Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ce Asculti acum?
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Linkin Park - Valentine's day . Mă gândesc serios să îmi cumpăr albumul lor, pe care apare şi melodia respectivă , Minutes to midnight . Lansat în 2007 . Şi eu nu l-am cumpărat până acum . Sunt varză : )).
acum ascult Timbaland feat. Katy Perry - If we ever meet again
care este o melodie super tare!!!
dupa aceea ascult Inna-Sorry,good bye sau Amazing depinde
Paramore: Misery Business ... categoric... cea mai super piesa. Nu cred ca este o piesa mai potrivita pentru a ma calma 71
Trebuie sa o ascultati si voi.
Eu ascult in acest momeeeet~ Super Junior T - Is there no one like me ?
E o melodie geniala 22 Deci vocile lor parca imi dau viata inapoi 21 8 Ador vocea lui Leeteuk, Sungmin si Heechul in aceasta melodie <3 zici ca iti umple inima de bucurie 21. E o piesa superba. Vocea foarte inalta a lui Heechul suna uh, uh genial <3. E o melodie care merita ascultata.
Eu ascult "Three days grace-Never too late"
O yeah! X:
Pur si simplu ador melodia asta..
tokio hotel-schrei..8 iubesc melodia asta...ma calmeaza si ma ajuta22 o ascult deobicei cand sunt intr-o depresie5
Tristania - Crushed dreams. Iubesc melodia asta asa cum iubesc tot albumul "world of glass". In continuare cred ca o sa ascult celalalte melodii de pe world of glass.
Momentan ascult Smash Mouth-I'm a beliver....melodia imi place foarte mult pentru ca este spontana si are versuri pe placul meu,este super crazy melodia,o ador :X...
In general ascult Goodbye sau Front line,dar acum ascult...
SR-71 -> Goodbye
Lame. Ai descoperit o melodie şi acum o asculţi 5 ani, şi te lauzi cu ea 5 ani şi o zi pe 5 thread-uri.

Acum ascult ăăă... Green Day - Boulevard of broken dreams. Îmi aduc aminte cum , ca să pierdem din oră scriam cu el versurile de la melodia asta pe tablă. Şi apoi ne prefăceam că eram de serviciu. Deşi, numele noastre de familie erau total depărtate.
Amintiri...