Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Din ce oras sunteti?
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Well ...
Eu m-am nascut si locuiesc in orasul Bucuresti,.
Stau aproape de mall, diferite magazine, parcuri si nu sunt departe de scoala.
Well, am observat topicul si m-am gandit sa scriu si eu ceva despre mine. Sunt din judetul Bistrita-Nasaud, din pacate locuiesc la tara, dar scoala m-a purtat intr-un alt judet: Cluj, asa ca, jumatate din timp (aproape) mi-l petrec la Dej, un orasel micut, dar foarte dragut, aproape in inima Ardealului, asa ca daca sunt useri din acest oras mi-ar face placere sa vorbesc cu ei. See yapupic
Cum să vă zic eu aşa.... Dintr-un oraş foarte frumos, nu foarte mare da destul cât să te înnebunească, numit Cluj Napoca.
Cred că singura pe care o mai ştiu din Cluj şi care e pe Zup e Denny, iar pe ea n-am avut curajul să o invit (era să zic să o chem, whatever...) la o plimbare prin oraş sau la o ciocolată caldă. (Habar n-am de ce)
Dacă mai sunt pe aici anime fans care nu mai au cu cine ieşi afară, sunt liberă şi dornică de aventură. (Zici că dau anunţ pe matrimoniale 21 )
Weeeeeell, eu sunt din Cluj Napoca, sincera sa fiu, nu stiu multe [ angelique, nu-mi vine sa cred :o tre sa-ti iau id-ul24)) ] *continuare* persoane din Cluj o.O si daca sunt eu as iesi la o plimbare asa pe undeva prin centru, prin parc or smth 106 cu cea mai mare placere ^____^ . en fin nu am ce sa mai zic pentru ca nu cred ca sunt lucruri de zis. 21
Eu sunt din Calarasi, nascuta si crescuta in Calarasi. Probabil o sa mor tot aici 24, sper sa nu >_>
Abia acum am vazut topicul asta ^^' si sunt foarte curioasa sa vad daca locuieste cineva prin zona mea :], pentru ca pana acum nu am vazut pe nimeni o.o
Cred ca toata lumea a auzit de Timisoara [ cel putin sper 21 ] si mi-ar placea sa cunosc si alti useri de prin "zona", penrtu ca nici unul dintre prieteni mei nu e pasionat de anime *why me?* si mi-ar placea sa am si eu cu cine sa vorbesc [ nu numai pe net -__-" ]
So, daca e cineva de prin Timisoara poate iesim la o plimbare in centru sau asa ceva XD
Well...io`s din renumitu Bucuresti,un oras mare si dragut ...la origine sunt din moldova[Vaslui o.O].Imi place foare mult Bucurestiul , pentru ca am unde sa merg cu prietenii , chiar si Vasluiul imi place pentru ca am si acolo multi prieteni iar cam pana la varsta de 12 ani stateam toate 3 lunile acolo....acuma mai rar65.Daca sunteti dintr-un oras dintre astea doua...poate o sa ne cunoastem4.
Bucuresti-Bucuresti-Bucuresti..si iar Bucuresti..ehh...nu-i corect >.<
Numa` eu is din Deva -_______-" ... *cry*
Hm...sa zic si eu sa nu zic?21
Eu m-am nascut in Dragasani(Valcea), unde am stat o perioada buna. Acolo mi-a placut enorm, oamenii erau foarte prietenosi, aveam prietenii mei, era totul frumos si bine.
Apoi m-am tot mutat, caci tata se tot muta cu servicul sau.
Acum stau in Targoviste(Dambovita), este prin apropiere de Bucuresti. Aici este bine, un oras linistit(in aparenta).
Ia sa va vedem acum.
Eu sunt din Tecuci[Galati]. Careva aproape de el sau in el? xD

@Looolaaa13: suntem destul de aproape una de alta 39
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18