Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: [Terminat] Obsession [+16] [yaoi]
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
"-Crezi ca sunt dadaca lui?E destul de mare sa se descurce.Si oricum,tu esti mult prea mic sa iti povestesc asa ceva.
-Da...mic pe dracu." - 21
"-Shinsuke,sa te ia dracu!
-Ce urat din partea ta.Plec pentru o perioada si te gasesc injurandu-ma de mama focului.De ce nu recunosti ca mori de gelozie?" - 21 de la partea asta deja se observa ca Shin a suferit o modificare de caracter 71 1. De felul lui daca umpic ii comentai,te lua dracu, darmite daca il si injurai, si minune, nu i-a facut nimic la Yuri 2. Din atitudinea lui Shin rezulta ca parca cu intentie incearca sa il faca gelos pe Yuri 39 Ceea ce nu prea ii sta in caracter, deoarece el nu are nevoie sa faca pe cineva gelos, pentru el e suficient sa foloseasca forta...
"Usor,Shin l-a apucat de obraji,trecandu-si limba peste buza de jos a copilului.Acesta a inceput sa tremure,in timp ce inghitea in sec.
-Ssh...nu trebuie sa fi speriat.Nu sunt atat de rau pe cat par.Si iti voi demonstra asta." - deja cand vine parte cu "l-a apucat usor de obraji" e clar ca cu Shin se intampla ceva ciudat, pentru ca il niciodata nu te prindea usor, ci brutal...Ca sa nu mai zicem cat de bland si de superb s-a comportat cu Yuri :love: Vai, incep sa il ador pe Shin din ce in ce mai mult :X :love:
"-Te...iubesc.Replica Yuri respirand greu.
-Da...stiam yo." - 21
Tare mi frica mie nu cumva sa se fi prefacut Shin ca ii asa bland, special ca sa afle daca Yuri il iubeste sau nu...46 Sa speram ca nu...

Deci daca nu citesc urmatorul capitol cat mai repede,aici mor! Gambate! pupic
:bye:
Soc total

Cerul albastru cernea norii,transformandu-i in fulgi de puf,ce se adunau pe culmile inalte ale muntilor.Trupul satenului tremura,in timp ce buzele roscatului parcurgeau usor abdomenul acestuia.Pustiului i se parea ciudata toata acea situatie,insa nu avea de gand sa faca nimic pentru a o schimba.Shinsuke parea sa fie o alta persoana,complet diferita de orgoliosul rebel ce ii calca pe toti in picioare pentru a-si atinge scopul.Cand acesta a ridicat capul,copilul a observat ca ochii lui erau de un verde absolut minunat,asemanator cu o mare de smarald,care asteptau sa descoperi misterul ce se ascundea in adancul lor.Crezand ca si-a pus lentile de contact,satenul a decis sa nu bage in seama.Brusc,Shin s-a ridicat,luandu-si bluza pe el.
-S-a intamplat ceva?Te-am suparat?Intreaba acesta acoperindu-si trupul cu geaca.
-Nu.A inceput sa ninga si cred ca ar trebui sa mergi in camera.Sa nu racesti.Raspunde baiatul zambind.
-Tu nu...
Insa nu si-a mai putut duce propozitia la sfarsit.Roscatul a parasit acoperisul hotelului,lasandu-l cu replica neterminata.Ochii lui erau mult prea blanzi.Cum s-a putut schimba in mai putin de cateva minute?Si in plus,de unde facuse rost de acele lentile?Voia asa mult sa ajunga in camera si sa il sarute,incat si-ar fi dorit sa se teleporteze.Acesta a parasit acoperisul,intrand in cladire.Cobora scarile in viteza,indreptandu-se spre locul unde era cazat.Brusc,a deschis usa,intrand cu viteza in camera.Shinsuke statea intins pe pat,fumand o tigare.
-Ai ajuns asa repede.A fost...bine.Si tu ai fost bland.Spune satenul rosind.
Roscatul a ridicat din spranceana,dupa care s-a ridicat in picioare.
-Ai febra?Ce a fost bine?Si cand mama dracu a fost eu bland?Probabil ca te doare capu.
-Nu...mai devreme am avut relatii,pe acoperis.Spune Yuri sustinandu-si parerea cu vehementa.
Shin a inceput sa rada zgomotos,dupa care a facut un semn cu mana,parasind incaperea.Ramas singur,adolescentul a cazut pe pat.Acum chiar ca era confuz din toate punctele de vedere.De ce nu recunostea?Pur si simplu s-a intamplat.Sau nu vroia sa afirme faptul ca poate sa fie bland?In acel moment,in incapere si-a facut aparitia Sousuke.
-Fratioare,ce s-a intamplat cu Shinsuke?
-Pe mine ma intrebi?A sosit acum cateva minute de la intalnirea cu acele domnisoare.
Ce a spus?Roscatul s-a intalnit cu fetele ce il asteptau?Atunci el cu cine a a vut relatii?Probabil ca Shin l-a mintit pe blond pentru a nu se da de gol.Dandu-si seama ca asta trebuia sa se fi intamplat,satenul a decis sa iasa la plimbare.Vroia sa ia o gura de aer.Luandu-si geaca,a parasit camera.Mergea pe hol,tinandu-si privirea in jos.Nu vroia sa priveasca pe nimeni.Brusc,a simtit cum se loveste de cineva.
-Shinsuke?Ce faci aici?Ce se intampla?
Brusc,in spatele lui Yuri a aparut un alt baiat,identic cu cel din fata.Doar culoarea ochilor era diferita.Adolescentul nu stia ce se intampla.Era mai mult decat socat.
-Hiroyuki?Ce cauti aici?
-Shinsuke?Intrebarea mea e ce faci tu aici?
-Imi poate explica si mie cineva ce mama dracu e asta?E vre-o clona sau ce?
-Nu...doar fratele meu geaman.Nu ti-ai dat seama inca?Caracterele noastre sunt atat de opuse.El este atat de bun...eu atat de rau.Cred ca el a fost tipul de pe acoperis.Vine replica roscatului ce radea.
Yuri nu mai putea sa spuna nimic.Oricum,nu ar fi stiut ce.De unde stia Hiro de el?Sau de relatia care era intre el si fratele sau?Cum a stiut unde sa il gaseasca?Atatea intrebari fara raspuns.
destul de confuz, avand in vedere faptul ca pana acum m-ai obisnuit
numai cu accesele de baiat dur ale lui shin, de aceea cand am vazut ca su7nt frati gemeni nu mi-a venit sa cred, pur si simplu am inlemnit.
Adica, Shin cel periculos si dur are un frate geaman bun si bland.Asta explica faptul ca Yuri a fost sarutat cu pasiune atunci in zapada.Poate se va lega intre cei doi o relatie, sau o posibila atractie.In fine, love_yuki_eiri imi plac mult povestile tale, dar ti-as da un sfat.Incearca sa nu mai reproduci aceleasi idei, caci devine banal.Adica, la fiecare capitol apare numai dragoste si pasiune ''morbida'' intre cei doi.
Mereu yuri trebuie sa fie injosit de catre shin.Mai pune putine scene dulci in care yuri sa nu mai fie tratat in ultimul hal.Sau, fa ina asa fel incat sa ne bagi in suspans [ca acum de exemplu]

Imi place mult! Gambatte kudasai
Shinsuke este gelos.

Yuri continua sa priveasca podeaua,acoperita cu o mocheta grena.De o parte si de alta a lui se aflau cei doi roscati,ce semanau la fel de bine ca doua picaturi de apa.Daca culoarea ochilor nu ar fi facut diferenta,nu ar fi putut sa fie deosebiti unul de celalalt.Chipul lui Hiroyuki era luminos,in timp ce un zambet suav ii completa imaginea perfecta,de baiat bun.De partea cealalta,era Shinsuke,a carui privire rece il patrundea pe saten.Chipul acestuia nu exprima nici-o emotie,ramanand la fel de fix ca cel al unui robot,programat sa faca doar diferite lucruri,fara a pune sentimente in joc.Pe fata lui a aparut un ranjet sarcastic,atat de caracteristic personalitatii sale rebele si intunecate.Isi tinea mainile in buzunarele din fata ale blugilor,batand usor din picior.Yuri isi muta privirea dintr-o parte in alta,inca socat de ce a aflat.Pareau a fi doua personalitati ale aceluiasi om.Partea buna,tandra si zambitoare si cea negativa,razbunatoare,capabila sa ii calce pe toti in picioare pentru propria placere.Realizand ca este adancit intr-o confuzie totala,pustiul a inceput sa fuga pe scari,indreptandu-se spre camera sa.Ramasi singuri,cei doi frati se analizau unul pe celalalt.Nu s-au mai vazut de cativa ani buni,cand Hiroyuki a fost luat de parinti si crescut in strainatate.In ochii roscatului nu se citea decat ura,invidie si o frustrare ce data inca din perioada copilariei,cand cei care i-au dat viata il preferau pe Hiro,din simplul motiv ca avea mai multe calitati decat Shin.Detesta sa vorbeasca despre el si mai ales sa il vada.
-Fratioare,nu ma saluti?A trecut mult timp de cand nu ne-am vazut.
-Nu e o placere sa te vad.Intodeauna ai fost preferatul lor si pe mine m-au dat la o parte.In familia noastra nu exista decat "Hiroyuki",foarte rar "Shinsuke".Replica roscatul strangand din pumn.
-Sti foarte bine ca niciodata nu mi-a placut sa existe aceste diferente.Inca nu ai uitat acele intamplari?Ai ramas la fel de incapatanat ca atunci cand eram copii.Iti amintesti cand faceam castele de nisip...si tu il stricai pe al meu doar pentru ca era mai frumos sau mai mare decat al tau?Inca nu ai depasit faza aia?Au trecut aproape doisprezece ani de atunci.Eu m-am maturizat si mi-am dat seama ca parintii nostri nu au facut bine cand m-au preferat.
Insa replica lui Yuki a fost oprit brusc,de pumnul pe care Shin l-a dat in zid.
-Nu am nevoie de scuzele tale lamentabile sau parerile de rau.Tinele pentru tine.Nu ai decat sa mori inecat cu ele.
Adolescentul a plecat,impingandu-si fratele in unul din pereti,reusind sa il tranteasca.Dupa ce s-a ridicat de la pamant,Hiroyuki il privea pe cel cu care impartea acelasi sange.Ura lui se simtea pana si in aerul care il expira.Cuvintele lui erau injectate cu venin,in timp ce privirea parea sa arunce cutite.Se schimbase foarte mult,in rau.Roscatul nu avea nici-o vina de preferinta parintilor.Avand o deosebita grija de el,l-au neglijat pe Shinsuke,care a fost nevoit sa invete de la o varsta frageda cum e sa traiesti singur,pe propriile puteri.
In camera unde trio-ul era cazat,era liniste.Sousuke statea pe pat,privind la televizor.Brusc,usa s-a deschis,facandu-si aparitia Yuri,care gafaia.Speriat,blondul s-a ridicat,privindu-si uimit fratele.
-Nu o sa iti vina sa crezi ce s-a intamplat.Amicul tau are un frate geaman si se afla in acest hotel.
-S-au intalnit...o data si o data trebuia sa se intample asta.Unde e Shin?Intreaba tanarul aparent calm.
-Habar nu am.Tu stiai de situatie?Raspunde,pentru numele lui Dumnezeu!
Insa Sousuke nu a spus nimic.Pur si simplu a trecut pe langa pusti,parasind camera.Ramas singur,satenul s-a asezat pe un scaun.Nu mai intelegea nimic din ce se intampla.De ce simtea ca intre cei doi frati exista o tensiune continua,dar mai ales o serie de sentimente neplacute?Brusc,in minte i-a venit intamplarea care s-a petrecut pe acoperis.Trupul sau a fost al lui Hiro.Este adevarat ca a fost tandru si afectuos,insa ii parea rau.Simtea ceva puternic pentru Shinsuke si asta il facea sa regrete.
La cafeneaua din incinta hotelului,roscatul statea pe un scaun,in fata barului.Sorbea dintr-un pahar cu wisky,agitand cuburile de gheata in lichidul rosiatic.Daca inchidea ochii,isi putea imagina aventura celor doi pe acoperis.Nu vroia sa accepte,insa gelozia ii iesea prin fiecare por.Consumase deja jumatate de sticla si parea ca nu vrea sa se opreasca.Isi detesta fratele mai mult ca oricand.A avut curajul sa aiba relatii cu Yuri,fiind constient la ce se expune.Ce il deranja mai tare?Ca acesta nu a spus adevarul despre adevarata sa identitate?Sau ca cel care i-a apartinut a fost satenul?Brusc, a simtit cum cineva ii pune mana pe umar.
-Aici erai.Te-am cautat peste tot.Ce crezi ca faci?Intreaba blondul luandu-i paharul din mana.
-Ai impresia ca esti mama?Sau tata?Fac ce vreau eu.Asa ca nu te mai ingrijora pentru mine.Sa nu uit,sa ii ia dracu pe nenorocitii aia care imi sunt parinti.
Shinsuke a plecat,insa nu inainte sa sparga paharul de marginea barului.Ramas singur,Sousuke a scos din buzunar cateva bancnote,care sa acopere paguba facuta de prietenul sau.In asemenea momente,era bine sa fie lasat in pace.
Pe holurile hotelului,Shinsuke inainta cu greu.Intrecuse masura cu alcoolul,insa avea nevoie sa isi calmeze nervii,sa se ascunda de propriile sentimente.In acele clipe,tot ce isi dorea era sa il faca pe Yuri sa sufere.Roscatul nu realiza ca pustiul nu avea nici-o vina in toata acea intamplare.Ajungand in fata camerei,a dat cu piciorul in usa,reusind sa o tranteasca de perete.Speriat,satenul s-a ridicat din pat,venind pe holul principal.
-Ce e cu tine in halu asta?
Insa Shin nu spunea nimic.Doar inainta,strangand din pumni.Adolescentul a inceput sa se dea cativa pasi in spate,insa la un moment dat s-a lovit de unul dintre pereti.Roscatul si-a pus bratele de o parte si de alta a copilului,apropiindu-se de chipul tau.
-Inceteaza...esti beat.Spune acesta privind in partea stanga.
-Si ce?Vreau sa imi spui ceva...te-ai simtit bine cu nemernicu ala,nu?Ti-a tras-o cu trandete si ti-a placut la nebunie!Pielea ta...ii poarta mirosul.O sa schimb eu asta.
Shin l-a luat pe tanar de brat,parasind camera.Yuri inghitea in sec,in timp ce trupul incepea sa ii tremure.Ce avea adolescentul in gand?Ce voia sa ii faca?
Ok...i'm gonna kill that bastard :die: aww w o//o Noroc cu Hiroyuki 8 Kawaii desu. Nu-mi vine sa cred ca Yuri a facut-o cu fratisu lu Shinsuke. Oricum ma intreb cum ar fi putut sa creada ca Hiro e Shin cand e asa mare diferenta intre ei. oricum sper ca baka ala de Shin sa-si reizuiasca temperamentul ala ca de nu :ha: Il violez eu pe el 21 sa se sature de atata viol. ca nu mai asta stie sa faca . Nu vede cat de scump e Yuri 105
Super capitolul mi-a placut mult de tot :X. De abia ast sa-l postezi pe urmatorul:X
Sa fie sugoi :X!
So be quick please :X

Seeya and chuuuuu!!!!
Deci Shin e idiot! Si inca unu foarte mare! Ce vina are Yuri? furios El credeam ca era Shinsuke,nu Hiroyuki. Daca iara il violeaza sau ceva de genu,cred ca il strang de gat pe Shinsuke furios
Daca este gelos si isi da seama ca simte ceva pentru Yuri, atunci ar trebui sa se gandeasca de ce Yuri il prefera mai multe pe frateso : pentru ca este tandru,bland si atent! Si ar trebui sa incerce sa se schimbe si el pentru Yuri...
So, deabia astept urmatorul capitol! Gambate! pupic
:bye:
Esti doar al meu!

Shinsuke continua sa mearga prin hotel,tinandu-l de brat pe Yuri.Trupul acestuia tremura in mod involuntar,in timp ce abea mai putea sa inghita din pricina fricii.Unde vroia roscatul sa il duca?Si mai ales...ce vroia sa ii faca?Adolescentul nu spunea nimic.Doar inainte,tinandu-se de peretii albi.In acele momente,to ce isi dorea era sa stearga urmele lasate de fratele sa pe trupul satenului.Acesta ii apartinea si nimeni nu avea voie sa conteste acest lucru.Brusc,Shinsuke a ajuns pe un hol mai intunecat,unde domnea o liniste mormantala.Acesta a deschis o usa,impingandu-l pe Yuri pe podea.Acesta a dat cu capul de marginea unui dulap,reusind sa se loveasca.
-Ah...ma doare.Ce e aici?Intreaba baiatul privind in jurul sau.
-In momentul asta,cred ca i se potriveste numele de "Camera Torturii".Ce spui?Replica Shin inchizand usa cu cheia.
Parea ca este una dintre acele incaperi unde se depoziteaza diferite lucruri ce apartineau hotelului.Era o camaruta mica,plina de etajere pe care stateau diferite solutii,sticle cu clor si alte lucruri.Satenul nu a putut sa isi dea seama ce se intampla mai bine,din cauza roscatului,care s-a napustit asupra lui.Acesta i-a dat bluza jos,avand grija sa ii lege mainile de una dintre barile din care aerau confectionate etajerele.
-Ce...ce vrei sa faci?Te rog,inceteaza.
-Asa...roaga-ma.Imi place sa te aud cum te vaiti.Pe fratele meu l-ai rugat sa te lase?Sau sa ti-o bage mai adanc?Spune Shinsuke strangandu-l de gat.
Yuri il lovea peste brate,incercand sa se elibereze.Nu putea sa mai respire si roscatul nu dadea vre-un semn ca ar vrea sa inceteze.Intr-un final,acesta si-a luat mainile din gatul copilului,punandu-le pe picioarele acestuia.Intr-un mod agresiv,Shin a inceput sa il sarute pe abdomen,coborand din ce in ce mai jos.Acesta l-a desfacut la pantaloni,scotandu-i "amicul" din lenjeria alba.Roscatul a inceput sa il masze,privindu-l pe Yuri.Acesta strangea din pumn,muscandu-si buza de jos.Cu siguranta adolescentul nu era la fel de bland ca si fratele sau.Shinsuke a parasit partea de jos a corpului,indreptandu-se spre gura.Acesta l-a apucat de obraji,,introducandu-si limba in lacasul umed.Yuri ochidea ochii,vrand parca sa nu vada ce se intampla cu el.Intreg trupul ii era pangarit,umilit.Shinsuke s-a ridicat de la podea,dandu-si jos bluza neagra ce ii acoperea trupul.In acea camera intunecata,putina lumina provenea de la un bec situat intr-un colt,a carui putere incepea sa dispara.Razele soarelui nu puteau sa patrunda din pricina ca in fata geamului era zidul unei alte cladiri.Dupa ce si-a dat hainele jos,acesta si-a pus trupul peste cel al satenului.
-Nu te mai uita la mine cu ochii aia de caprioara.Te simti incoltit?Azi...esti prada mea si am de gand sa te devorez pana la apus.
Auzind acest lucru,Yuri a inchis ochii.Era sigur de ce il astepta,de tortua ce i se pregatea.Nu mai avea de ce sa se zbata.Oricum,stia ca roscatul nu va da inapoi de la planul sau.Acesta il saruta usor pe gat,sugand acea piele subtire si sensibila.Intr-un moment de "inspiratie",Shin si-a introdus canini in piele,reusind sa o penetreze.Pe gat a incept sa se scurga o dara de sange,ce se prelingea usor.
-De ce ma provoci sa iti fac asta?Intreaba adolescentul privindu-l pe saten in ochi.
-Eu nu fac nimic.Tu esti cel care se comporta ca o bestie,abuzand de corpul meu ori de cate ori iti doresti.Hai...fa-o si de data asta!Distruge-ma!Te descurci sa faci asta.
Auzind acest lucru,Shinsuke s-a asezat in genunchi,acoperindu-si chipul cu palmele.Ce facea?A cata oara era cand il obliga pe Yuri sa fie al lui?Nu exista pasiune si sentimente in acest joc in care castiga cel mai puternic.Insa in acele momente,alcoolul ii intuneca judecata.Ceva ii spunea sa il lase sa plece,sa inceteze cu toate acea farsa.Insa ca de fiecare data,intervenea ceva mai presus de el.Roscatul l-a lipit pe Yuri de podea,dandu-i pantalonii jos.
-Nu imi pasa ce spui!Esti al meu si fac ce vreau cu tine.
Shin l-a penetrat puternic pe saten,facandu-l sa tipe de durere.Simtea cum fiecare particica din trupul sau striga dupa ajutor.Isi simtea corpul distrus pe interior.Picaturi de sange i-auj aparut pe interiorul coapselor,combinandu-se cu broboanele de transpiratie.Shinsuke continua sa faca miscari in interiorul pustiului,muscandu-si buza de jos.
-La naiba...ma eliberez!
O substanta alba si lipicioasa a aparut pe picioarele satenului,combinandu-se cu sangele,dandu-i acesta o nuanta rozalie.Trupul roscatului a cazut vlaguit peste cel al lui Yuri,in timp ce gafaia puternic.Adolescentul nu spunea nimic,doar privea tavanul.Pe obrazul drept i s-a prelins o lacrima.Oare cat avea sa mai dureze acest cosmar?Cand va putea scapa de calvar?Tortura lui era un demon cu chip de inger.
Saracul Yuri .Si eu ma intreb acelas luru :"Oare cat avea sa mai dureze acest cosmar?Cand va putea scapa de calvar?" E asa de trist ce i se intampla. Chiar nu exista scapare?20
Totusi, sunt prima 4 Yey! Prima oara cred10
Nu cred ca cineva poate gasi ceva de criticat . E super ficul tau!4 Gambate si spor la scris Smile Abia astept continuarea 3Nu ne face sa asteptam pea mult onegai 4
Suferinta in tacere

Dupa ce tortura s-a sfarsit,Shinsuke s-a ridicat usor de pe podeaua rece,dandu-si parul rosu ca focul de pe chipul rece,ce purta un zambet satisfacut.Nu avea pic de regret pentru durerea ce o provoca in jurul sau.Parea un demon ce a venit din strafundurile infernului pentru a se bucura de deliciile vietii.Si-a luat camasa de pe jos,acoperindu-si trupul atletic si ud din cauza picaturilor de transpiratie ce se scurgeau pe abdomenul lui.Pe jos,intr-un colt,Yuri isi tinea genunchi stransi la piept,privind in jos.Nu se mai simtea om.Avea impresia ca este doar o marioneta de care Shinsuke se foloseste atunci cand vrea.Nu mai avea putere sa se opuna sau dorinta sa scape din acel iad.Ce rezolva daca ii spunea lui Sousuke?Poate ca acesta nu l-ar fi crezut si nu ar fi facut nimic sa il ajute.Insa roscatul ar fi aflat cu siguranta de nesabuinta copilului,punandu-si astfel in aplicare crunta amenintare.Nu avea mila sau parere de rau.Ochii lui ar fi putut sa inghete focurile infernului.Inainte sa plece,Shin l-a apucat pe pusti de barbie,privindu-l.Acelasi zambet satisfacut si crud,aceiasi privire nepasatoare.Ramas singur,satenul si-a prins parul in pumni,tragandu-l cu putere.Era satul de ce i se intampla,insa cui i-ar fi putut spune chinul prin care trecea?Avea vre-o sansa de salvare?Sau era condamnat sa sufere in tacere?Din cauza stransorii puternice,incheieturile bratelor aveau o culoare vinetie,in timp ce zgarieturile facute in timp ce se zbatea,de mocheta cu mici fire intepatoare,inca sangerau.Acesta s-a ridicat de la pamant,tinandu-se de dulapul din metal pe care stateau cateva solutii de curatat.Privea in jurul sau,incercand sa isi gaseasca hainele.Acestea erau mototolite si aruncate in diferite locuri.Cu miscari mici,s-a imbracat,acoperindu-si spatele rosu cu bluza.Ranile il usturau,insa ii facea bine acea senzatie.Macar nu se mai gandea la ororile prin care a trecut.Insa cum ii putea iesii din cap acele intamplari?Era a patra oara cand Shinsuke se folosea de el,gandindu-se doar la propria placere.Acesta a parasit sinistra incapere,iesind pe un hol gol si linistit.Nu era decat o singura camera,de unde se auzeau niste zgomote.Yuri a privit pret de cateva secunde usa,trecand mai departe.Daca in acel loc,alta persoana patea acelasi lucru ca el?Realizase un lucru,ca lumea este impartita in doua categorii:cei care se bucura de fiecare moment si cei care sunt folositi pentru bucuria altora.Nu avea nici-un chef sa il vada pe Sousuke.Nu ar fi putut sa il priveasca in ochi si ascunda ce i se intampla.Cum putea sa ramana calm cand isi vedea fratele cum il ridica in slavi pe roscat,adresandu-i numai cuvinte de lauda?Acesta a vrut sa iasa din hotel,insa la intrare l-a vazut pe Hiroyuki.Nu vroia sa vorbeasca cu nimeni,asa ca s-a gandit sa foloseasca usa din spatele cladirii.Cei doi erau frati,insa diferentele dintre ei erau imense.Pareau a fi doua personalitati ale aceluiasi om.
-Hah...viata.Un cuvant cu asa multe intelesuri.Pana acum ceva timp,ma bucuram de fiecare moment si faceam greseala sa spun:mie nu mi se va intampla ceva.Sunt prea fericit.Insa intodeauna trebuie sa apara un nor,care sa acopere soarele.Ce rost mai are sa traiesti in aceste conditii?Spune copilul inaintand prin zapada mare si neatinsa.
Vroia sa fie singur,undeva unde sa isi auda doar propriile ganduri.Brusc,a ridicat capul,vazand muntele.Tot ce isi dorea era sa ajunga sus,cat mai aproape de acel soare care disparuse din viata lui.Urca,imbratisandu-si trupul pangarit.Nu mai avea putere sa planga,insa cu toate astea,o lacrima i-a izvorat din ochi,prelingandu-se pe obrazul rosu din cauza vantului rece si taios.Satenul nu vroia sa o stearga.Gustul ei era atat de amar.Intr-un final,acesta a obosit,cazand pe zapada de un alb atat de inocent si pur.Era liniste.Nu se auzea decat vuietul vantului ce se strecura printre crengile brazilor,scuturand neaua ce ii ingreuna.Yuri statea intins pe zapada,privind cerul albastru.
-Iti place sa razi de mine,nu?Probabil ca te distrezi vazandu-ma in aceasta situatie.Striga acesta strangand in pumni zapada.
Insa nu primea nici-un raspuns.Mainile ii erau rosii si inghetate,insa nu ii pasa.Macar nu simtea.Brusc,in fata lui si-a facut aparitia roscatul,ce gafaia din cauza oboselii.Vazandu-l,satenul a vrut sa se ridice speriat,insa a cazut in zapada.
-Care esti tu?Intreaba acesta inghitind in sec.
Baiatul din fata lui a ridicat capul.O pereche de ochi verzi precum smaraldul il priveau,in timp ce un zambet usor i-a aparut pe chip.Dandu-si seama ca cel din fata lui este Hiroyuki,pustiul si-a acoperit chipul cu palmele inghetate,strangand suvitele de par ce cadeau rebele.Tanarul s-a apropiat de el,luandu-i mainile si strangandu-le la piept.Le saruta,incercand sa le incalzeasca cu propria suflare.
-Te-am vazut cand ai plecat,asa ca am venit dupa tine.Ce se intampla?De ce esti atat de abatut?
-Nu pot...sa iti spun.Raspunde acesta continuand sa priveasca zapada ce stralucea.
Yuki i-a mangaiat obrazul rosu,trecandu-si degetul aratator peste buzele uscate.Atingerile lui erau atat de blande si retinute,parca se temea sa nu ii provoace vre-o durere.Nemaiputand sa se abtina,Yuri a inceput sa planga.Vazandu-l,roscatul l-a strans la piept,incercand sa ii acopere tot trupul.
-Cred ca ti se pare foarte ciudat ce se intampla aici.Vei zice "De ce oare se ingrijoreaza pentru mine,daca nu ma cunoaste?".Asa e...insa ochii tai tristi m-au impresionat.Daca nu vrei sa imi zici ce se intampla,este bine.Dar te rog sa nu plangi.
-Nu mai pot sa tin in mine.Nu te cunosc decat de cateva ore,insa simt ca pot sa am incredere in tine.Totul a inceput acum apropximativ o luna,cand intr-o noapte ploioasa,am fost prins si violat de un ticalos.Chestia asta s-a tot repetat,fara ca eu sa pot spune ceva.Imi era si inca imi este teama de ce ar putea sa mi se intample.
-De ce nu i-ai spus fratelui tau?Sau lui Shinsuke!Striga acesta revoltat.
-Cum ai fi vrut sa spun daca cel care si-a batut joc de mine a fost propriul tau frate?Raspun de Yuri izbucnind in lacrimi.
Auzind acest lucru,Hiro a ramas la fel de fix ca o statuie.Era ingrozit de marturisirea care i s-a facut.Stia ca roscatul nu a fost niciodata un baiat model,insa asta depasea orice imaginatie.Cat de pervers si nemernic trebuia sa fi ca sa iti satisfaci propriile dorinte prin durerea altora?
-Partea mai proasta e ca eu...m-am indragostit de el.As vrea atat de mult sa il detest,sa il fac sa sufere.Insa sunt mult prea prost.Replica Yuri punandu-si mana pe chip,in timp ce isi exterioriza durerea printr-un zambet in timp ce lacrimile continuau sa ii curga.
-Fratele meu...imi este atat de rusine sa spun asta.De mic copil a fost o fire mai rebela.Parintii erau mai atasati de mine,asa ca el incerca sa le castige atentia facand lucruri nebunesti.In scoala primara,se urca pe casa si isi scria numele pe acoperis cu vopsea rosie.Spunea ca ii placea sa isi vada numele de la departare si sa uite de mine.Mai tarziu,in generala se batea foarte des.Venea acasa taiat si vanat.Insa mama cu tata erau mult prea ocupati cu afacerile lor ca sa ii dea atentie.Asta pana intr-o zi,cand m-au luat si am plecat in alta tara.De la treisprezece ani,a trait singur.De atunci,isi uraste familia si ii place sa vada oamenii suferind.Considera ca si altii trebuie sa stie ce iseamna durerea.Nu mi-a zis niciodata asta...insa sunt fratele lui geaman si intre noi a existat intodeauna o legatura,mai puternica decat ti-ai putea imagina.De fiecare data cand patea ceva,cu toate ca eram la sute de kilometrii departare,aveam un sentiment ciudat.Insa in ciuda acestor lucruri,nu trebuia sa iti faca asta.Nu merita iertarea ta.
Yuri isi strangea picioarele la piept,tinandu-si capul pe genunchi.Niciodata nu a stiu de aceasta parte din viata roscatului.Asta trebuia sa fie cauza comportamentului sau.Dispretul si indiferenta cu care a fost tratat in copilarie isi spuneau cuvantul acum,la aceasta varsta.Poate ca daca vedea ca cineva il iubeste,se va schimba.Insa merita sa incerce?Merita sa uite tot ce acesta i-a facut,doar sa ii arate ca exista cineva care tine la el,in mod neconditionat?
Ai avut cateva greseli de tastare, insa exprimarea a fost dea dreptul magnifica :X la fel ca de obicei 71

"Merita sa uite tot ce acesta i-a facut,doar sa ii arate ca exista cineva care tine la el,in mod neconditionat?" - poate ca ar trebui sa incerce...si daca dupa ceva timp dupa ce i-a aratat acest lucru, Shinsuke nu isi schimba comportamentul, atunci sa o lase balta...
Sincer, cred ca intr-un singur mod ar iesi la iveala daca Shinsuke chiar tine catusi de putin la Yuri 39 Daca acesta ar avea un accident foarte grav sau ceva de genu...iar daca Shin ar simti ceva pentru Yuri in mod normal s-ar ingrijora si ar merge sa-l viziteze la spital 39
Da' nu stiu....pana sa recunoasca Shin ca tine la cineva...cred ca va mai trece o perioada lunga de timp...
So, deabia astept urmatorul capitol! Gambate! pupic
:bye:
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19