Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Buna tuturor
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
Buna , buna ! Bine ai venit p'aci Kimo si sa iti faci muu~lti prieteni ! Hmm ... hmm... Avatar spui ... Ce te-a impresionat cel mai mult la avatar si pe cine alegi intre Jake si Neytiri ? Dar de efectele speciale ce zici ? I rilly liked them XD .
Vampire Knight ai urmarit ? Daca nu , eu ti-l recomand 5 . Btw , do you like vampires ? Hmm... well I see you like Paramore ... cred ca de o saptamana ascult numai Paramore ... Care este melodia ta preferata ? Like " Decode" ? Acum intrebarea caracteristica mie ... Iti plac animalele si anume ? Ai pe-acasa 5 ?

Okay ... that's all ! Have fun and enjoy your stay here hug

Ioana

Ce parere ai despre muzica din '70 '80 '90 comparativ cu cea din zilele noastre? ( atat cea romaneasca cat si cea straina )...scuze eu ma plictisesc de moarte si n-am alta treaba decat sa-ti pun intrebari tie 4
Pentru Elusive Wolf

Well din avatar eu mereu uit numele sunt complicate ptr intelectul meu o.o cat si pentru efecte erau magnifice ^^Am vazut o singura data Vampire Knight si as da orice sa fiu vampir ptr cel putin 1 zi :X well imi place Ignorance mai mult decat Decode xD si da imi plac animalele si am o catea mica pe nume Ricky are 1 an si e pichinez XD

Pentru Ioana

Scuze dar urasc melodiile din ani 70-80-90 doar cele de club imi plac XD

Ioana

Si banuiesc ca Ricky e o catelusa draguta si dresata care sede si nu fuge cand scapa din lesa care nu strica tot prin casa ...spre deosebire de cainele meu 29
Te inseli >.>

Ricky: Catelusa mica pana in 30 de cm...roade tot ce prinde in cale si fuge latra si toate cele o.o si inca ceva cand are chef ma musca de numai pot >.> am semne pe mana de 1 sapt o.o

Concluzie >.> cainele meu este ca si al tau

Ioana

Ei imagineaza-ti ca eu am un beagle de 2 ani si vreo 7 luni..care cantareste doar vreo 20 kg...si...cand l-am cumparat am dat 200 de euro pe el si apoi mi-a facut pagube de peste 1000....doar ochelarii mei rosi au fost 200...si e groaznic cand fura ceva si vrei sa-i iei ceva din gura 29...
Ai incercat sa o dresezi?
Eu m-am apucat cam tarziu la el asta insemnand ..de...alaltaieri?4...asta dupa ce mi-a scapat din lesa si a fugit pe strada principala si timp de vreo 10 minute l-am tot alergat printre masini...>.>....
Oricum acum stie cand ii zici "sezi" si sede 15...culcat doar uneori..dar sigur iti face daca ai un biscuite in mana..si.. i-am luat un fluier de ala si incerc sa-l invat sa vina la mine cand suflu in el..si vad ca cat de cat merge..
Pagini: 1 2