Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hy^^^^

#1
Hy everyoane pupic

Nume: Angela Aurora
Varsta: 14... aproape 15
Par: lung, blond si buclat (cel putin asa era cand m-am uitat ultima oara in oglinda)
Ochi: Caprui
Zodie: Taur 4
Hobby-uri : animeurile, mangaurile, muzica, sa fac kendo, volei, baschet, filme cartile bune, sa le fac par alb profilor si sporturile de iarna
Muzica: rock, pop , metal :Within temptation, BOA, Nickelback, Nightwish, Green day, Backstreet Boys
Caracter: Calma, vorbareata, haioasa, incapatanata si rebela (nu ascult de nimeni si imi place sa-i terorizez pe adulti)
So... astept intrebarile voastre 5
Kissu and Jaa !pupic

#2
Bine ai venit pe Animezup, rebel_aruru!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Hey Aurora [ i so love this name ] bine ai venit pe forum
şi sper să fi un user activ. Toate cele bune and am câteva întrebări
for you so
# Ce mangauri citeÅŸti ? Ai vreun gen anume ?
# Cum ai dat de forum ?

So, sper să ne mai citim pe aici pe forum
happy posting and have phun
-

#4
Buna si bine ai venit pe animezup !
Happy posting !
I have a question for you ...

- vrei sa fim prietene ?

You are welcome !
[Imagine: 212ctp4.gif]
'Cause you are so beautiful
Nal sumsuiga haneun ne ibseul saranghandanmal oh
'Cause you are so beautiful
Nae geoteman meomulreo(keudae namanui).





















#5
Bun venit Aurorapupicpupicpupic..Sper sa te simti bine aici si sa-ti faci cati mai multi prieteni SmileSmile..Intrebarile de rigoare:
1.Cum ai dat de acest site?4
2.Iti place Twilight?Smile
3.Iti place melodia Within Temtation-THe swan song(il iubesc)!!1
4.Cand vei posta??4
pupicipupicpupicpupicpupic
bun venit inca o data!!!pupic

#6
Bun venit Aurora , sper că îti place aici . Trebuie să recunosc că îmi place numele tău :X ...de fapt amandouă. Întrebări :
1- îţi place să scrii ?
2-din ce oraÅŸ eÅŸti ?
3-eşti la liceu sau în cls a 8a? Ce profil eşti sau vrei să urmezi ?

Kissu

#7
Buna Angela! pupic
Bine ai venit pe zup!
Am si eu cateva intrebari...
* Ai scris vreun fic? Daca da, il postezi? 5
* Iti place ciocolata?
* Practici vreun sport? Daca da, care?

Have fun! hug
destiny is for losers. it's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.

#8
Well... va multumesc pt. intrebari si imi cer scuze ca nu am mai postat de o vesnicie... Dar am avut PC-ul stricat si debea acum cateva zile mi-am luat unul nou...46
Cred totusi ca mai pot raspunde la intrebari 4

Lynn
1. Manga... pai de obicei imi plac cele gen psychological, drama, romance,actiune si fantasy 4
2.De forum... well de la o prietena mai demult... cam de anu trecut, dar nu m-am inregistrat din cauza lenii.. 65

Nanami-chan (parka asa te chema cand m-am inregistrat yo 4 )
1. Sigur ca vreau... mi-ar placea sa ne cunoastem mai bine, doar de asta m-am inregistrat 4

Norynne
1.De la o prietena
2.Twilight... well nu's cine stie ce fana... mai ales a cartii pe care n-o suport...
3.THe swan song ? Normal ca-mi place. imi plac toate melodiile lor :X
4. Chiar acum 21 Dupa o lunga pauza.. in care a trebuit sa supravietuiesc fara PC21

Fantasy Eyes
1.Scrisul e una din pasiunile mele in timpul liber XD
2. Din Bucuresti...din pacate...
3.Sunt doar in a 8 a 4 Well... Vreau sa dau la filologie la liceul George Cosbuc4 (da mai e ceva pana atunci)

Ella.

1.Fic... am ceva (daca se poate numi fic) dar nu cred ca-l voi posta prea curand :]]
2.Normal :]] imi place orice fel de desert :X
3.Da practic kendo si baschet

#9
Bun venit pe acest forum Aurora frumos nume by the whay :3 Sper sa te distrezi alturi de noi si sa iti faci multi prieteni pe aici inclusiv pe mine daca vrei XP
Intrebari nu am decat una :
Care e culoarea ta preferata sau culorile daca ai mai multe 39 Alte intrebari nu am 106 Dar iti zic incaodata bun venit pe acest forum ^w^ Cya arownd here :bye:

#10
Buna Aurora bun venit pe zup!(si eu sunt noua) am cate-va intrebari pentru tine:
1.Care este animalul favorit?
2.Mancarea favorita?
3.Iti place tigrul siberian?
4.Ai vre-un plan de vitor in privinta sportului?
Si cam atat...Inca odata bun venit! si sper ca o sa te simti bine pe aici




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)