Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Buna tuturor
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
Kimo va saluta ^^
Well nu am trecut de mult pe aici si nu prea mai stiu ce sa mai intamplat =/
Sa ma prezint: Ma numesc Iulian-Ionut porecla mea este Kimo ^^ sunt un baiat de 15 ani de treaba. Nu am prea multe hobby-uri imi place sa ma joc in photoshop si sa desenez

Anime: Well ce pot spune mam uitat la cateva dar acuma ma uit numai la Naruto ...mam uitat la Death Note,Bleach,Inuyasha,Shaman King,Sailer Moon[cand aveam 7 ani]

Manga:Well am citit la Death Note de vreocateva ori dar acuma citesc Manga numai la Naruto

Music:Hmmm nu am un gen anume cel mai mult ascult Rock[oricare] si house...imi place Skillet,Dope,Simple Plan,H.I.M,Muse,Paramore

Video: Hmm categoric numi place sa vizionez vreun film romantic imi vine sa homit >.> Imi place Threaler Horror Actiune si Drama,filmele mele preferate sunt 2012 si Avatar =]

Well cam atat daca aveti intrebari nu ezitati! 10
Bine ai venit pe Animezup, Kimotodochi!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!

♥♫ღYuuҜi Cяøss♥♫ღ

salut!

bun venit pe animezup
am si eu cateva intrebari pentru tine sper sa nu te superi

1)citesti ficuri?daca da care iti plac
2)cum ai aflat de animezup?
3)ce personaje iti plac din naruto?

cam atat sper sa iti faci multi prieteni
1.Well ficuri nu citesc dar poate am sa citesc xD
2.Well am contu asta de multa vreme de 6 luni ...deci nu prea mai stiu de unde am aflat de el dar presupun ca prin intermediul unui prieten =]
3.Well din Naruto imi plac destul de multe personaje dar mereu iam preferat pe Naruto si Sasuke 4

Multumesc ptr urari si daca mai ai intrebari nu ezita imi place sa raspund la intrebari xD

Ioana

Buna Kimo Smile.Am si eu cateva intrebari pentru tine.
De unde esti?
Iti place sa citesti?
Ai zis ca iti place sa desenezi. Si mie, chiar pot sa zic ca am putin talent ( asta fara lipsa de modestie bine inteles). Asa...ce preferi? Creionul simplu, cel cu mina ( preferatul meu ), carbunele? Iti place sa pictezi?
De ce folosesti in continuu "well" ?4
1) Sunt din Iasi =]
2) Imi place mai mult sau mai putin depinde de starea mea =]
3) Well prefer creionul simplu xD dar le utilizez pe toate =]
4) Nu,numi place sa pictez eu sunt bun doar la schitat xD
5) Nustiu cum pot explica faptu ca folosesc in continu "well" dar este unul dintre cuvintele mele preferate xD

Astept alte intrebari daca mai este cazul xD

Ioana

Hm...nu cred..4 cel putin de la mine...de fapt am mai gasit cateva 4...
Iti place sa faci amv-uri?
Care e cartea ta preferata?
Te-ai gandit sa scrii vreun fic?
1)Da dar nu am lucrat de ceva vreme =/ si debea miam reinstalat windoswul =/
2)Colt alb xD de Jack London
3)Nici nu prea stiu cei ala fic dabai sa scriu unu o.o =/ [duh nub Kimo >.>]

Alte intrebari ?=]
wah nice to met ya Kimo/Ionut ^^ and welcome pe zup ... huh Naruto ? ai scris/spus Naruto ? o.0 welocme in our group [ hai ca aberez ] mi s-au cam luat din intrebari dar totuÅŸi ... de unde esti ? iti place ciocolata? dar capsunile ? umm ai vazut Death Note ce parere ai de L [addicted to it ] ? sii crezi ca si pinguinii au drepturi ? [ yeeah i am little stupid >< ]
~ inchiei interogatoriul ~
have fun : >
Argh hai cami plac intrebarile si nu aberezi de loc xD
Mia placut cum mai interogat xD

1)Sunt din Iasi
2)Da imi place foarte mult ciocolata ;x
3)Eh asa si asa si nus addicted to it
4)Da orice animal are drepturi xD

Si nu nu esti stupid no one is =]

Astept si alte intrebari xD
Pagini: 1 2