Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: somethin` o.O
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Bun, avand in vedere ca acest desen a fost facut mai demult, il rerpezinta pe...acest individ 21, ma rog, e Twettie, asa, l-am facut mai demult, apoi l-am desenat si azi l-am facut cu marker negru pe margini. Prima data a fost in creion, numai ca imi era lene sa-i fac umbre si alte lucruri, si pe atunci nu ma prea pricepeam, asa ca daia l-am desenat

Acest desen, ar fi trebuit sa fie Madara Uchiha, numai ca eu nu i-am mai facut mainile, deoarece pur si simplu in poza aia nu se vedeau, era decat acea 'chestie' de ninja pe care o are pe el, insa nu in totalitate m-am luat dupa desen 21, mi-am zis sa mai si improvizez. Mainile nu i le fac, deoarece sunt cam varza la facut maini. Umbrele ( pe desen se vad ) dar cand le-am fotografiat nu s-au mai vazut. Sunt aproape invizibile si daia ^_^; apoi, poza cu Mdara nu o mai gasesc, daca o gaseam o puneam sa va arat cum ar fi fost desenul cu tot cu maini 21



oke, cam atat am avut de zis, am nevpoie sa evoluez mai mult, asa ca o mica critica nu strica ( in limita bunului simt ^_^ ) so, nush, cam atat pentru azi, o sa mai fac.
First

Claritatea nu este una foarte buna, insa fiindca am stat mai la umbra cand am fotofrafiat-o, data viitoare voi sta la lumina, sa se vad ain totalitate.

second

yeah yeah multi din voi stiti desenu ala penal =]] Happy tree frioends, asta e gigles sau nu mai stiu cum se scrie, dar in fine.


asta tot din HTF, e Nutty ( parca o.O ) am uitat numele.


asta e cudlles 5 maica pe asta il ador =]]

Primul desen l-am facut in carbune, iar celelalte 3 sunt in culori XD

[edit] o sa desenez ceva mai uman 10
Hehe...sunt prima4
Imi plaaaaaac mult desenele tale...Si da...primul nu e prea clar...dar imi place..10
Sa critic...nu acum...nu sunt in dispozitia necesara 24
Sa laud...DA!...De ce?...Pentru ca desenezi frumoooosSmile
Hmmm...si astept sa pui si desene mai umane9
Kiss and Ja Ne!pupic