Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Gandul meu malefic
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
uzumaki_naruto94 => 9,70 ( imi place mult ideea5 ma ofer ca asistenta :d )

Gandul meu malefic in acest moment?
Probabil as modifica destinele astfel incat, cei care nu merita sa aibe ce au sa faca schimb cu cei care n-au: astfel, ar stii si ei cum e sa o duci rau 39 Ma si imaginez in piscina lui Monica Columbeanu 824
Gandul tau malefic are din partea mea 9,99(pentru ca zece nu se da niciodata bla bla).Well..mi se pare o idee destul de folositoare dar ca orice geniu al raului te-ai inclus si pe tine in el 71.

Ideea mea malefica este sa ma intorc in timp si sa omori toti regii 65 asfel incat Istoria lumii sa fie mult mai simpla de invatzat 21.
212121..te sustin...10 pt gandul tau rau care e bun
..[dak nu il omori pe Vlad Tepes4]

deci...Gandul meu malefic...ar fi sa torturez toti oamenii ce au maltratat/maltrateaza/vor maltrata animalele...HUUU..I HATE HIM....>.<
Tortura perfecta:taierea limbii,a mainilor si a picioarelor[asta insemnand pe rand ...deget cu deget...]...apoi sa fie lasati sa moara in propria balta de sange...1919...pana mor vor fi hraniti cu otrava de sobolani...vreau sa aiba o moarte cat mai lenta...si sa ceara indurare,mila...[STRIGATUL MUT...]
...daca un om va ucide/bate un animal...pentru a se apara de el...sa zicem ca este iertat...
:crazy:...
parintii mei s'au obisnuit cu "gandurile mele" 2121
So...THIS IS ME...44..[am si visuri in care vad cum oameni lovesc animale...dar ii lovesc si eu...44..mai rau]
te notez cu 10 fiindca ador gandurile tale.

Gandul meu malefic este ca toti parlamentarii sa cada intr-o groapa adanca si sa-i sufoc cu gaz pana cer indurare, apoi sa ii tai cu o katana lunga in timp ce ii ard pe rug. Apoi urmeaza primarita din orasul meu, care i-as face o groapa proprie si o voi face sa se scalde in propria ura. Apoi o arunc intr-o groapa cu insecte, ca apoi sa fie devorata de catre acestea.
Iar sufletul sa cada in infer, apoi acolo ii voi face o "surpriza interesanta. Voi face supa a la primar, cu sos condimentat apoi o voi strapunge cu zeci de mii de cutite


s-au obijnuit toti cu mine si cu gandurile mele deci probabil ca acum nici nu mai pot comenta faptul ca sunt rea.

.mefistofelica.nihil.

nici nu pot comenta. 10.

Îmi doresc să fie un incendiiu şi şcolile şi oamenii ce urasc animalele să arda mwhahha XD Zuppy09
black_lady : imi pare rau dar primesti doar un 7 pt. sc uneori este un lucru amuzant.


Gandul meu malefic este sa preiau puterea intregi lumii iar apoi sa dezlantui Armagedon-ul iar eu sa conduc totul.
Crom Zefir
Wow acesta da gand malefic.Foarte interesant si mi-a placut modul in care ai spus acest gand 21 very cool.De la mine primeste un 10 pentru ca il merita.Este un gand malefic adevarat si inspirant.
Gandul meu malefic,oh mai greu,..So gandul meu malefic este ca intr-o zi sa devin vampir si sa sug sangele tuturor baietilor care imi plac,dupa aceasta acestia murind 21.Dupa ce imi fac aceasta placere gandeam sa cuceresc intreaga lume si sa stapanesc tot ceea ce se misca
:bv:
Etto... Ninno, poi iti dau un 9.5 ^^ 5 ma bagi si pe mine 5 idea ta este chiar draguta ^^... dar, te anunt de acum 45 eu vreau sa fiu co-presedinte ^_^' so... imi place idea cu vampirii si cu suptu` sangelui :X vreau si eu T.T

Gandul meu malefic 19 este acela de a viola pe fiecare om in parte pana imi zice " Stop... nu mai ma chinuii ", iar eu miloasa cum sunt o sa-i zic " * evil laught * Sigur ca te voi lasa... dupa ce te voi termina ^^ *sweet smile * " si tot asa pana la ultima persoana de pe Pamant 19
Kido te sustin si pentru asta iti dau un 10:3:

Gandul meu malefic este acela de a omori toate mamele din lume,le-as taia capul la toate sa numai existe nici una care sa ne sacaie la creieri,sa facem toti ce vrem.
Intai le-as pune sa ceara indurare21 si dupa le-as omori fara mila pana la ultima mama ce va ramane pe Pamant sau cel mai bine ar fi sa le ingrop de vii si gata2119
Wow ce gand malefic foarte sadic 78 si exttrem de inspaimantator O_O .Well imi pare rau dar iti voi da nota 6 65 De ce ? WEll imi place ideea ta pentru ca este foarte "inspirata" 21 Ceea ce vreau sa spun este un gand malefic mai rar auzit de aceea ii dau 6,de ce o nota asa de mica?Pentru ca nu sunt de acord.I love my mom -.-" I mean,doar datorita ei exist si nu este a bad bitch mom,este o foarte buna prietena -.-
SO alt gand malefic de al meu ar fi :
Sa ma trezesc intr-o noapte,la ora 12 si sa imi fac un site malefic si magic prin care oricine il acceseaza va fi hipnotizat,fiecare copil pana in 18 ani sa iasa noaptea afara si sa inceapa sa devasteze toate locurile publice pentru ca a doua zi toti sa fie ocupati pentru reamenajare si noi sa fim liberi sa chiulim de la scoala 78
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16