Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: how-do-you-do ?!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

Rexel

Hello!

Ma cheama Daniel, am 17 ani sunt din Bucuresti, am vazut destule anime-uri, sunt prea lenes sa scriu o lista, sunt coleg cu Razvan_Asakura care probabil are cont si aici 29 si probabil a enervat destula lume. Imi place muzica House, nu, nu ascult J-Rock, J-Pop and J-stuff, oricat de incredibil ar suna e adevarat 70. Majoritatea persoanelor (bine...sub 10% probabil) ma cunosc dupa A-M. Raspunsul la o intrebare care poate aparea este DA ma duc in Tabara, sunt chair pe lista de Moderatori so i will guide u there xD. Jocurile mele preferate sunt MMORPG-urile, momentan joc FLYFF (with some members Smile ). Cred ca am raspuns la orice intrebare care ar putea aparea.

Bye-Bye! xD
Hello Rexel
Bun venit pe anime-zup.
Distractie placuta,sa iti faci multi prieteni(daca ai nevoie),sper sa postezi,sa continui sa postezi si sa nu faci spam (nu ma baga in seama)
Intrebari:
Iti place death note?
Ai vrea sa fi un shinigami?
Daca ar fi sa ai voie sa omori pe cineva pe cine ai face-o?
Cam atat ^_^ Raspunde-mi.

Rexel

Imi place Death Note am vazut seria de 3-4 ori. As vrea sa fiu un Shinigami, dar nu unul din shinigami aia plictisiti, unul ca Ryuk xD. Pe tine ca imi pui asemenea intrebari 24.

Btw... DONATI-MI BANI CA N-AM ARMURA SI SUNT DEZBRACAT !!!
Laliho Rex!Welcome pe zup.Sunt atat de zapacita si agitata incat habar nu am ce sa iti spun21.Intrebari pentru tine...
1)Trupa preferata
2)culoarea preferata
3)Vrei sa fim prieteni?(ma imprietenesc k toata lumea21)
Spor la postat si have fun...deja ai21
Ja'

Rexel

Za Trupa: N-AM, i like house so no exista trupe, doar DJ !

MOV,ALBASTRU and some other colors dar nu sunt chiar asa de preferate alea xD.

Sigur, Chibi-ul tau e in pijama, dar putem fi prieteni si asa 3.
hi..welcome pe zup.. ce salut.., well, personal nu ma prea pricep la saluturi, dar stiu o singura intrebara nelipsita din vocabular... wanna be friends??smile
hehe si eu sunt din bucuresti..10, i like house to si in rest..intrebari...eto? eto..?, lipsa de inspiratie >>...
o there's one.. ce DJ iti plac? 10

well see ya'