Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Combinatii..."periculoase"
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

catynca

Am cântat unui/unei o banană pentru că eram plecat.
bun deci asta nu are nici o logica dar e funny .:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:
24) doamne jur chestia asta chiar e funny.adica eram gen lmao citind posturile voastre dar nue corecttt vreau sa il joc mai des :[ ar trebui sa schimbi "data nasterii" si "luna" cu ceva care sa se schimbe de pe o zi pe alta dunno asa cum e la sectiunea "culoarea bluzei" acolo iti pot pica diferite chestii :[ anyway

Am mâncat calculatorul pentru că merg la biserică

aaaa lol 21))))
Am facut un bine unei maimute pentru ca totul e pe dos.

Stiam eu ca sunt nebuna. Rezultatul nici macar nu ma mai mira. Oricum propozitia mi se pare chiar normala spre deosebire de alte combinatii. Norocul meu,.
21
M`am indragostit de telefonul meu mobil pentru ca sunt intr-o pasa Bacoviana...
ce bine suna!imi place21
so...11, 26, rosu
M-am săturat (de) şosetele mele pentru că nu mai vreau roz
funny...macar s-a potrivit prin unele parti(desi sosetele mele sunt maro)
Septembrie-5-Gri
Mi-am amintit ca o maimuta pentru ca nu se mai termina criza..........weird
Bine ca nu sunt nascuta in august ca ar fi iesit:I-am facut striptease unei maimute pentru ca nu se mai termina criza21
deh...faceam si eu un ban acolo...
Rezultatul meu :
7+21+galben =I-am dat numarul meu unei gaini pentru ca nu gasesc peste noapte niste euro21
Martie(3)+27+gri

Am băut un membru al forumului pentru că nu se mai termină criza

Duh Feriti-va oameni buni!!! eu nu va mananc, va beau=]] Deci nu eu sunt de vina va rog sa nu ma acuzati pe nedrept:]] Ce face criza asta din oameni:]]
4) Am cântat unui/unei. 2) menajera ta .Portocaliu - pentru că nu mi-au mărit salariul
Deci... logic ar suna asa: Am cantat unei menajere (menajera ta) pentru ca nu mi-au marit salariul.
Ori imi mariti salariul ori ma apuc sa-i cant si majordomului 22 O.o Prea funny =]]
5.3.alta .

Da .... M-am indragostit de o banana pentru ca totul e pe dos 21) hai laso-n sange 24)
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11