Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

somethin` o.O

#1
Bun, avand in vedere ca acest desen a fost facut mai demult, il rerpezinta pe...acest individ 21, ma rog, e Twettie, asa, l-am facut mai demult, apoi l-am desenat si azi l-am facut cu marker negru pe margini. Prima data a fost in creion, numai ca imi era lene sa-i fac umbre si alte lucruri, si pe atunci nu ma prea pricepeam, asa ca daia l-am desenat

Acest desen, ar fi trebuit sa fie Madara Uchiha, numai ca eu nu i-am mai facut mainile, deoarece pur si simplu in poza aia nu se vedeau, era decat acea 'chestie' de ninja pe care o are pe el, insa nu in totalitate m-am luat dupa desen 21, mi-am zis sa mai si improvizez. Mainile nu i le fac, deoarece sunt cam varza la facut maini. Umbrele ( pe desen se vad ) dar cand le-am fotografiat nu s-au mai vazut. Sunt aproape invizibile si daia ^_^; apoi, poza cu Mdara nu o mai gasesc, daca o gaseam o puneam sa va arat cum ar fi fost desenul cu tot cu maini 21



oke, cam atat am avut de zis, am nevpoie sa evoluez mai mult, asa ca o mica critica nu strica ( in limita bunului simt ^_^ ) so, nush, cam atat pentru azi, o sa mai fac.
-

#2
First

Claritatea nu este una foarte buna, insa fiindca am stat mai la umbra cand am fotofrafiat-o, data viitoare voi sta la lumina, sa se vad ain totalitate.

second

yeah yeah multi din voi stiti desenu ala penal =]] Happy tree frioends, asta e gigles sau nu mai stiu cum se scrie, dar in fine.


asta tot din HTF, e Nutty ( parca o.O ) am uitat numele.


asta e cudlles 5 maica pe asta il ador =]]

Primul desen l-am facut in carbune, iar celelalte 3 sunt in culori XD

[edit] o sa desenez ceva mai uman 10
-

#3
Hehe...sunt prima4
Imi plaaaaaac mult desenele tale...Si da...primul nu e prea clar...dar imi place..10
Sa critic...nu acum...nu sunt in dispozitia necesara 24
Sa laud...DA!...De ce?...Pentru ca desenezi frumoooosSmile
Hmmm...si astept sa pui si desene mai umane9
Kiss and Ja Ne!pupic




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)