Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

sal't.

#1
salt'are.
dupa ce am citit cu o viteza incredibila de doua cuvinte pe minut conditiile de creare a unui cont pe acest site in paralel cu sicutiile pe mess cu teea si dupa ce am dat "back" de 4 ori in browser in nehotararea mea e a posta sau nu la "Membri noi",in sfarsit am ajuns sa scriu o prezentare sumara despre mine. so...sunt Alex,15 ani,Bacau.Hellsing and FMA fan.
...i think that's all....<no,it's not>.

#2
hei Raptor (de unde ti-a venit ideea vu raptor?4) wow sunt prima in sf la salutarea unui user uhmm pai sper sa te acomodezi pe aicia dupa cate vad ca te-ai informat in legatura cu regulile..4 so ce gen de muzica asculti care e formatia preferata care emancarea preferata cum iti petreci impul ai hobiuri ..?bla bla bla ok spor la postat (tocmai eu vorebesc 21 ) si buh byee
back in black
I'll bite you, so don't bite me.
I am all the little things you hate

[Imagine: zvx369.png]
I was a sinner, a bad girl, Lord pardon me
I was deaf, dumb and blind, but know I can't see



#3
Ooo... Hellsing si Full Metal Alchemist fan? Bine ai venit in club 4
Cred ca noi doi o sa ne intelegem bine ^^
Ia spune... cum ti se pare Animezup pana acum? Bun, rau? Acceptabil?
Distractie placuta pe site si have fun posting!

#4
dark_anime :sa vad...u...multe intrebari...well... ideea nickului mi-a venit din plictiseala....(crede-ma,plictiseala e cea mai buna inspiratie).ma gandeam ca sunt un carnivor mai ceva ca dinozaurii(in afara de porumbel,mananc orice intra in acest capitol).next question(s): rock ,opera si rap in special,dar ma impac cu tot ce inseamna muzica(desigur,in afara de manele si o anumita categorie de cantece populare).formatia preferata... Nightwish,cred,dar imi plac si Linkin Park,Pink,Evanescence,si...altii...mancarea preferata... inghetata...cum imi petrec impul ?...pierzandu-l,desigur....hobiuri...sportul,gatitul deserturilor(in special inghetata),mancatul,designul vestimentar si de interioare,putin si arhitectura(oare ai uitat sa ma intrebi ceva?...nu cred).
Flaw: cum ti se pare Animezup pana acum? - destul de bun.uneori,topicurile sunt deformate,dar... se rezolva,intr-un final.si se vede ca e foarte bine organizat.pot spune ca imi place.

#5
Bun......recunosc ca eu sunt de vina ca ti-a luat atata timp sate registrezi 10
N-am de intrebat nimic(pentru ca nu mi-a mai ramas nimic >.>),asa ca tot ce imi ramane sa fac este sa iti urez "Bun venit!" si "Have a nice time!"
Citat:uneori,topicurile sunt deformate,dar
cu asta m-ai facut sa ma scarpin in cap.......la ce te referi? O_o
[Imagine: gameswlpp_79.gif]

#6
Cred ca stiu eu 10
Folosesti cumva tema default? Cea inchisa la culoare? Si ce browser utilizezi?

#7
cred ca e default,pentru ca e in nuante de bleumarin-gri,deci inchis la culoare(s-ar putea spune chiar negru luminos).si browser... internet explorer 7.

#8
Hmm... cred ca stiu ce se intampla...
Daca ai chef, cand vezi ca un topic este deformat, incearca sa vezi daca este deformat si in tema myBB default ( panou utilizator - optiuni editare )




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)