Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Combinatii..."periculoase"

#21
Am cântat unui/unei o banană pentru că eram plecat.
bun deci asta nu are nici o logica dar e funny .:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

#22
24) doamne jur chestia asta chiar e funny.adica eram gen lmao citind posturile voastre dar nue corecttt vreau sa il joc mai des :[ ar trebui sa schimbi "data nasterii" si "luna" cu ceva care sa se schimbe de pe o zi pe alta dunno asa cum e la sectiunea "culoarea bluzei" acolo iti pot pica diferite chestii :[ anyway

Am mâncat calculatorul pentru că merg la biserică

aaaa lol 21))))
back in black
I'll bite you, so don't bite me.
I am all the little things you hate

[Imagine: zvx369.png]
I was a sinner, a bad girl, Lord pardon me
I was deaf, dumb and blind, but know I can't see



#23
Am facut un bine unei maimute pentru ca totul e pe dos.

Stiam eu ca sunt nebuna. Rezultatul nici macar nu ma mai mira. Oricum propozitia mi se pare chiar normala spre deosebire de alte combinatii. Norocul meu,.
[Imagine: fgdhdr.png]

Tnx Nibbles


Stay by my side . I won\' t let you down . I\' ll never betray you . Call my name and I\' ll save you from the dark . You know I\'m never far .

I\' ll say it as many time as you need : I love you . You are my superstar <3

Nothing can\' t stop me from loving you

#24
21
M`am indragostit de telefonul meu mobil pentru ca sunt intr-o pasa Bacoviana...
ce bine suna!imi place21

#25
so...11, 26, rosu
M-am săturat (de) şosetele mele pentru că nu mai vreau roz
funny...macar s-a potrivit prin unele parti(desi sosetele mele sunt maro)
"Cum Satana a fost astfel condamnat sa vagabondeze, sa colinde si sa n-aiba deloc stare, el nu are niciun salas al lui, caci desi detine, gratie naturii sale ingeresti, un soi de impertinenta in apele murdare si in aer, asta face totusi parte cu siguranta din pedeapsa ce i-a fost data, cea care il sileste... sa nu aiba niciun loc sau un teritoriu stabil, unde sa ii fie ingaduit sa isi odihneasca talpile picioarelor."
[Imagine: hopeestheim.png]

#26
Septembrie-5-Gri
Mi-am amintit ca o maimuta pentru ca nu se mai termina criza..........weird
Bine ca nu sunt nascuta in august ca ar fi iesit:I-am facut striptease unei maimute pentru ca nu se mai termina criza21
deh...faceam si eu un ban acolo...
cont inactiv.

#27
Rezultatul meu :
7+21+galben =I-am dat numarul meu unei gaini pentru ca nu gasesc peste noapte niste euro21

#28
Martie(3)+27+gri

Am băut un membru al forumului pentru că nu se mai termină criza

Duh Feriti-va oameni buni!!! eu nu va mananc, va beau=]] Deci nu eu sunt de vina va rog sa nu ma acuzati pe nedrept:]] Ce face criza asta din oameni:]]
To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.

#29
4) Am cântat unui/unei. 2) menajera ta .Portocaliu - pentru că nu mi-au mărit salariul
Deci... logic ar suna asa: Am cantat unei menajere (menajera ta) pentru ca nu mi-au marit salariul.
Ori imi mariti salariul ori ma apuc sa-i cant si majordomului 22 O.o Prea funny =]]
[Imagine: 6idws8.png]
Pour l'éternité ...


[Imagine: 6yds1e.png]

Merci măh Lynnuşor hug

#30
5.3.alta .

Da .... M-am indragostit de o banana pentru ca totul e pe dos 21) hai laso-n sange 24)



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Combinatii... "periculoase" versiunea 2 Grella. 44 27.945 16-08-2013, 07:05 PM
Ultimul răspuns: Emi
  Combinatii Stormrage 54 23.599 10-12-2011, 07:22 PM
Ultimul răspuns: Utlaning


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)