Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: FAZAN
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
La jocul asta cum naiba vrei sa faci ca sa nu faci spam? 23 Aici trebuie sa spui niste cuvinte, nu 100. Daca gresesc, scuze darnu inteleg cum pot completez 3 randuri cand trebuie sa spui acolo un cuvant.

Caramida
dadacit (poate prea mult...) sincer, nici eu nu stiu cum sa scriu mai mult de 3 randuri 23
Italinesc

macar stiu ca n-am gresit cand am scris aia acolo 21
Scuze..."Cite scuze, dar nimic care sa il faca sa creada"
...ze...
*defapt se presupune ca e nevoie sa faci o propozitie cu cuvintul ales>>yeh>>astfel completind sa nu fie spam>>dar penntru asta trebuie sa faci fraza>>.<<
Va multumesc ca m-ati ajutat. Daca vrei poti sa faci trei randuri. Poftim:
Ma bucur cu toata inima ca am revenit aici ca sa pot scrie un nou cuvant care sa inceapa cu literele de la cuvantul din fata mea. Este un joc foaret interesant si care nu are nici un fel de greutate, nu trebuie sa te gandesti mult si mai ales nu este complicat, poate chiar prea usor. Este atat de vechi si totusi atat de frumos, trebuie sa invatam ca si lucrurile de demult sunt bune.
Uite ca merge: ( fara suparare)

Scorpie
ie
Ieri: Ieri a fost cea mai superba zi de vineri, care cred ca a meritat sa fie traita>>cu putine lacrimi la sfirsitul ei>>dar cred ca era deja miine>>adica azi>>simbata^^!
...ri...
Actual : RI

Raspuns : Un RInocer statea linistit pe o pajiste si pastea iarba vejtejita . Si dintr-o data se aude un fosnet . Ce poate sa fie ? Un braconier ? Nu cred . Si cand ma duc sa vad , era o simpla libelula . Asa am stat linistita si ma uitam la acel RInocer cum pastea.

Next : ER
Era
Cred ca am stat vreo 2 minute ca sa ma gandesc 21
Next: ra
rana
Primul cuvant care mi-a venit in minte

Next:na
Narcisistii

Sa va vad .
Exista cu Ii daca stati sa cautati .