Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: sal't.
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

Raptor

salt'are.
dupa ce am citit cu o viteza incredibila de doua cuvinte pe minut conditiile de creare a unui cont pe acest site in paralel cu sicutiile pe mess cu teea si dupa ce am dat "back" de 4 ori in browser in nehotararea mea e a posta sau nu la "Membri noi",in sfarsit am ajuns sa scriu o prezentare sumara despre mine. so...sunt Alex,15 ani,Bacau.Hellsing and FMA fan.
...i think that's all....<no,it's not>.
hei Raptor (de unde ti-a venit ideea vu raptor?4) wow sunt prima in sf la salutarea unui user uhmm pai sper sa te acomodezi pe aicia dupa cate vad ca te-ai informat in legatura cu regulile..4 so ce gen de muzica asculti care e formatia preferata care emancarea preferata cum iti petreci impul ai hobiuri ..?bla bla bla ok spor la postat (tocmai eu vorebesc 21 ) si buh byee
Ooo... Hellsing si Full Metal Alchemist fan? Bine ai venit in club 4
Cred ca noi doi o sa ne intelegem bine ^^
Ia spune... cum ti se pare Animezup pana acum? Bun, rau? Acceptabil?
Distractie placuta pe site si have fun posting!

Raptor

dark_anime :sa vad...u...multe intrebari...well... ideea nickului mi-a venit din plictiseala....(crede-ma,plictiseala e cea mai buna inspiratie).ma gandeam ca sunt un carnivor mai ceva ca dinozaurii(in afara de porumbel,mananc orice intra in acest capitol).next question(s): rock ,opera si rap in special,dar ma impac cu tot ce inseamna muzica(desigur,in afara de manele si o anumita categorie de cantece populare).formatia preferata... Nightwish,cred,dar imi plac si Linkin Park,Pink,Evanescence,si...altii...mancarea preferata... inghetata...cum imi petrec impul ?...pierzandu-l,desigur....hobiuri...sportul,gatitul deserturilor(in special inghetata),mancatul,designul vestimentar si de interioare,putin si arhitectura(oare ai uitat sa ma intrebi ceva?...nu cred).
Flaw: cum ti se pare Animezup pana acum? - destul de bun.uneori,topicurile sunt deformate,dar... se rezolva,intr-un final.si se vede ca e foarte bine organizat.pot spune ca imi place.
Bun......recunosc ca eu sunt de vina ca ti-a luat atata timp sate registrezi 10
N-am de intrebat nimic(pentru ca nu mi-a mai ramas nimic >.>),asa ca tot ce imi ramane sa fac este sa iti urez "Bun venit!" si "Have a nice time!"
Citat:uneori,topicurile sunt deformate,dar
cu asta m-ai facut sa ma scarpin in cap.......la ce te referi? O_o
Cred ca stiu eu 10
Folosesti cumva tema default? Cea inchisa la culoare? Si ce browser utilizezi?

Raptor

cred ca e default,pentru ca e in nuante de bleumarin-gri,deci inchis la culoare(s-ar putea spune chiar negru luminos).si browser... internet explorer 7.
Hmm... cred ca stiu ce se intampla...
Daca ai chef, cand vezi ca un topic este deformat, incearca sa vezi daca este deformat si in tema myBB default ( panou utilizator - optiuni editare )