature2.png]
A painter paints pictures on canvas.
But musicians paint their pictures on silence. ~L. Stokowski



#6
1. Grell, Undertaker, Lau, Finny, Soma, Agni(o tona...stiu!)
2. HMKU, SuG, FLOW(asta cand vine vorba de J-Pop, J-Rock, J-Hip-Hop). In rest, mi-e greu sa spun din astia normali, adica englez , americani, blah blah. Ascult si eu ce-mi place:bv:
3. Cu muuuulte. Fratimiu, scris, chat, desenat, cantat, ras, postat, tipat, vorbit la telefon, visand la Sebastian.
4. Albastru, verde, negru, rosu, mov.
5. DAAAA. ORICAND, ORIUNDE, ORICAND, INTOTDEAUNA.
"Era foarte necajit/Bietul cer de ambra-albastra/Ca era indragostit/De marea verde/De marea albastra."
"La stapan demon, majordom demon."
"Fa ce vrei, toti piratii sunt liberi, esti un piraaat!"
"In lumea shinobi, cei care incalca regulile sunt ticalosi...dar cei care isi lasa prietenii in urma sunt chiar mai jos decat ticalosia."
"Suntem O.K. , O.K.! Sau suntem K.O.?"
"Intra in sufletul meu, monsieur. Nu o sa gasesti altceva decat intuneric."

"Life is a comedy for those who think, but a tragedy for those who feel."


[Imagine: 402222.jpg]
NINJA SEBASTIAN-SAMA! NIN NIN!:love:

[Imagine: 282638.jpg]
Da' nu te mai hlizli la mine ca stiu ca te iubesc...Zuppy02

http://static.zerochan.net/600/22/21/446072.jpg
Suzaku is glaring...manca-te-ar mama.





Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  OHAYOOO!! Ce mai faceti? Hatsune Ebina 10 4.938 29-01-2011, 11:49 PM
Ultimul răspuns: Hatsune Ebina
  Faceti loc c'aterizez . BlueTabs 7 3.736 15-07-2008, 01:27 AM
Ultimul răspuns: ╰☆ Bloody Rose ☆╮


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)