Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: FAZAN
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Cu "ne" deci...."neant"
Un inger a rasarit din neant imprastiind lumina in jurul sau. 4
ok daca este cu nt...mai pe scurt nu se gasesc cu nt>_<
asa ca am sa incep cu alta litera
A B C ......j
el are o jacheta cumparata de la noul magazin de pe strada de langa scoala eleviilor din clasele 1-4
naxt:jacheta....ta
ja ne
Ta...ta39...taraba

Florareasa din fata blocului meu [ nu stau la bloc ] are o taraba plina de flori multicolore si este bine ingrijita,iar lumea este bine venita la taraba sa.Intodeauna are multi clienti fideli si este cea mai renumita taraba [ ma rog alceva nu-mi venea in cap 4 ]

Next: ba
Frumos, dar...Babord
La babord era un pirat cu un petic pe ochi.
next: Babord
Rd...rd...rd nu gasesc nimic, cred ca nici nu exista un cuvant care sa inceapa cu rd si cred ca acest joc s-a terminat, hmmm nu voiam dar asta e. Mai vrea cineva sa il joace? gasim alt cuvant.
Deci nu am next:......
pa pupic
:bye:
puteai sa incepi dinou daca nu stiai cu rd>_< era de stiut29
deci am sa incep eu cu o alta litera5
deci jocul continua19
a...b...c........J
el are o Jacheta cumparata din Italia si si-a mai luat si niste pantaloni care sa se asorteze cu jacheta

deci daca cuvantul a fost jacheta atunci voi trebuie sa puneti un cuvant care sa inceapa cu literele ta

ja'
Tabacarie ...
la radio sevorbea despre o tabarie :p
iedera
In clasa a V, la biologie , am invatat botanica, iar in unul dintre capitole am studiat iedera si ne-a predat grasana aia de profa cateva pagini, ca nu putea sa dicteze atat de putin la ceva atat de important, plus ca ne-a tinut si in pauza " lasa ca oricum e ultima ora... mai stati putin pana termin".. yea.. sigur, ca ne-a dat drumul la si 10 ca de obicei29
^_^next with: ra
Ra... rasa.

El are un caine din rasa ciobanesc german care latra foarte tare si ii musc pe straini.

Next is "sa..."
"sa" - sare
Ieri , din neatentie am pus prea multa sare in mancare ! 4

"re.."