Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: buna zup:D
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

andre_A

buna tuturor,numele meu este andreea, am vreo 20 de ani21 si pot spune ca sunt fana anime&cultura japoneza:p,ascult aproape orice gen de muzica imi plac jpop-ul,jrock-ul, ii ascult pe arashi ,Ellegarden,miyavi si altii,urmaresc jdrama printre preferatele mele numarandu-se 1 litre of tears,koizora,The 1st Shop of Coffee Prince,nodame cantabile,hana yori dango si varianta taiwanese meteor garden.
anime-uri preferate,fruit basket,blood+,full metal alchemist,rouroni kenshin,bleach, elfen lied,evangelion...si mai am21
ce sa va mai spun, astept intrebari, sper sa ne intelegem4
Bine ai venit pe Animezup, andre_A!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Hello, Andreea ! Bine ai venit pe zup. Sper să ai o şedere cât mai plăcută aici şi să îţi faci noi prieteni. Hm, ai cont pe MyAnimeList ? Nu de alta, dar poate te adaug la prieten, dat fiind că ai şi mi-ar plăcea să mă mai inspir. Tocmai am terminat de vizionat 13 episoade din Umineko naku koro ni. L-ai văzut. Beatoriceeee .... mie una îmi place 21 Mai ales râsul lui Beatrice. dacă nu l-ai văzut chiar ţi-l recomand pe bune. E super calumea, dar e şi horror. Te uiţi la Kuroshitsuji ? Sunt o fană înfocată, adică stai sunt cea mai mare fană Kuro de pe site 21 Ador animeul ăsta din toate punctele de vedere. L-ai văzut ? Manga citeşti ?
Buna.Bine ai venit pe Animezup Andreea.Sper sa te distrezi pe aici si a-ti faci multi prieteni.Cateva intrebari...
1.Ai vreun animal de companie acasa?[lipsa de inspiratie]
2.Ce iti place sa faci in timpul liber?
3.Ai frati/surori?Daca da,cum ii/le cheama?
4.Ai vreo fobie?
5.Ce zodie esti?

Cam atat,sper sa fim prietene si sa ne intelegem bine,si inca o data bun venit printre noi!
Sigur ti-ai trecut varsta corect?
Welcome, lol...

P.S.: Anul doi la facultatea de...?