Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

buna zup:D

#1
buna tuturor,numele meu este andreea, am vreo 20 de ani21 si pot spune ca sunt fana anime&cultura japoneza:p,ascult aproape orice gen de muzica imi plac jpop-ul,jrock-ul, ii ascult pe arashi ,Ellegarden,miyavi si altii,urmaresc jdrama printre preferatele mele numarandu-se 1 litre of tears,koizora,The 1st Shop of Coffee Prince,nodame cantabile,hana yori dango si varianta taiwanese meteor garden.
anime-uri preferate,fruit basket,blood+,full metal alchemist,rouroni kenshin,bleach, elfen lied,evangelion...si mai am21
ce sa va mai spun, astept intrebari, sper sa ne intelegem4

#2
Bine ai venit pe Animezup, andre_A!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Hello, Andreea ! Bine ai venit pe zup. Sper să ai o şedere cât mai plăcută aici şi să îţi faci noi prieteni. Hm, ai cont pe MyAnimeList ? Nu de alta, dar poate te adaug la prieten, dat fiind că ai şi mi-ar plăcea să mă mai inspir. Tocmai am terminat de vizionat 13 episoade din Umineko naku koro ni. L-ai văzut. Beatoriceeee .... mie una îmi place 21 Mai ales râsul lui Beatrice. dacă nu l-ai văzut chiar ţi-l recomand pe bune. E super calumea, dar e şi horror. Te uiţi la Kuroshitsuji ? Sunt o fană înfocată, adică stai sunt cea mai mare fană Kuro de pe site 21 Ador animeul ăsta din toate punctele de vedere. L-ai văzut ? Manga citeşti ?
-

#4
Buna.Bine ai venit pe Animezup Andreea.Sper sa te distrezi pe aici si a-ti faci multi prieteni.Cateva intrebari...
1.Ai vreun animal de companie acasa?[lipsa de inspiratie]
2.Ce iti place sa faci in timpul liber?
3.Ai frati/surori?Daca da,cum ii/le cheama?
4.Ai vreo fobie?
5.Ce zodie esti?

Cam atat,sper sa fim prietene si sa ne intelegem bine,si inca o data bun venit printre noi!
[Imagine: tumblr_m214h2MXjD1r3aka4o1_500.gif]

#5
Sigur ti-ai trecut varsta corect?
Welcome, lol...

P.S.: Anul doi la facultatea de...?
Do not speak unless you can improve the silence.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)