Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

how-do-you-do ?!

#1
Hello!

Ma cheama Daniel, am 17 ani sunt din Bucuresti, am vazut destule anime-uri, sunt prea lenes sa scriu o lista, sunt coleg cu Razvan_Asakura care probabil are cont si aici 29 si probabil a enervat destula lume. Imi place muzica House, nu, nu ascult J-Rock, J-Pop and J-stuff, oricat de incredibil ar suna e adevarat 70. Majoritatea persoanelor (bine...sub 10% probabil) ma cunosc dupa A-M. Raspunsul la o intrebare care poate aparea este DA ma duc in Tabara, sunt chair pe lista de Moderatori so i will guide u there xD. Jocurile mele preferate sunt MMORPG-urile, momentan joc FLYFF (with some members Smile ). Cred ca am raspuns la orice intrebare care ar putea aparea.

Bye-Bye! xD

#2
Hello Rexel
Bun venit pe anime-zup.
Distractie placuta,sa iti faci multi prieteni(daca ai nevoie),sper sa postezi,sa continui sa postezi si sa nu faci spam (nu ma baga in seama)
Intrebari:
Iti place death note?
Ai vrea sa fi un shinigami?
Daca ar fi sa ai voie sa omori pe cineva pe cine ai face-o?
Cam atat ^_^ Raspunde-mi.
o.o" wot

#3
Imi place Death Note am vazut seria de 3-4 ori. As vrea sa fiu un Shinigami, dar nu unul din shinigami aia plictisiti, unul ca Ryuk xD. Pe tine ca imi pui asemenea intrebari 24.

Btw... DONATI-MI BANI CA N-AM ARMURA SI SUNT DEZBRACAT !!!

#4
Laliho Rex!Welcome pe zup.Sunt atat de zapacita si agitata incat habar nu am ce sa iti spun21.Intrebari pentru tine...
1)Trupa preferata
2)culoarea preferata
3)Vrei sa fim prieteni?(ma imprietenesc k toata lumea21)
Spor la postat si have fun...deja ai21
Ja'
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#5
Za Trupa: N-AM, i like house so no exista trupe, doar DJ !

MOV,ALBASTRU and some other colors dar nu sunt chiar asa de preferate alea xD.

Sigur, Chibi-ul tau e in pijama, dar putem fi prieteni si asa 3.

#6
hi..welcome pe zup.. ce salut.., well, personal nu ma prea pricep la saluturi, dar stiu o singura intrebara nelipsita din vocabular... wanna be friends??smile
hehe si eu sunt din bucuresti..10, i like house to si in rest..intrebari...eto? eto..?, lipsa de inspiratie >>...
o there's one.. ce DJ iti plac? 10

well see ya'




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)