Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

salutare

#1
hello prieteni alex ma numesc sau na alexander pt unele persoane 21
am 19 ani si sunt un ffffffffff mare mare fan anime de vreo 8 ani dak imi amintesc eu bine.
sunt din bacau cam plictisitor orasul da na asta e Zuppy02
ma uit cu placere la animeurile horror,drama,romance, si ecchi normal Zuppy04
daca mai sunt intrebari am sa raspund cu mare placere

#2
Bine ai venit pe Animezup, street king!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Hello...Welcome pe forum..Sper sa te distrezi si sa iti faci prieteni si sa ne mai auzim/vedem/citim p'aici si...Happy posting Siii~ stop ca nu mai stiu altceva ce sa zic.
Nice to meet ya' si ca sa aflu si eu mai multe, te alegi si cu ceva intrebari de la mine :]
Ai zis ca te uti la ecchi. Seikon no Qwaser? Daca da, vreau sa stiu parere ta despre treaba cu Mafuyu si Sasha...Crezi ca o sa iasa ceva intre cei doi?
Hmmm, si cam ce muzica asculti tu?
Asta am avut eu de zis. Inca o data welcome si have fun :]
Zbye :3
KyuMin.

#4
Am vazut Seikon no Qwaser dar doar vreo 2 episoade asa ca nu stiu ce sa zic despre cei doi dar am sa ma uit la toate episoadele pe care am sa le gasesc pana la sfarsitul saptamanii am sa il termin de vazut si am sa iti raspund la intrebare atunci 3
Eu ascult rock si cate putin house.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Salutare ! Salutare ! Am cazut din cer ! PopRockGoth 16 5.527 16-07-2011, 09:20 AM
Ultimul răspuns: PopRockGoth


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)