Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Hy^^^^
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2

rebel_aruru

Hy everyoane pupic

Nume: Angela Aurora
Varsta: 14... aproape 15
Par: lung, blond si buclat (cel putin asa era cand m-am uitat ultima oara in oglinda)
Ochi: Caprui
Zodie: Taur 4
Hobby-uri : animeurile, mangaurile, muzica, sa fac kendo, volei, baschet, filme cartile bune, sa le fac par alb profilor si sporturile de iarna
Muzica: rock, pop , metal :Within temptation, BOA, Nickelback, Nightwish, Green day, Backstreet Boys
Caracter: Calma, vorbareata, haioasa, incapatanata si rebela (nu ascult de nimeni si imi place sa-i terorizez pe adulti)
So... astept intrebarile voastre 5
Kissu and Jaa !pupic
Bine ai venit pe Animezup, rebel_aruru!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Hey Aurora [ i so love this name ] bine ai venit pe forum
şi sper să fi un user activ. Toate cele bune and am câteva întrebări
for you so
# Ce mangauri citeÅŸti ? Ai vreun gen anume ?
# Cum ai dat de forum ?

So, sper să ne mai citim pe aici pe forum
happy posting and have phun
Buna si bine ai venit pe animezup !
Happy posting !
I have a question for you ...

- vrei sa fim prietene ?

You are welcome !

norynne

Bun venit Aurorapupicpupicpupic..Sper sa te simti bine aici si sa-ti faci cati mai multi prieteni SmileSmile..Intrebarile de rigoare:
1.Cum ai dat de acest site?4
2.Iti place Twilight?Smile
3.Iti place melodia Within Temtation-THe swan song(il iubesc)!!1
4.Cand vei posta??4
pupicipupicpupicpupicpupic
bun venit inca o data!!!pupic
Bun venit Aurora , sper că îti place aici . Trebuie să recunosc că îmi place numele tău :X ...de fapt amandouă. Întrebări :
1- îţi place să scrii ?
2-din ce oraÅŸ eÅŸti ?
3-eşti la liceu sau în cls a 8a? Ce profil eşti sau vrei să urmezi ?

Kissu
Buna Angela! pupic
Bine ai venit pe zup!
Am si eu cateva intrebari...
* Ai scris vreun fic? Daca da, il postezi? 5
* Iti place ciocolata?
* Practici vreun sport? Daca da, care?

Have fun! hug

rebel_aruru

Well... va multumesc pt. intrebari si imi cer scuze ca nu am mai postat de o vesnicie... Dar am avut PC-ul stricat si debea acum cateva zile mi-am luat unul nou...46
Cred totusi ca mai pot raspunde la intrebari 4

Lynn
1. Manga... pai de obicei imi plac cele gen psychological, drama, romance,actiune si fantasy 4
2.De forum... well de la o prietena mai demult... cam de anu trecut, dar nu m-am inregistrat din cauza lenii.. 65

Nanami-chan (parka asa te chema cand m-am inregistrat yo 4 )
1. Sigur ca vreau... mi-ar placea sa ne cunoastem mai bine, doar de asta m-am inregistrat 4

Norynne
1.De la o prietena
2.Twilight... well nu's cine stie ce fana... mai ales a cartii pe care n-o suport...
3.THe swan song ? Normal ca-mi place. imi plac toate melodiile lor :X
4. Chiar acum 21 Dupa o lunga pauza.. in care a trebuit sa supravietuiesc fara PC21

Fantasy Eyes
1.Scrisul e una din pasiunile mele in timpul liber XD
2. Din Bucuresti...din pacate...
3.Sunt doar in a 8 a 4 Well... Vreau sa dau la filologie la liceul George Cosbuc4 (da mai e ceva pana atunci)

Ella.

1.Fic... am ceva (daca se poate numi fic) dar nu cred ca-l voi posta prea curand :]]
2.Normal :]] imi place orice fel de desert :X
3.Da practic kendo si baschet
Bun venit pe acest forum Aurora frumos nume by the whay :3 Sper sa te distrezi alturi de noi si sa iti faci multi prieteni pe aici inclusiv pe mine daca vrei XP
Intrebari nu am decat una :
Care e culoarea ta preferata sau culorile daca ai mai multe 39 Alte intrebari nu am 106 Dar iti zic incaodata bun venit pe acest forum ^w^ Cya arownd here :bye:
Buna Aurora bun venit pe zup!(si eu sunt noua) am cate-va intrebari pentru tine:
1.Care este animalul favorit?
2.Mancarea favorita?
3.Iti place tigrul siberian?
4.Ai vre-un plan de vitor in privinta sportului?
Si cam atat...Inca odata bun venit! si sper ca o sa te simti bine pe aici
Pagini: 1 2